Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:29:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Urbane predrasude - Imamo li ih?  (Pročitano 26286 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Citat
И постоје људи који слушају све, кад се налочу може и Металика и Саша Матић.

so true Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
И постоје људи који слушају све

па и не постоје баш Smile

да не качим сад неку моју мЈузику Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Постоје постоје, ал фора је што они слушају све ал не чују ништа. Зато и могу да слушају све.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 1800
Citat
I nije mi jasno kako Cecu mogu da nazivaju umetnicom. Sem lepog glasa, ona nema vise nista. Nijedan kvalitet.

Ima nešto što joj je omogućilo da pluta u govnima koja plutaju u kanalizaciji srpske estradne muzike... Sise ko cepeline i bradavice ko ringle  Smile

Citat
Nije poenta u tome koju muziku slusas, nego ne ogranicavati se samo na jedan zanr zato sto drugi nisu dovoljno "kul".

A i definicija tog famoznog "kul" mutira iz dana u dan kao virus... U stvari to kul i jeste jedan virus kojeg bi današnji roditelji trebalo da se plaše...

Ma to je kao i ovaj svinjski grip... Počinje kao i svaka prehlada, ali može da bude... life-changing   Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
LG 4X HD
khm...oprostite shto prekidam, ali tekst iz prvog posta nije o muzici niti o muzichkim ukusima, muzika je navedena samo kao primer koji je svima prijemchiv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
да не качим сад неку моју мЈузику

To je uvek dobrodoslo  Smile

Sta znam, bila su nekakva istrazivanja. Kao fol najinteligentniji slusaju klasiku i rok, a najgluplji hip hop i tehno...

Sto se tice Cece, ljui se loze i na njeno telo (meni nerazumljivo) a kazu i da im fin glas  Smile

(mene ne pitajte za misljenje jer bi' ja tu citavu vrstu mjuze malo  Smile )

Citat
"Sabanluk" se veoma brzo siri, poprima oblike epidemije, a pocetkom 2009 godine i pandemije.

Munka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
khm...oprostite shto prekidam, ali tekst iz prvog posta nije o muzici niti o muzichkim ukusima, muzika je navedena samo kao primer koji je svima prijemchiv.
dobro.

Citat
Tema: Urbane predrasude - Imamo li ih?
da imamo ih.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
Постоје постоје, ал фора је што они слушају све ал не чују ништа. Зато и могу да слушају све.

   Ja sam jedan od njih, pa znam reci pesama koje volim, a ritam pesama koje ne volim... Malo me vredja ova konstatacija da ne cujemo nista (nije da sam uvredjen ili ljut, ne tako Smiley ). Ali, zasto bih ja ikako ogranicavao moje sklonosti ka npr. muzici, kad mogu da uzivam u svemu. U cemu je npr. razlika izmedju TRIK FX - Do jaja i Marilyn Manson - This Is The New Shit... Mislim, razlika je jasna Smiley ali je u sustini nema... Ali ljudi, kada cuju pesmu na srpskom, pa taj ritam, i ne slusaju, vec rade predrasude. Odma. A, poput Mansona, i do jaja je pesma za zajebanciju... Nikad ne bih seo kuci i odslusao je, ali svaki put u izlasku... zasto da ne?! Ono sto kuci slusas, u tisini svoga doma, sto stvarno slusas, je ono sto volis, a ono sto slusas kad izadjes je... zabava. A svaka vrsta muzike pruza zabavu. Kada bih morao kuci da sednem i slusam Bob Marlija ili Ortodokse, mislim da bih vene isekao, ali poslednja dva puta sam se na Ortodoksima uzivo razvalio od zabave, i visio na rege stejdzu na Exitu redovno. Da li sam trebao da se drzim predrasuda naspram onog sto kuci slusam? Ma, molim vas, gluposti...

   Stvarni problem je bas u tome sto gomila ljudi kaze ili "Nikada ne slusam narodnjake." ili "Slusam samo narodnjake."
   Ogranicenost, nista drugo... Ajde, znam, jedan lik mi je rekao "Ne volim stranu muziku zato sto ne razumem, ali volim da je slusam zbog ritma." - e, to shvatam. Ali predrasude prema muzici su cista glupost, jer ljudi pokusavaju da se poistovete po onome sto slusaju, a ne po onome sto vole. Pokusavaju da budu u potpunosti ono sto vole, tj. zatvaraju se.

   A to da mi, sto slusamo sve, ne cujemo nista... To ne zelim ni da komentarisem. Kada je neko liberalan, a ne ogranicen... Pa, jasno vam je sigurno sve.


                   edit:
   Cisto da kazem, ovde sam muziku koristi kao sredstvo za pojasnjenje. Ovo moje misljenje se prenosi na sve slicne situacije...
« Poslednja izmena: 04. Nov 2009, 10:01:00 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8
Citat
Sta znam, bila su nekakva istrazivanja. Kao fol najinteligentniji slusaju klasiku i rok, a najgluplji hip hop i tehno...

Gde si to cuo molim te?  Smile

A gde spada metal u to i ostali pravci muzike sem ta cetiri koja si nabrojao? Ko uopste moze da vrsi klasifikaciju pameti na osnovu muzike koju slusa? Jel znas ti koji uopste pravci spadaju u tehno? (ae idi izguglaj malo pa se vrati sa informacijom kao da znas).

Znaci :smajlikojipovracaisvojompovrac komgadjaljudeokosebe:

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Јароко то што си цитирао је моја генерализација, пре свега на основу мог искуства. Нигде не пише да ти мораш у то да се уклопиш. Али по ономе што сам ја до сада видео такви људи су у већини.

А то што кажеш да слушаш ритам песама које не воли је тачно оно 'слушају али не чују' Smile




Thug
« Poslednja izmena: 04. Nov 2009, 13:51:40 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:29:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.