Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 93 94 96 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uputstvo kako prepoznati potencijalnog glasaca DS ili LDP  (Pročitano 49339 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Hoce neko da mi objasni odakle sustinski nesporazumi LDP, DS na ovom forumu, kada je u praksi sve jasno.
LDP je avangarda DS-a. Nemojte mi reci da nije Smile
ima razlike izmedju nas...male, ali dovoljne da ako se razumes da je primetis.
iako nam je biracko telo identicno i sto su nam ciljevi apsolutno isti, i nacini za resavanje problema. jedina je razlika to sto smo mi imalo 1 milion glasaca a oni 5 puta manje, a time imamo i 5 puta vecu odgovornost od LDP-a, sto se i vidi...

oni su od prilike isti kao radikali, neodgovorni, kad im se nesto ne svidja, jednostavno dignu ruke od toga...

U POLITICI NE SMES BITI NEODGOVORAN!
zato mislim da su SRS, LDP i SPS 3 najgore partije u srbiji...mada su opet mnogo pozeljniji u vlasti od DSS-a...ipak, moc je moc, novac je novac, a droga se njime kupuje... Smile
kao i alkohol!  Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Hoce neko da mi objasni odakle sustinski nesporazumi LDP, DS na ovom forumu, kada je u praksi sve jasno.
LDP je avangarda DS-a. Nemojte mi reci da nije Smile
ima razlike izmedju nas...male, ali dovoljne da ako se razumes da je primetis.
iako nam je biracko telo identicno i sto su nam ciljevi apsolutno isti, i nacini za resavanje problema. jedina je razlika to sto smo mi imalo 1 milion glasaca a oni 5 puta manje, a time imamo i 5 puta vecu odgovornost od LDP-a, sto se i vidi...

oni su od prilike isti kao radikali, neodgovorni, kad im se nesto ne svidja, jednostavno dignu ruke od toga...

U POLITICI NE SMES BITI NEODGOVORAN!
zato mislim da su SRS, LDP i SPS 3 najgore partije u srbiji...mada su opet mnogo pozeljniji u vlasti od DSS-a...ipak, moc je moc, novac je novac, a droga se njime kupuje... Smile
kao i alkohol! Smile
Mislim da stvari stoje drugacije. Nisu nikakav faktor u odlucivanju, ali zato otvaraju front resavanja problema.
Tek su na pocetku, ali vidi DSS sta je postao. Demokratska Socijalisticka Stranka. SPS je partija oni stranka, nikakva razlika!
Nista ama bas ni jedna razlika. Cela nacija nista ne radi, ceka Voju da resi problem.
Isti Dejton, isti Rambouie iste situacije. I jos cinicno kaze: ne brinite, dacu vam leba, ali sada pregovaram.
Jel znas koliko se odrazava na standard gradjana jedan sat nerada, a ne dani i meseci. Pa to smo vec doziveli, koliko puta jos treba?
A to sto ste imali milion glasova, radovalo bi me da imate bar jos 50%.
Sada ste ostali bukvalno jedina progresivna stranka. Pogledaj i onu p**du, Dinkica. Sve nesto uvija iceka ko lisac.
Kako ce da ispuni predizborna obecanja? Reci ce nisam mogao, hajde jos jednom da probamo.

 Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Citat
A to sto ste imali milion glasova, radovalo bi me da imate bar jos 50%.
Sada ste ostali bukvalno jedina progresivna stranka. Pogledaj i onu p**du, Dinkica. Sve nesto uvija iceka ko lisac.
Kako ce da ispuni predizborna obecanja? Reci ce nisam mogao, hajde jos jednom da probamo.

 Smile

 Smile Smile Smile

Дај бре све се више закопаваш таквим глупавим изјавама! Што су они прогресивна странка? Јер најбоље краду? Јер су лепо обучени? Јер су "демократе". Јер имају "стручњаке"?
Знаш да говориш паметне ствари када нападаш странке са којима се не слажеш, а само баљезгаш када причаш о "твојим" странкама!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Citat
A to sto ste imali milion glasova, radovalo bi me da imate bar jos 50%.
Sada ste ostali bukvalno jedina progresivna stranka. Pogledaj i onu p**du, Dinkica. Sve nesto uvija iceka ko lisac.
Kako ce da ispuni predizborna obecanja? Reci ce nisam mogao, hajde jos jednom da probamo.

 Smile

 Smile Smile Smile

Дај бре све се више закопаваш таквим глупавим изјавама! Што су они прогресивна странка? Јер најбоље краду? Јер су лепо обучени? Јер су "демократе". Јер имају "стручњаке"?
Знаш да говориш паметне ствари када нападаш странке са којима се не слажеш, а само баљезгаш када причаш о "твојим" странкама!
Ja sam ti vec rekao da sam clan samo jedne stranke, pasivan jer se nisam ispisao.
To nije ni LDP ni DS.
Malo kad porastes, ali porasces brzo, jer te interesuje, promenices stavove.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Citat
A to sto ste imali milion glasova, radovalo bi me da imate bar jos 50%.
Sada ste ostali bukvalno jedina progresivna stranka. Pogledaj i onu p**du, Dinkica. Sve nesto uvija iceka ko lisac.
Kako ce da ispuni predizborna obecanja? Reci ce nisam mogao, hajde jos jednom da probamo.

 Smile

 Smile Smile Smile

Дај бре све се више закопаваш таквим глупавим изјавама! Што су они прогресивна странка? Јер најбоље краду? Јер су лепо обучени? Јер су "демократе". Јер имају "стручњаке"?
Знаш да говориш паметне ствари када нападаш странке са којима се не слажеш, а само баљезгаш када причаш о "твојим" странкама!
Ja sam ti vec rekao da sam clan samo jedne stranke, pasivan jer se nisam ispisao.
To nije ni LDP ni DS.
Malo kad porastes, ali porasces brzo, jer te interesuje, promenices stavove.
 A i doteraj malo recnik, jer ako ces se nekada baviti politikom, to ti je od vitalne vaznosti.

« Poslednja izmena: 28. Feb 2007, 10:30:19 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
iako nam je biracko telo identicno i sto su nam ciljevi apsolutno isti, i nacini za resavanje problema. jedina je razlika to sto smo mi imalo 1 milion glasaca a oni 5 puta manje, a time imamo i 5 puta vecu odgovornost od LDP-a, sto se i vidi...

biracko telo nam nije isto. mi smo izvukli mnogo apstinenata na izbore, koji ne prihvataju kohabitaciju Tadica i Kostunice. Ja prvi bi glasao za Rome da LDP nije osnovan.

Citat
oni su od prilike isti kao radikali, neodgovorni, kad im se nesto ne svidja, jednostavno dignu ruke od toga...

hm... malo straha se cuje u ovoj recenici. otprilike nismo ni malo kao radikali, pravimo jednu modernu organizaciju, koja ce sacinjavati mnogo mesnih odbora, koji ce imati vaznu rec u opstinskim odborima, koji ce imati vaznu rec u glavnom odboru, tako da ce stvarno da puno zavisi od clanstva, a ne samo od Cede Wink

ne znam od cega je to LDP digao ruke? uvek se trudimo da na svako pitanje imamo odgovor, nema neresivih problema za nas Wink po tome smo sigurno prepoznatljivi.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Citat
Ja sam ti vec rekao da sam clan samo jedne stranke, pasivan jer se nisam ispisao.
To nije ni LDP ni DS.
Malo kad porastes, ali porasces brzo, jer te interesuje, promenices stavove.
 A i doteraj malo recnik, jer ako ces se nekada baviti politikom, to ti je od vitalne vaznosti.

Као што рекох, нападаш једне а браниш друге. А све иста багра која се разликује у нијансама и појединим ликовима!
Понављам одлични су ти аргументи кад нападаш, а не трудиш се да нађеш исте кад хвалиш знаш већ кога, да се не понављам.
Само ми то смета, та селективност! Али добро, кад ови падну, а ови дођу, вероватно ћеш променити циљ нападања!
Што се тиче речника, искуство је чудо... Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
@vanja
Nece da shvate da nove generacije dolaze.
Pazi, Milosevic Siptarima napravi drzavu. Za one koji ne znaju evo kako:
Siptari od 1989-e ne izlaze na izbore. Glasaju samo Srbi sa Kosova.
Ali biracko telo, Sloba drzi da je milion i po.
Za milion i po, obezbedio je 25 do 30 mesta u parlamentu.
Dakle pet Srba izglasaju 30 mesta za SPS. To je sladje od bilo koje siptarske slasticarne.
Rugova pravi institucije, skolstva, zdravstva, socijalne.
I dodje dil, ja tebe ne diram, a ti nemoj izlaziti na izbore.
I tako deset godina Siptarcici po kucama uce o herojskom albanskom narodu, o okupaciji srba o oslobadjanju njihove zemlje od srpskog ropstva.
Za deset godina nove generacije, ni ne govore srpski, jer je vec naucen da ce to biti Siptarsko i da nema potrebe.
I to ce sada ici pokolenjima.' Ceo svet je vodio rat da se izbavi herojski siptarski narod.'
Ko je to stvorio? Milosevic i njegova kamarila za rad vlasti.
Kostunica, je veoma svestan da ne moze nista uciniti za Kosovo. On je nakraju krajeva i nasao takvo stanje.
Ali treba vlast. Uzo covek Ivicu, Borku i ostale pored sebe i pita: kako cemo?
Pa normalno, proteraj ta 'srpska govna' sa Kosova pravi incidente, kazi evo nece sa njima, proterani su i igraj na nasu veoma uspesnu kartu.
I tako covek od 64 godine, koji je sa 61 postao premijer, hoce da odlucuje o zivotima ne samo Srba sa Kosova, nego i citavih generacija.
Prirodno ne moze. Ceda ili Beda ili Neda ce se naci, okupiti ciljnu grupu mladih ljudi, koji hoce da zive kao sav normalan svet i ugusice ga.
Ogavno je i providno kako u skupstini koristi kvazipatriote. Ti su ljdi ispunili Hrvatski san o Hrvatskoj bez Srba. Sada ih Kostunica koristi za Siptarski san, Kosovo bez Srba. I uspece. kako ce biti dalje videcemo. U svakom slucaju bice tesko, jer ce nam ostati samo Srbi Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
iako nam je biracko telo identicno i sto su nam ciljevi apsolutno isti, i nacini za resavanje problema. jedina je razlika to sto smo mi imalo 1 milion glasaca a oni 5 puta manje, a time imamo i 5 puta vecu odgovornost od LDP-a, sto se i vidi...

biracko telo nam nije isto. mi smo izvukli mnogo apstinenata na izbore, koji ne prihvataju kohabitaciju Tadica i Kostunice. Ja prvi bi glasao za Rome da LDP nije osnovan.

Citat
oni su od prilike isti kao radikali, neodgovorni, kad im se nesto ne svidja, jednostavno dignu ruke od toga...

hm... malo straha se cuje u ovoj recenici. otprilike nismo ni malo kao radikali, pravimo jednu modernu organizaciju, koja ce sacinjavati mnogo mesnih odbora, koji ce imati vaznu rec u opstinskim odborima, koji ce imati vaznu rec u glavnom odboru, tako da ce stvarno da puno zavisi od clanstva, a ne samo od Cede Wink

ne znam od cega je to LDP digao ruke? uvek se trudimo da na svako pitanje imamo odgovor, nema neresivih problema za nas Wink po tome smo sigurno prepoznatljivi.
malo straha?? Smile
idi bre covece, imam ja zivot, i precih briga od iskazivanja straha i ostalog za LDP...

LDP savetuje samo resenja tipa:mani se kosova, to nije nase...
sto ne kazete kako treba pregovarati?
kazete:KIM je prakticno nezavistan, pa ga treba pustiti da ide.

sto se onda ne borite i za osamostaljenje RS??i ona je praktico nezavisna!

pitao sam te pre 20 dana kako gledas na podelu KiM-a...
zasto je to lose??
sad ces mozda, konacno, da odgovoris, kada si video kako se tvoja stranka izjasnila po tom, za nju, skakljivom pitanju..

dosao si na forum, ovde opusteno mozes da dajes svoje misljenje, i niko ti nece nista.

ajde mi molim te objasni, zasto srbija treba da izdvaja jos mozda milijarde za odstetu bosni???
zasto ne bi mozda moglo da se proglasi da smo kriv al da ne placamo odstetu??
ma vi radite jedini i sa najvise zara protiv drzave.
to mi je delovalo glupo kad drugi kazu, dok ovo nije doslo:



molim te mi objani, gde je deo u kom sam te pitao da li bi ti glasao za rome i sl?
otvori temu u kojoj zelis da pricas o kome bi ti glasao i zasto...to nema veze sa mozgom ovde...

AMA covece!!!sto se tice kohabitacije: objasni ti meni sada, kakv vlast trebe po tebi da se formira?????
DS i LDP?
pa da li si ti normalan??? ja prvi to zelim, ali jedno je zelja, a drugo su tripovi u glavama...ne mozes tripove poistovecivati sa realnoscu...kada se uradis, pa istipujes da je kamen sladoled, pa neces valjda kada te prodje da odes i lizes kame?
reci mi, da li si toliko zelen da verujes da ce nas iko podrzati u tome??ili mislis da treba sa skoro 30% sami da obrazujemo vladu bez icije podrske???

odgovaras selektivno, ili na ostalo nems komentare.. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
LDP savetuje samo resenja tipa:mani se kosova, to nije nase...
sto ne kazete kako treba pregovarati?
kazete:KIM je prakticno nezavistan, pa ga treba pustiti da ide.

kad je Ahtisari doneo predlog Resenja, mi smo prvi rekli da mora da se nastave pregovori.

Citat
sto se onda ne borite i za osamostaljenje RS??i ona je praktico nezavisna!

zato sto sistem u Bosni kako-tako funkcionise, Srbi ucestvuju u vlasti, i imaju sva prava i autonomiju.

Citat
ajde mi molim te objasni, zasto srbija treba da izdvaja jos mozda milijarde za odstetu bosni???
zasto ne bi mozda moglo da se proglasi da smo kriv al da ne placamo odstetu??
ma vi radite jedini i sa najvise zara protiv drzave.

nadji mi saopstenje LDPa ili nekog zvanicnika u kom se kaze da mi treba da placamo odstetu Bosni?

ako dobro prostudiras presudu mozes svasta iz nje da naucis. nismo nista uradili da sprecimo Srebrenicu, i nista ne radimo da se optuzeni za to nadju pred sudom, i time ovaj rezim stiti zlocin! to govorimo zadnje 3 godine.

Citat
pitao sam te pre 20 dana kako gledas na podelu KiM-a...
zasto je to lose??

zato sto je lose imati etnicke granice. zato sto je to u ovom trenutku nemoguce.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 93 94 96 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.