Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uporedni horoskopi ~ Sinastrije (uslov min 50 poruka)  (Pročitano 221965 puta)
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
SonyEricsson z500i
Smile jel mozete da pogledate buducnost veze momka rodjenog 09.07.1992 u 20:30 , Novi Sad i mene, rodjena 01.09.1992 , u Novom Sadu... bila bih vam zahvalna Smiley)))))))))
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Moze li meni ukratko ja 15.08.1977.u22h on 29.03.1972.u 11h oboje u Sapcu,zajedno smo pet godina u nezvanicno braku,kako ce izgledati nasa buducnost,finansije,stambeno pitanje,deca?Hvala unapred..

Vas odnos je izuzetno racionalan. Imate uslov da dobro funkcionisete. Da bi odrzali vezu potrebno je da se nadopunjujete jer bi individualnost i potreba da svako vuce na svoju stranu doprinela prekidu. Naredne godine moracete da budete u odnosu fleksibilniji jer je emotivno teska, ali poslovno dobra godina. Ako nemate reseno stambeno pitanje resenja ocekujete 2011. godine. ukoliko ste bez dece sacekajte jos malo. Tek 2012. godine je odlican period za prosirenje porodice.
 
 astrolog Tanja Joksimovic
 kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 38)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
on 30 09 1976 u 19 i 45 Pariz ja 06 12 1973 u 21 i 20 Kruševac pa bih zamolila za mišljenje da li se vredi boriti za ovu vezu

Jedno pitanje za Vas. Zasto Vi morate da borite za njega? Sto se bori za Vas? Ja verujem da on nije slobodan i da je osnovni problem to.
Okrenite se nekom novm poznanstvu koje moze da se pretvori u nesto ozbiljno, vrlo brzo.
 
 astrolog Mira Djukovic
 kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 13)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
ja: 20.01.1981 22h Vrbas
on: 24.12.1974 15.15h Vrbas

Ima li buducnosti za nas?Nismo zajedno,ali se svidjamo jedno drugom.On je krajem prosle godine izasao iz veze od 9 godina.


Unapred hvala!

Koliko vidim da svaka strana ima dosta toga sto tek treba da postavi na svoje mesto. Sto se partnera tice ne vidim vecih pomaka ove godine na emotivnom planu, ali zato sledeca vec otvara vrata ka necem stabilnijem, na duze staze i sam njegov odnos ce se od decembra meseca vec promeniti prema vam sto cete i sami primetiti. Ovo nije veza koja moze biti bas na duze staze ali svakako moze biti ispunjena, strascu, dobrom energijom pa treba pokusati svakako.
 
 astrolog Dragana Jovkovic
  kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 77)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 66
Zastava R Srpska- Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia E66
on je rodjen 10.08.1973 Sarajevo, oko 5 ujutro (dupli lav pa sam tako izracunala vrijeme tj. sat) a ja 14.10.1979 u Zvorniku-BiH u 22 i 20
Poceli smo da se cujemo krajem oktobra ove godine, tacinje prvi susret je bio 24.10 a zatim 03.11.2009!
Interesuje me ima li  perspektivu ova veza!? Naime, cini mi se da sam ja ta koja vuce uvijek prve korake pa nakad pomislim da li uopste vrijedi ako nemam povratnu informaciju! (pod povratnom informacijom podrazumijevam da se nakada on aktivira jer uvijek ja saljem poruke, zovem itd...)
unaprijed hvala
IP sačuvana
social share
"... i ništa neće dušu da zanjiše
nit u drhtaj može da svali
ko je ljubio taj ne ljubi više

izgorelog niko nezapali..." Sergej Jesenji[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Koliko vidim da svaka strana ima dosta toga sto tek treba da postavi na svoje mesto. Sto se partnera tice ne vidim vecih pomaka ove godine na emotivnom planu, ali zato sledeca vec otvara vrata ka necem stabilnijem, na duze staze i sam njegov odnos ce se od decembra meseca vec promeniti prema vam sto cete i sami primetiti. Ovo nije veza koja moze biti bas na duze staze ali svakako moze biti ispunjena, strascu, dobrom energijom pa treba pokusati svakako.
 
 astrolog Dragana Jovkovic
  kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 77)


Zahvalila bih se na odvojeno vremenu!
Htela bih dodatno da pitam da li se promene sa njegove strane mogu ocekivati u prvoj ili drugoj polovini decembra.
Hvala jos jednom!


Za vise informacija pozovi potpisanog astrologa!
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 00:59:57 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mene zanima kako deluje pluton na ac, ac u škorpiji i6 kuća u škorpiji vlasnika plutona koji kvadrira Mo u raku, aplikacioni aspekt, Mo je u 12.kući, i vladar je natala , a i vlasnik plutona ima Mo u Raku i njega separaciono kvadrira vlasnik prvog vlasnika Meseca... i da vlasnik Plutona muškarac, vlasnik Mo žena i njen u njenom natalu je pluton vladar 4.kuće i 9 kuće...  Smile
Jest malo zapetljano, ali eto mo90pluton... je aspekt koji e zanima, ima još lepih aspekata, ali ipak je vladar asc... i skontala sam da to baš osetim kod škorpijona ili ac škorpijon ''83 godište... jel ima tu neke simbolike i objašnjenja koje može da se opiše?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ja sam rodjena 28.08.1982. u beogradu u 4:45 ujutru, a on je 16.10.1981. u beogradu oko 12:00 popodne.

Interesuje me da li cemo ponovo biti zajedno? nasa veza traje od 2003. i komplikovana je od samog pocetka, ja
sam ga zaboravila 2004. pa se opet vratio 2005. i tad su se moja osecanja ponovo raspramsala, a on valjda kao i svaka vaga. ma prosto me drzi na koncu, uvek, e sad moja greska je sto sam uvek bila iskrena prema njemu i pokazala svoja osecanja. sada mi je cak rekao da ima devojku, sto ja bas ne mogu ni da poverujem, jer ih je i do sad imao, ali uvek se to zavrsi bezveze, i opet se meni vrati. A opet on zivi u bosni, i tamo je naso devojku, ali emni iz njegovog horoskopa ipak izgleda da njemu pre stoji neka iz inostranstva.
hvala puno unapred Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 412
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6300
Ja sam rodjen 31.10.1981. u KG u 11:25, a devojka (mnogo slatka) je rodjena 18.08.1977. u KG u 7:30

hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Smile jel mozete da pogledate buducnost veze momka rodjenog 09.07.1992 u 20:30 , Novi Sad i mene, rodjena 01.09.1992 , u Novom Sadu... bila bih vam zahvalna Smiley)))))))))

U ljubavnom zivotu situacija se poboljsava u odnosu na prethodni period. U skladu sa svojim emotivnim potrebama uzivacete u bliskosti i izlivima neznosti. Ne zaboravite ipak da je ovo prica jedna od mnogih kvalitetnijih koje Vam predstoje. Pozeljno je da od 2010. te godine krenete sa usavrsavanjem, i da sebi postavite dugotrajnije planove jer sve ono sto VI ostvarite bice vraceno na dobar nacin i investirano u buducnost.
 
 astrolog Dragana Jovkovic
  kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 77)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.