Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uporedni horoskopi ~ Sinastrije (uslov min 50 poruka)  (Pročitano 222534 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Skakano
Vidi Skakano,najjace privlacenje je izmedju svih astroloskih znakova izmedju Skorpije i Bika,pa nije cudo sto te ovaj Bik privlaci,ali bar iz mog iskustva,vise privlaci Bik Skorpiju nego obrnuto.
Dalje sto mi se nimalo ne svidja,a mislim da sam ti vec pisala o tome,koliko se sjecam ,ako nisam neko je bio slican,ne svidja mi se nikako sto je tvoja Venera koja simbolizije ljubav,u konjukciji sa njegovim Uranom i kvadratu sa njegovim Marsom.Kvadrat sa Marsom,mogao bi da znaci jake strasti,da nije konjukcije sa Uranom,Ljubav koju donese Uran ne moze da traje.To je moje misljenje i iskustvo,osim sto i knjige tako kazu,znaci potvrdjeno i provjereno.
Osim toga njegova Venera je u tvojoj 12 kuci,sto bi moglo da uputi na to da iz nekih razloga morate da krijete vezu.
Njemu se u kuci braka nalaze 2 teske planete Mars i Saturn,a jos tu dodaj i tvoj Mars,koji ulazi u sinastriji u njegovu sedmu kucu braka pa bi svadje bile neminovne.
Njemu je sudje tezak bracni partner i brak u kasnijim godinama.
 [smilie=dddddd.gif] Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
jel ima mogucnosti za brak za mene i mog decka?ja-11.03.1984 u 23 i 50,beograd. on-26.06.1980 u 19 i 20,novi sad.unapred zahvalna Smile
Mlada si jos,zivot je pred tobom,u kratko,mnogo toga vas razdvaja,pa na duge staze sumljam da cete opstati.
Prica je kontradiktorna,jer je njemu kuca braka u Raku,a tu je tvoj Mjesec koji oznacava dusu,pa ga ti sigurno privlacis kao i on tebe,al lijepo je to negdje napisano,demnske sile privuku ljude pa ih razaraju,tako vama Urani prave totalnu zbrku,sa Venerama,Mjesecom....da ti ne pametujem,nema mirne luke :-kMnogo toga vas spaja i razdvaja.
Uvjek kad prica ide u ovom smjeru,sjetim se Pitije iz Delfa koja je davala dvosmislene odgovore,uvjek je se sjetim,jer moguce je i da prevagnu dobri aspekti nad losim?
Evo usla sam i u Davison sistem, po njemu je vrh vase zajednicke  kuce braka, u Blizancu,koji nije bas sjajan znak za brak,odnosno podrazumjeva dva braka.....
Evo i dalje trazim odgovore,jer mi je ljubav medju ljudima jako vazna,dok god ima sanse ima nade,tebi kucu braka pokriva znak Blizanca i Raka a tu je smjestena njegova Venera i Sunce,pa te zbog poga jako ispunjava.
Imate u vodenim znacima veliki lijep trougao sto moze donijeti uravnotezivanju veze.
Njegov Mjesec je u Strijelcu,Mjesec predstavlja zenu u muskom horoskopu izmedju ostalog,a u konjukciji je sa Neptunom,koji je planeta Riba,a to je tvoj znak,on mu je u 12 kuci,izolacija,pa je mozda zbog toga na neki nacin zatvoren .Sto nevalja-sto on ima opoziciju Mjeseca i Sunca u natalu,a tvoj Uran je tacno na njegovom Mjesecu,pa samim tim i opozicija Veneri.Uran donosi rastanke.
Skoro sam imala slicnu situaciju,dvoje se uzelo,al on nasao posao u Bgd ona ostala u Baru,znaci razdvajanje,uvjek nesto iskrsne...Pa sad stalno putuju da bi se sreli...miran zivot nije :-kEto nek se neko pridruzi analizi,jako bi bilo dobro i drugo misljenje da se cuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Draga Anđela, šta bi rekla za ovo... Smile

u braku smo.. ponestaje mi snage, nadajući se da će biti bolje, mada se prijateljski i poslovno odlično slažemo,

[Edit by Makishon: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

sinaxy.gif
(28.56 KB, 748x1102)
« Poslednja izmena: 13. Mar 2008, 20:10:07 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
hvala ti puno i mogu ti reci da si potpuno u pravu.nazalost.on je otisao u moskvu na 4 i po meseca,a ja sam u novom sadu. :cry:inace,svadjali smo se i razilazili sto puta i ponekad se uopste ne razumemo.ali emocije uvek prevagnu i izmirimo se bez obzira na sve.samo ne znam da li je prava ljubav vredna borbe protiv vetrenjaca?a ziveti jedno bez drugog nam je nezamislivo.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
u braku smo.. ponestaje mi snage, nadajući se da će biti bolje, mada se prijateljski i poslovno odlično slažemo, Smile
E pa sad,astrologijai jest tu da nam pomogne ,zar ne?
Jarcu jako odgovara Rak,jer ga nekako oplemenjuje. Iako knjige kazu da je Jarac hladan, on umije jako da voli,mislim da je sretan savki Jarac koji ima aka pored sebe.Pogotovo muskarac-Jarac,zena -Rak)
Ajd prvom da kazem zasto se ne slazete,prvo lose.
Imate uzajamno :tvoj Mars na njegovom DC,a njegov Mars na tvom DC(DC je vrh sedme kuce,kuce braka,vrhovi kuca su jako vazni).
Predpostavljam da si ti Rak a on Jarac,koliko vidim,mada se slabo vidi,znaci da si ti u sredini kruga.
Tvoj Mars je ljepsi od njegovog,jer je u svom domu,posto Mars vlada Ovnom,a nejgov je u padu u Biku.
Znaci ti si energicna osoba,bolje koristis svoju energiju nego on,on je vjerovatno koristi vise za svadje.
Znaci savjet zbog Marsa(koji je Bog rata....)smanji nagone za svadjom a njegove amortizuj,ako ti je stalo do opstanka braka.
Postoji aspekt ,on kao da ti oduzima energiju,al pomisli,to je samo igra planeta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@jeny-nastavak
Sad naljepse,ljubav postiji,imate konjukciju Jupitera planete srece i Mjeseca u sazvezdju Voodlije na vrhu cetvrte kuce doma,a tvoja energicnost i borbenost u poslu mogu da mu koriste,jer ,ti, sve stvari volis da dovedes do kraja,za tebe nema prepreke. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
 Smile Smile Smile
Ako bi mi neko kazao nešto o ovome -  Smile

JA: 20.03.1977, 23:o5, Zagreb
ON: 22.10.1980, 5:2o, Zagreb

Ima li nekakve šanse da zgrnemo neke pare?  :flower:U dilemi sam velikoj!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala Andjela,
tačan je opis da mi užasno crpi energiju svojim lažima, glupostima i prevarama.. a da mu odgovaram u to ne sumnjam uopće .. dugo smo godina zajedno.."udarila sam u zemlju" odmah u prvoj godini braka... al kad sam saznala  za prevaru imali smo već bebu ...bila sam očajna...oprostim svaki put.....sve sam ravnodušnija prema njemu ...što nije dobro..al jednostavno nemaš snage ni volje jer se svaki put još više razočaram. Smile
a ljubav sa njegove strane nisam osetila već duuugoooooo..a to jako boli..reći volim te je lako.. al treba to i pokazati..
Ja se malo iskukala soory... Ja sam možda  ponekad više u oblacima, znam ja to..al kad ravnodušnost potisne ljubav.. onda ti oblaci jedino preostaju...mašta može svašta....
hvala još jednom.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Napravila sam kartu...  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

mi.gif
(28.13 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@nnaiva
Pun pogodak,ti si njegov izbor ,ima Mjesec  u Ovnu i DC,vrh kuce braka i partnerskih odnosa takoodje u Ovnu gdje su tvoje Sunce,Mjesec,Merkur i venera:flower:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.