Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UPOMOC! Kako se razvesti ili ostati u vezi?  (Pročitano 18994 puta)
03. Dec 2011, 12:03:35
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung e700
Volim svoju zenu ali ona je katastrofalna,histericna,nerazumna,mrzi svu moju rodbinu,ali ja je ipak volim,zato sam i otisao od kuce pre tri godine i izmislio da radim u drugom gradu,dolazim samo vikendom da vidim svoje dvoje dece u koje ulazem sve,sve sam im ostavio i sve racune placam,zivim kod druge zene koja me pomalo razume a pomalo ne,bezim od sebe vec godinama..........STA DA RADIM???????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Volim svoju zenu ali ona je katastrofalna,histericna,nerazumna,mrzi svu moju rodbinu,ali ja je ipak volim,zato sam i otisao od kuce pre tri godine i izmislio da radim u drugom gradu,dolazim samo vikendom da vidim svoje dvoje dece u koje ulazem sve,sve sam im ostavio i sve racune placam,zivim kod druge zene koja me pomalo razume a pomalo ne,bezim od sebe vec godinama..........STA DA RADIM???????

Ljudi,moja nenormalna žena je psihopata,zagorčava mi život. ja je volim. kao znak te ljubavi,ja je varam. jer me,logično ,druga bolje razumije. kao dokaz da sam dobar,bolji od nje-napisao sam da plaćam sve redovno i da vidjam djecu. treba mi da mi kažete da sam u pravu  Smile


ne izigravaj mučenika,razvedi se ako vam je tako loše,šta kukaš bezveze
« Poslednja izmena: 03. Dec 2011, 12:07:15 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Volim svoju zenu ali ona je katastrofalna,histericna,nerazumna,mrzi svu moju rodbinu,ali ja je ipak volim,zato sam i otisao od kuce pre tri godine i izmislio da radim u drugom gradu,dolazim samo vikendom da vidim svoje dvoje dece u koje ulazem sve,sve sam im ostavio i sve racune placam,zivim kod druge zene koja me pomalo razume a pomalo ne,bezim od sebe vec godinama..........STA DA RADIM???????

Posto ovde ne sme da se psuje : J@#$  ti ja i #$%^ i $%% i sve po #$&&% 100 puta #$%^%##^&&
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung e700
neglumim mucenika molim vas,shvatite me pazljivo,odvesce mi decu u uslove koji su haoticni,ako se razvedem moja deca odu u staru trosnu kucu,bez kanalizacije,u moju kucu dovedem tudju decu,njima pruzam sve a moja deca gladuju........pa ubio bih se!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
ne lupaj gluposti,da je legalno napravio bi i harem i množio se k'o zec,boli tebe uvo za njih  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Histericna zena....kako mi to je to cool.
Pogotovo sto sam saznala iz serije, da je histerija izvucena rec iz latinske koja znaci materica....zamisli taj vrhunac bezobranstine muske mamu im jebem  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung e700
pa nemogu sa njom kada je 23 sata opterecena da ce se razboleti od necega a 1 sat je boli uvo za sve,decu tere u p.m.,deca su povucena i strasno pate zbog toga,narocito sin...........mom ocu nece da kaze niti dobar dan a on je drzi ko na dlanu,majku nemam.........radim od jutra do sutra da deci priustim sve ..........kako nerazumete?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 6280
E pa druze trebalo bi malo da je dresiras! Postoje mnoge metode
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Volim svoju zenu ali ona je katastrofalna,histericna,nerazumna,mrzi svu moju rodbinu,ali ja je ipak volim,zato sam i otisao od kuce pre tri godine i izmislio da radim u drugom gradu,dolazim samo vikendom da vidim svoje dvoje dece u koje ulazem sve,sve sam im ostavio i sve racune placam,zivim kod druge zene koja me pomalo razume a pomalo ne,bezim od sebe vec godinama..........STA DA RADIM???????
Da se ako ti se ne zivi sa njom razvedes ko covek. Deca ce uvek biti tu i mozes ih uzeti pod podeljeneo starateljstvo i brinuti se o njima pa makar i vikendom a mnogo je gore da deca zive u takvom okruzenju gde se vi konstantno svadjate. Ako neces, onda ostani i prihvati da si se zapatio.

Neke stvari si ipak trebao da gledas na vreme a ne sada kada su dosla i deca...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung e700
ja je ovakvu trpim 15 godina,u braku smo 18 godina,sve se nadam bice bolje a kada sam pre tri godine imao infarkt saznao sam da bi sledeci bio koban,poticem iz postene i normalne porodice i veruje u brak kao lepu stvar ali mi je zivot to sve okrenuo,gledao sam od mog oca i pokojne majke kako zive i mene podizu i tako lepo shvatao brak........sada nemogu da se ubijem sto sam pogresio ali mi jedino zao dece,ona nisu kriva,zivot bi dao za njih,pokusavam da ih izvedem i podignem da netrpe a meni kako bude..........kada vidim da su se ozenili i udali tada mogu i da umrem.....nista mi netrebe i u sve sam razocaran........ponekad se pitam da li meni treba strucna pomoc lekara,da li gresim u necemu..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.