Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upit o jednom zanimanju, poslu !!! Gdje-sta i kako  (Pročitano 5090 puta)
10. Mar 2014, 18:54:37
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Ne znam jesam li pogodio PDF.. No pitacu ovdje...


Naime, zanima me sta se treba upisati da bi postao Kriminalisticki Inspektor U CIVILU ?

Da li se za to ide u policijsku akademiju ili skolu MUPa ?

Zivim u Republici Srpskoj..

Preptostavljam da 90 % vas zna o kakvom se zanimanju radi, oni koji ne znaju, vjerovatno su gledali seriju COBRU 11 pa znaju o kakvom je poslu rijec, tj. glumci u toj seriji simuliraju Kriminalisticke Inspektore u civilu...

Bio bih zahvalan kada bi mi neko mogao reci gdje se dalje, poslije srednje skole, trebam uputiti ...

I takodjer me zanima, da li poslije zavrsetka policijske akademije ili skole mupa, treba idalje ici na neke dodatne faksove i sl. da bi se dobilo to znanje, ili odmah po zavrsetku policijske akademije ili skole mupa  dobijas cin Kriminalisticki Inspektor u Civilu...


Lp. i unaprijed hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
fakultet za bezbjednost...
pravni fakultet ..smjer - unutrasnji poslovi....
ondaK imas vise skole mupa....studijski smjer kriminalistika..
i vojna kriminalistika...i td...

s tim sto ti za visu skolu mupa treba srednja skola mup-a odnosno u slucaju vojne kriminalistioke - vojna skola..
vojne i policijske akademije i sta znam...
s tim sto se onda posle mozes presaltati recimo na fzb i opet tako dalje... Smile

ali opet to sve provjeri...iz pouzdanijih izvora....
ja sam iz toga svega poodavno "iskocio"    Smile Smile Smile

Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Ok, al jedino sto me u policiji vuce jeste Kriminalsitickih inspektor u civilu.... Ostale pozicije me ne zanimaju, tipa forenzicar, pozornik, saobracajac ....

Ili kriminalisticki inspektor u civliu  ili presretac ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
bump de pomoziteeee
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
мораш мало боље изложити свој проблем и шта те тачно занима... већина људи овде није упозната за аларм фур кобра 11 аутобан полицај... ...па не схватају најбоље шта ти желиш... окачи неколико слика илустрације ради да људи боље скапирају... овако нешто...

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Zanima me kako postati kriminalisticki inspetktor u civilu... eto to...


Pod tim se podrazumijeva, da na posao dolazis u civilnom odijelu ( bez ikakvih naznaka da si policajac ) osim sto imas kod sebe pistolj. Imas sluzbeni auto, koji je "civilan".. Znaci nigdje ne pise POLICIJA, i sl...

Znaci, koju skolu trebam upisati, da bih poslje zavrsavanje iste, ja dobio zvanje KRIMINALISTICKI INSPEKTOR U CIVILU
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
 Тако што постанеш обичан пајкос, а шеф те остави у цивилу ако му се допаднеш.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
A da odes, kad vec neces da odes licno u odgovarajuce institucije (sto podrazumeva i institucije obrazovanja) da pitas na teritoriji na kojoj zivis, na neki malo vise specijalizovani u smeru tvog interesovanja forum  Smile

Mislim, kako ces ti biti inspektor, pa jos u civilu  Smile ako se plasis kontakta sa ljudima  Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2014, 23:20:28 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Maloljetan sam, kad bi usao u policiju, odmah bi me i izbacili. Za godinu dana cu biti punoljetan. Njima se ne da trositi vrijeme da postavljena pitanja maloljetnika...

A da vam pomognem. jeste li gledali emisiju KRIM TIM 2 .. Znaci upravo takvo zanimanje trazim.. Ko nije, evo slike
http://i.cubeupload.com/l6dEl5.jpg   -  kriminalisticki inspektor u civilu ( to su glumci na slikama, al to tako izgleda )
http://i.cubeupload.com/TbRZbf.jpg - primjer kad hapse, znaci inspektor u totalnom civilu
http://i.cubeupload.com/LXO5Et.jpg - inspektor u civilu i u civilnom auto ( ide do nekog na razgovor i sl.. )


EDIT: Kopirajte linkove pa ih paste u new tab... Kad ih direkt kliknete nece da otvori !!!
« Poslednja izmena: 11. Mar 2014, 23:30:59 od cojki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.146
mob
Samsung 111111
Visa kriminalisticka,Zemun
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.