Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:44:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upis na Pravni fakultet  (Pročitano 6113 puta)
29. Jun 2010, 16:27:02
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.86
Konkurisao sam ove godine na Pravnom i zavrsio sam malo ispod crte za upis na samofinansiranje.Ne znam da li
da potezem zalbu ili da racunam na osutajanja ljudi.
Moje pitanje je ako neko zna iiz iskusta (licnog ili nekog poznanika) prethodnih upisa,
koliki je broj ljudi koji bi mogao da odustane od samofinansiranja na Pravnom fakultetu?

Molim za iskren savet,hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Slobodno se zali,nista ne gubis.
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.86
mora da se uplati 1500 dinara Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Nisi napisao koliko si ispod crte? I koliko ljudi uopšte primaju? Odustajanja bude uvek, to budi siguran, mnogi računaju da upadnu na budžet i nemaju lovu za samofinansiranje. Ako nisi mnogo ispod crte imaš šanse itekako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.86
Nisi napisao koliko si ispod crte? I koliko ljudi uopšte primaju? Odustajanja bude uvek, to budi siguran, mnogi računaju da upadnu na budžet i nemaju lovu za samofinansiranje. Ako nisi mnogo ispod crte imaš šanse itekako.

Namerno nisam napisao koliko sam ispod crte,ali cu ti reci da mi nije falilo vise od 1 boda da budem u prvih 1500(od 1650)koliko prima fakultet. Upravo se nadam da ce neki, koji su jurili budzet, odustati ,ali se jos vise nadam da ce takvih biti pa recimo najmanje 50 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Hteo sam da napišem da možeš da računaš na bar 50 onih koji će odustati, sad kad vidim cifru od 1500 (pretpostavljam da je 500-600 na budžetu) skoro sam siguran da će tako i biti. Mada to je samo procena, niko ne može precizno da ti kaže osim ljudi sa fakulteta koji se bave pitanjem upisa. Možda najbolje da odeš i pitaš na fakultetu (u kancelariji za upis ili studentska pitanja) kakva su im prethodna iskustva sa odustajanjem, ne može da škodi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.86
sigurno cu ja zvati faks da vidim kako ce to ici....nego reko da se javi ovde neki student prava ili svrseni pravnik i kaze nesto tipa ,,Ma samo opusteno kolega upasces ti sigurno ja znam njih 100 koji su tako upali,, Smile
treba da cekam sad 9 dana na ishod svega

Hvala na savetu bauk Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
alal ti kurac kad si uspeo da budes medju tih 128 koji nisu upisali hahahahhaha Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mora da se uplati 1500 dinara Smile
Bolje 1500,nego da platis 100.000 skolarinu...
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
sigurno cu ja zvati faks da vidim kako ce to ici....nego reko da se javi ovde neki student prava ili svrseni pravnik i kaze nesto tipa ,,Ma samo opusteno kolega upasces ti sigurno ja znam njih 100 koji su tako upali,, Smile
treba da cekam sad 9 dana na ishod svega

Hvala na savetu bauk Smile

Ma nema na čemu, nisam ti nešto puno pomogao. Znam da je kod mene na ekonomskom bilo baš dosta odustajanja kad sam ja upisivao, a primali su 1500 ljudi. Znam lično jednog koji je bio 100-i ispod crte pa upao. E sad, jeste to bilo pre nekoliko godina i nije isti faks u pitanju, ali neke stvari se ne menjaju. Što je najvažnije, nijedan fakultet nije gadljiv na pare, tako da ako si ti spreman da im platiš školarinu, naći će oni već nekako način da te ubace. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:44:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.