Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 09:20:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izdavači  (Pročitano 894 puta)
01. Jul 2009, 11:23:08
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imate li svog omiljenog izdavača? Kakva su vam iskustva sa klubovima čitalaca?

Meni se dopao tretman koji sam dobila u Srpskoj književnoj zadruzi. Imaju dugu tradiciju, stvarno fine naslove i kvalitetnu opremu, a uz godišnju članarinu, koja je zaista pristojna, imam čitave godine popust od 30% na njihova izdanja. Tako, na primer, mogu povoljno da se snabdem lektirom za školu i da ne jurim po bibliotekama. Zbog specifičnog načina na koji su oni organizovani, nakon tri uzastopne godine članstva, stiče se i pravo  na učestvovanje u radu samog izdavača. A ako dovedete tri nova člana, dobijate i poklon  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson w200
Ako je stvarno tačno to što ti veliš, onda bih ja morao da se aktiviram oko Srpske književne zadruge, i kad dođem do tog nivoa da učestvujem u radu izdavača, da pokušam progurati sopstvenu knjigu  Smile
A inače, nemam omiljenog izdavača,moj je utisak da onim manjima zapadne više zanimljivijih stvari da objave; sa klubovima čitalaca stvarno nemam iskustva.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svrati u Kralja Milana, preko puta Beograđanke, učlani se i u najgorem slučaju možeš kupovati knjige jeftinije. Objašnjen ti je taj sistem na njihovom sajtu (www.srpskaknjizevnazadruga.com), a funkcioniše već 117 godina (ne, nemam brojki viška Smile). Ako nešto zatreba, slobodno pitaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Hm, omiljenog izdavača.
Svidja mi se rad PAIDELE i Vegamedie.
:)
IP sačuvana
social share
It's in your reach, concentrate!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako je stvarno tačno to što ti veliš, onda bih ja morao da se aktiviram oko Srpske književne zadruge, i kad dođem do tog nivoa da učestvujem u radu izdavača, da pokušam progurati sopstvenu knjigu Smile
A inače, nemam omiljenog izdavača,moj je utisak da onim manjima zapadne više zanimljivijih stvari da objave; sa klubovima čitalaca stvarno nemam iskustva.

Veci su obično inertniji, nece da se ponizavaju da izdaju nesto sto nije po tom i tim standardima, pa pisci tih zanimljivih izdanja moraju da ponude to nekom manjem. A ideja o tome da se utice na rad izdavastva da bi se progurala sopstvena knjiga je i meni pala na pamet, ali mnogo je 3 godine...
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson w200
Jeste mnogo, ali bi moglo da upali, ako ništa drugo ne prođe - učlaniš se i usput pokušavaš i druge opcije. Zavisi, naravno, i šta pišeš; ovo što ja radim je ipak malo komercijalnije.

@nimeonomajamona
Nikad čuo za tu Vegamediu, a Google ništa ne objašnjava. Šta oni objavljuju?
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Jesi li ti to vec neuspesno pokusavao da objavis nesto, pa ovo ostala kao dobra opcija?  Smile
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson w200
Ma, radovi su još uvek u toku, nisam ni došao do te faze pregovora sa izdavačima.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ИК Мирослав има сјајне књиге.
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Kad sam se školovao u Beogradu nisam izlazio iz knjižare BIGZ-a.I danas većinu mojih knjiga čine knjige BIGZ-a i Rada.Nije bilo boljih i jeftinijih knjiga od njihovih.Dosta dugo nisam bio u Beogradu i ne znam kako danas stvari stoje.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 09:20:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.