Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Umrežavanje laptopa i PC-a  (Pročitano 9581 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
mob
LG Cookie
Uspio sam sherovati fajlove i štampač. Išlo je teško ali sam se izborio. Hajmo sad na sherovanje internet konekcije šta treba da se uradi osim za gateway (šta treba upisati u gateway koje brojke) te šta još dalje?
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Pa da li bi ti sebi konkretno dozvolio da radis kao programer i da tvrdis da ne moze da se umreze win98 i xp???
Ja ne bi.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Znaci ipak mogu da se umreze? Moze li biti da smo mi lepsi i pametniji od tog tvog druga, a ne radimo u bezbednosnim snagama internet armije programerskih hakera? Smiley

U XP-u, desni klik na konekciju > properties > advanced, i tu bi trebalo da bude Internet Connection Sharing...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
mob
LG Cookie
OK to što je rekao da se nemože umrežiti win98 i winxp je rekao više onako radi reda, zapravo može ali na malo različitiji način jer je u XP-u to drukčije riješeno i postavljeno. Ipak ja sam već prije 2 dana postavio win98 na oba te sam ih umrežio.
Sinoć sam uspio da dijelim i štampač, tako da sad dijelimo fajlove i štampač. Idemo dalje pošto su sad oba win98 kako da djelimo internet konekciju inače u pitanju je ISDN. U WinXP-u je to pojednostavljeno dok se u win98 to detaljnije konfiguriše!
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
mob
LG Cookie
Znaci ipak mogu da se umreze? Moze li biti da smo mi lepsi i pametniji od tog tvog druga, a ne radimo u bezbednosnim snagama internet armije programerskih hakera? Smiley

U XP-u, desni klik na konekciju > properties > advanced, i tu bi trebalo da bude Internet Connection Sharing...

Čekaj!!! Nisam umrežio XP i Win98. Oba su win98! A eto baš ću probati večeras ili sutra da umrežim XP i win98 pa da vidim jel stvarno može, iskreno se nadam da neću imati začkoljica!

Neznam jeste li lepši jer vas nevidim, a što se tiče pameti, pa nije ovaj moj drug jedini pametan ali je barem na području BiH među najboljima. Dokazano! A što se tiče Tuzle jedini je ovde i najviše zna od ostalih. Mnogi su od njega naučili vještine i danas rade u IT industriji i mlate velike pare!
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85

Neznam jeste li lepši jer vas nevidim, a što se tiče pameti, pa nije ovaj moj drug jedini pametan ali je barem na području BiH među najboljima. Dokazano!

Nismo valjda dotle dosli  Smile Smile.Mislim ja da se Vas dvojica ipak niste dobro razumjeli u vezi tog umrezavanja.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Nismo lepi al' smo zato glupi... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Čekaj!!! Nisam umrežio XP i Win98. Oba su win98! A eto baš ću probati večeras ili sutra da umrežim XP i win98 pa da vidim jel stvarno može, iskreno se nadam da neću imati začkoljica!

Cekam!!! Smiley ... Isto kako si umrezio 98-ice, tako i XP, nema razlike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Iskreno i ja ocekujem resenje ove velike misterije... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
mob
LG Cookie
Verovatno niste videli moje pitanje! Pitao sam kako da delimo internet konekciju u win98 instalirao sam Microsoft Internet Connection Shareing na oba kompa ali i jedan i drugi javljaju da može bit instaliran ICS samo na jednom kompu šta učiniti na kojem kompu isključiti ICS! Zatim napravi neku disketu koja treba biti pokrenuta na drugom kompu!
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.