Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:44:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Umrezavanje dva racunara...  (Pročitano 5698 puta)
06. Mar 2007, 13:29:43
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6131
Treba mi pomoc:

Imam dva racunara od kojih je jedan povezan na mrezu. Treba sada da povezem i drugi racunar na mrezu. Interesuje me da li je moguce povezati ga preko ovog racunara koji je vec povezan na mrezu ili moram uzeti switch, pa da tako delim ulaz na dva dela i povezem oba racunara direktno na mrezu.
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Imaš temu o tome samo treba potražiti

http://forum.burek.com/index.php/topic,136034.0.html
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6131
Ok, sve je to lepo, ali tamo nema odgovora na moje pitanje!!! A pitanje, ponavljam glasi, da li je moguce deliti internet konekciju izmedju dva racunara BEZ switcha? Ako jeste, recite kako!

Ono sto tamo pise je uopsteno!
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
LG Nexus 5
Mozes da delis internet konekciju bez switch-a. Posto od svakoga reci treba da cupas klestima, aj da probamo i sa tobom.

Koji net imas?
Kakav modem imas?
Imas li vise od jedne mrezne na bilo kom racunaru?

Kada postavis pitanje, trudi se da prikazes neku sliku, a ne da nagadjamo pola sata sta ti imas od opreme i od hardvera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6131
Mozes da delis internet konekciju bez switch-a. Posto od svakoga reci treba da cupas klestima, aj da probamo i sa tobom.

Koji net imas?
Kakav modem imas?
Imas li vise od jedne mrezne na bilo kom racunaru?

Kada postavis pitanje, trudi se da prikazes neku sliku, a ne da nagadjamo pola sata sta ti imas od opreme i od hardvera.

Nemam ni u jednom racunaru dve mrezne. A ceo sistem radi nekako ovako: U zgradi imamo wireless, i imamo server. Kod mene u stan dolazi sa servera preko switcha mrezni kabel i tako sam ja spojen na mrezu (i na net). E, sada imam jos jedan racunar kod sestre u sobi i treba da povezem moj i njen racunar tako da oboje imamo net, a da ne vucem kabel od switcha do njenog racunara (btw, na njemu nema vise slobodnih izlaza). Pa sam mislio da nekako linkujem moj i njen racunar, da oboje imamo net. Ako je to izvodljivo. Nadam se da je ovo dovoljno detaljan opis. Inace i ja i ona imamo integrisane LAN karte na plocama!
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
LG Nexus 5
Kupi jos jednu mreznu, ubaci je u svoj komp, seruj konekciju, spoj tu novu mreznu i sestrin komp, kod nje u podesavanjima ne diraj nista, sve ostavi po default-u. Mana je sto ce ona ici na net preko tvog kompa, znaci mora da bude upaljen tvoj komp da bi ona mogla na net. Bolja varijanta je ipak switch (platices 1000 din. vise), onda ste oboje nezavisni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:44:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.