Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:52:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Umesto poziva prica o leptiru  (Pročitano 4400 puta)
01. Mar 2003, 18:39:43
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Jednog dana pojavio se maleni otvor na cauri. Covek je sedeo i gledao kako se leptir nekoliko sati muci, da bi izvukao svoje slabasno telo kroz taj maleni otvor. Onda je leptir prestao da se pomera. Cinilo se da ne moze dalje. Zato je covek odlucio pomoci leptiru: uzeo je makaze i isekao cauru. Leptir je sa lakocom izasao. Ali imao je krhko telo i smezurana krila. Covek je nastavio da posmatra leptira ocekujuci da ce se svakoga trena krila otvoriti, povecati i rasiriti, kako bi podrzala leptirovo telo i osnazila ga. Medjutim nista se nije dogodilo! Leptir je ceo svoj zivot proveo puzeci okolo sa slabasnim telom i nerazvijenim krilima. Nikada nije poleteo. Covek uprkos svojoj ljubaznosti i dobrim namerama, nije razumeo da poteskoce kroz koje je leptir morao proci izlazeci iz caure osmislio Bog kako bi krv iz tela leptira potekla u krila i kad se oslobodi caure da bude spreman da leti.

Ponekad su poteskoce upravo ono sto nam treba u zivotu...
Kad bi nas Bog oslobodio svih prepreka, osakatio bi nas. Nikada ne bi postali onoliko snazni koliko mozemo biti. Nikada ne bi mogli leteti.

Trazio sam SNAGU...
I Bog mi je dao poteskoce koje su me osnazile.
Trazio sam MUDROST...
I bog mi je dao probleme koje je trebalo resiti.
Trazio sam BOGATSTVO...
I Bog mi je dao Mozak i Telo da mogu raditi.
Trazio sam HRABROST...
I Bog mi je dao prepreke koje je trebalo savladati.
Trazio sam LJUBAV...
I Bog mi je dao ljude kojima treba pomoci.
Trazio sam USLUGE...
I Bog mi je dao prilike.

Nisam dobio nista od onoga sto sam trazio... Ali dobio sam sve sto mi je trebalo.

Zivi zivot bez straha i suoci se sa preprekama i znaj da ih sve mozes savladati.

P.S. Hvala Pedji na prici, i beskrajno hvala Sanji na pomoci. Bez tebe tesko da bi bilo sta bilo dobro.
A dobro je, i bice jos bolje, i bice najbolje.
« Poslednja izmena: 01. Sep 2005, 14:48:38 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Znaci nije bio uzalud moj trud... e pa drago mi je!  Smiley

Lepa prica... ima poentu... trebali bi svi da naucimo nesto iz ovoga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Da li je bilo uzaludno ili nije ne znam...
Ponekad mi se cini da je sav nas trud uzaludan, mozda mi se samo  cini, volela bih da mi se samo cini...
Eto juce mi se cinilo da je sve dobro, da ce biti jos bolje, a danas, mozda me ono vino opilo, mozda me ona muzika sludela, mozda su me poruke zavarale, ne znam... danas mi se cini da nikad vise nece biti kao sto je bilo, i da dobro nikako ne moze biti.... bice mi drago ako se varam....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
hm... sama zakljuci da li zelis da bude kao pre i da li je to bilo dobro...
ja sam ti rekao, imas vremena, odluci sta god hoces ali kad odlucis reci mi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:52:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.