Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 42 43 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Ultimate Survival" ~ Discovery Channel  (Pročitano 74167 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Tako je proslonedeljni Zabavnik rekao.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Tako je proslonedeljni Zabavnik rekao.  Smile

Sranje, opet sam zaboravio da ga kupim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Samsung Note 3
Ma ovo je glupost,Chuck Norris u divljini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Bila je emisija "deset najotrovnijih zivih bica na planeti" ... secam se (jer sam imala izraz kao zabezeknuta veverica sat vremena)  Smile

Uglavnom, br.1 je naravno neki pauk koji obitava na tlu Australije, i koji je otprilike toliko rasprostranjen, d aje sasvim normalno da ga ugledas u sudoperi, ili na kaucu u dnevnoj sobi ...

I vidis scenu, zena ulazi u deciju sobu, a u uglu na lazy-bag-u TO stvorenje... gmize... i boli ga ona stvar (ako uopste ima onu stvar, ne razumem se u te zivuljke) ... i pocne da vristi i brzo zatvori vrata, pobegne na drugi kraj kuce i uzima telefon i okrece neki broj telefona (zapamcen u memoriji telefona) i posle tipa 10 minuta dolazi EKIPA... njih 5 sa kombijem... "drustvo za zastitu covekove sredine - tim za pomoc stanovnicima koji su ugrozeni od otrovnih zivotinja) koji pritom, imaju vise poziva nego hitna pomoc... dezurni su naravno 24/7...

I upadaju u sobu kao u onoj igrici IGI ... sprovedu pauka u metalnu kutiju i dovidjenja prijatno  Smile

Elem, poenta, taj pauk kad te ujede, umires posle dva minuta. A nosi u sebi toliko otrova da tim jednim ujedom moze da ubije 40 osoba  Smile  Smile

I ima ga u okolini svakog domacinstva u Australiji ... ubercool  Smile  Smile

I love Serbia  Smile
da cuo sam i ja nesto slicno da su obicni kucni pauci veoma otrovni ali imaju male zube koji ne mogu da probiju ljudsku kozu
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Tema: Motivacioni posteri. Morate videti Smiley

IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Vrhunski!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Najbolji negov potez... covek je neunistiv Smile


IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Mora da promeni agenta.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Džejk Džilenhal u emisiji "Man vs. Wild"

Glumac Džejk Džilenhal pojaviće se u emisiji "Man vs. Wild", gde će se pridružiti domaćinu Beru Grilsu u avanturističkom istraživanju Islanda.


Ber Grils će naučiti Džejka Džilenhala kako da preživi u divljini

Holivudski glumac Džejk Džilenhal, poznat po ulozi u filmu "Dan posle sutra", pridružiće se domaćinu i voditelju emisije "Man vs. Wild" u pustolovini na Islandu.

U prvoj epizodi novog ciklusa serijala koji se prikazuje na Diskaveriju, Džejk će praviti društvo Beru Grilsu u njegovoj borbi sa prirodom i vremenskim neprilikama.

Pre dve godine, u istoj emisiji se pojavio glumac Vil Ferel, koji je sa Berom boravio na Arktiku.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Ber Grils: Ponekad sam običan mekušac!

Rođen je da preživi! To dokazuje celoj planeti prolazeći kroz nezamislive situacije u Diskaverijevom serijalu „Preživljavanje“. Na naše pitanje da li mu u snimanju emisija, kao što neki spekulišu, pomaže „armija“ ljudi, Ber Grils (37) se smeje i kaže: „Ma da, u ekipi nas je više od 700.“ Šalu na stranu, avanturista, pisac, TV voditelj, bivši „sasovac“ i šta sve ne, ljubazan je i duhovit sagovornik, a to je dokazao i u ekskluzivnom razgovoru za „Novosti“, povodom šeste sezone njegovog „Preživljavanja“ (startovala 26. septembra na Diskaveri kanalu).



Ber je otac troje dece (Džesi, Marmaduk i Haklberi), i u razgovoru nam otkriva da ne bi želeo da kada odrastu njegovi klinci budu kao on, jer, kaže, svestan je da u realnom životu, van emisije u kojoj je zvezda, nikada ne bi mogao da nađe posao. Pa, kad smo već kod dece, Bera Grilsa pitamo kako zapravo njegov „trojac“ reaguje na posao kojim im se tata bavi.

- Moj otac je uvek govorio da je najbitnije pokušati ostvariti svoje snove i brinuti o prijateljima - priča Grils. - Isto to i ja govorim svojim sinovima, ali sam uveo i dodatno pravilo, a to je da je lepo pokušati ostvariti svoje snove ukoliko nisu opasni (smeh). U suštini, oni gledaju moje emisije i sve im je to zanimljivo, a ja ih uvek učim da je bitno u životu imati rezervni plan, jer to se nekad ne vidi u emisiji, a činjenica je da ja uvek pre nego što krenem da uradim nešto dok snimamo imam „plan B“, šta uraditi u slučaju da prvo rešenje ne uspe. U poslednje vreme moj najstariji sin Džesi govori mi da više voli da gleda „Razotkrivanje mitova“ od „Preživljavanja“, tako da kod kuće nisam više heroj (smeh).

* Uskoro počinje šesta sezona serijala. Da li motivaciju nalazite u sebi ili vas na to „teraju“ fanovi, ili, možda, Diskaveri?

- Ne, Diskaveri je sjajna kompanija, rekao bih čak da su postali i moja porodica. Nikada me nisu pritiskali na taj način. Kada se dogovorimo o snimanju serijala, puste me da sam radim u svom ritmu. A motivacija? Mnogo volim ovo što radim i u potpunosti se tome predajem na terenu. Ipak, svestan sam da imam porodicu i zato uvek „vagam“ kada su snimanja i putovanja u pitanju. Trudim se da imam balans između svog profesionalnog i provatnog života.

* Trudite li se da u timu imate i psihologe, jer makar ono što gledaoci vide ne izgleda nimalo lako?

- Psiholozi su svima potrebni u životu. Tačnije, psihijatri. Ipak, stvari su malo jednostavnije. U ekipi smo nas četvorica-petorica najboljih drugara. Svi smo bili pripadnici specijalnih jedinica. Naviknuti smo na rad u malim timovima pod velikim pritiskom. Imamo pozitivan stav prema ovom poslu. Dobro se poznajemo. Znamo i kako da brinemo jedni o drugima, kako brzo da odreagujemo na nepredviđene situacije. I mnogo se smejemo, trudimo se da zabavimo jedni druge i tako, uz humor, preguramo neke teške ili teže trenutke. I na kraju da vam odgovorim na pitanje - nemamo psihologa u timu.

* Kada snimate emisiju ili dok pišete knjige o preživljavanju razmišljate li o tome da ti saveti zaista mogu nekome pomoći?

- Upravo time se i vodim. Ljudi ne dolaze često u ekstremne situacije, ali ukoliko se tako nešto dogodi, bolje je da budu pripremljeni. Nekoliko puta sam se susreo s ljudima koji su preživeli padove aviona i svi su rekli isto: „Nisam verovao da bi mi se ovako nešto moglo ikada dogoditi!“ A život je upravo takav - nepredvidiv. I zato je dobro imati bilo kakvu predstavu o tome kako da pomognete sebi u nevolji.

* Pisalo se i da je jedan dečak izgubljen u šumi preživeo zahvaljujući vama; da je drugi, koji je proveo mnogo vremena u snegu, takođe preživeo...

- Ružno je kada „upadnete“ u nenormalne situacije, ali one se događaju. Često čujem svedočanstva ljudi kojima su saveti iz emisije i knjiga pomogli u određenim situacijama, i to je velika motivacija za mene da nastavim dalje. Lepo je znati da ste nekome pomogli da spase sopstveni život.

* Vaš život je uvek bio „na ivici“. Kako je vaša majka podnosila te avanture?

- Sada kada imam svoju decu mogu da zamislim kako joj je bilo. Mislim da joj je bilo prilično teško. Uvek sam upadao u nevolje. Još kad sam imao sedam godina morali su da me spasavaju čamcima prilikom jednog nestašluka. Ali, život treba živeti. Treba istraživati i isprobavati. Majke će zbog toga često imati koju sedu više, ali ako ste vi srećni, biće i one.

* A kako vaša supruga podnosi sve to?

- Ona mi, pre svega, veruje - veruje da se staram o sebi. Ponekad kada zajedno gledamo neku emisiju, ume da kaže: „Ne mogu da verujem da si ovo uradio!“, ali onda shvati da, čim sam pored nje, znači da sam napravio dobru procenu. U suštini, ne pričamo mnogo o tome. Imamo troje dece i mnogo posla oko njih, tako da kad se vratim sa snimanja bavimo se sasvim drugim stvarima.

* Plačete li ikada?

- Uh, ja sam, u stvari, priličan mekušac. Moj srednji sin je nedavno igrao u školskoj predstavi i nisam mogao da zadržim suze. Takođe, nedavno sam plakao u avionu, na povratku iz Amerike, dok sam gledao film „Beležnica“. Stujardesa je čak dolazila da me pita da li sam dobro. Ali, i suze su dobar način da „preživite“ (smeh).

Nedavno je iz štampe izašla i „Autobiografija Bera Grilsa“. Na još „vrućim“ listovima, Grils piše o svojim korenima, o precima - pradedi, dedi, ocu, koji su bili, prema njegovim rečima, divni i hrabri ljudi. Zapravo, knjiga počinje pehom koji se dogodio Grilsu i njegovom kamermanu, kada je sav krvav, ali živ, završio u bolnici. Kada je došao sebi, zapitao se: „Kada je, zapravo, ovo moje ludilo počelo?!“ Tada autobiografski počinje da se odmotava klupko potrebe Bera Grilsa da gotovo čitav život provede u ekstremnim, adrenalinskim i nadasve opasnim situacijama.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 42 43 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.