Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšeni policajac i žandarm zbog šverca heroina sa Kosova!  (Pročitano 5956 puta)
29. Dec 2010, 20:48:22
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia ispo iz modu
BEOGRAD 29. 12. 2010

Press

Uhapšeni policajac i žandarm zbog šverca heroina sa Kosova!

Policija je uhapsila četiri osobe, među kojima dva pripadnika MUP-a, zbog sumnje da su trgovali drogom. Jedan uhapšeni je iz Žandarmerije, a drugi iz kraljevačke policije!



Zaplena... U kolima nađeno 2 kila heroina



- Uhapšeni su pripadnik Žandermerije Jugoslav Petrović iz Raške, Ivan Zuvić i Ivan Milosavljević iz Beograda, kao i policajac Radomir Delić iz Kraljeva, zbog sumnje da su trgovali drogom. Petrović je uhapšen kada je ispod zadnjeg sedišta u njegovom automobilu pronađen kilogram heroina. Droga je bila namenjena za preprodaju na beogradskom tržištu. Na mestu na kom je Petrović trebalo da isporuči drogu, zatečeni su Zuvić i Milosavljević - navodi Pressov sagovornik iz policije.

Policajac Delić je uhapšen zbog sumnje da je zajedno sa žandarmom Petrovićem učestvovao u nabavci heroina na području Kosova, a potom i u njegovoj daljoj distribuciji, na teritoriji Beograda.

- Ova grupa praćena je mesecima. Oni su imali razrađen posao šverca narkotika sa Kosova. Od osoba koje su tamo nabavljale heroin, do članova grupe koji su obezbeđivali transport droge do Beograda. Kasnije su imali mrežu saradnika koji su rasturali heroin po Beogradu i okolini.

Petroviću, Zuviću, Milosavljeviću i Deliću je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.


Извор
« Poslednja izmena: 29. Dec 2010, 20:49:40 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
nije mi chudno shto su svercovali drogu , vec shto su uhapsheni - poshto je javna tajna da policija kontrolishe veci deo prometa narkoticima u srbiji . verovatno nisu hteli da dele zaradu sa kolegama  Smile ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
радили на своју руку што би се рекло ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
На страну што се ово десило, свако треба да одговара за кривично дело које почини, али одувек ми је било фасцинатно што људи очекују да у одређеним професијама раде људи који су дошли са Марса, Венере, одакле год, па нису искварени као и сви остали људи... Па са тим у вези нормално је имати 10/15/20/30% корумпираних нпр рачуновођа, и контролора у градском превозу, затим адвоката.. итд... Али за неке професије то није нормално, откуд корумпирани полицајац? лекар? свештеник?..
Па из разлога што су и они на пример људи, не доведе их неко са Марса... не каже се џаба са у сваком житу има кукоља...
Уосталом, ја тврдим, а иза тога и стојим, да је у свакој професији мање више исто, сви смо ми пре свега људи, или то нисмо, тако да твдрим  да нема ништа више корумпираних полицајаца, него што има нпр адвоката. НА страну чињеница да би 90% људи на месту саобраћајног полицајца узело тих 1000/2000 динара...
Ја лично бих волео, кад би постојао неки систем где нема могућности за та мувања, и да сваки баја који је ухваћен пијан, не да не може да да 1000-2000 динара, него да му оде дозвола, па вози бицикл убудуће...
Кад би тако остало 20-30% људи без дозволе, баш ме занима ко не би молио да се врате пандури којима ће дати једну или две црвене, али ја их опет не би вратио, него да вози само онај ко зна да вози како треба....


На страну то, ову двојицу прво мучити, да признају ко је све умешан  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Па са тим у вези нормално је имати 10/15/20/30% корумпираних нпр рачуновођа, и контролора у градском превозу, затим адвоката.. итд... Али за неке професије то није нормално, откуд корумпирани полицајац? лекар? свештеник?..

sinak , ti ochigledno ne razlikujesh pojam korupcije (dash panduru 1000 din da "zaboravi" to shto si preshao na crveno ) , od pojma "trgovanje drogom"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Човек је причао о људским манама уопштено ...

Мислим да је то у принципу повезано са тим да су неке професије подложније корупцији и злоупотреби па једноставно људске мане имају више прилика да се испоље ... мислим није исто пекар и саобраћајни пандур. Исти су то људи само један има више прилика да поклекне ... и одере возача  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia ispo iz modu
На страну што се ово десило, свако треба да одговара за кривично дело које почини, али одувек ми је било фасцинатно што људи очекују да у одређеним професијама раде људи који су дошли са Марса, Венере, одакле год, па нису искварени као и сви остали људи... Па са тим у вези нормално је имати 10/15/20/30% корумпираних нпр рачуновођа, и контролора у градском превозу, затим адвоката.. итд... Али за неке професије то није нормално, откуд корумпирани полицајац? лекар? свештеник?..
Па из разлога што су и они на пример људи, не доведе их неко са Марса... не каже се џаба са у сваком житу има кукоља...
Уосталом, ја тврдим, а иза тога и стојим, да је у свакој професији мање више исто, сви смо ми пре свега људи, или то нисмо, тако да твдрим  да нема ништа више корумпираних полицајаца, него што има нпр адвоката. НА страну чињеница да би 90% људи на месту саобраћајног полицајца узело тих 1000/2000 динара...
Ја лично бих волео, кад би постојао неки систем где нема могућности за та мувања, и да сваки баја који је ухваћен пијан, не да не може да да 1000-2000 динара, него да му оде дозвола, па вози бицикл убудуће...
Кад би тако остало 20-30% људи без дозволе, баш ме занима ко не би молио да се врате пандури којима ће дати једну или две црвене, али ја их опет не би вратио, него да вози само онај ко зна да вози како треба....


На страну то, ову двојицу прво мучити, да признају ко је све умешан  Smile


А шта мислиш зашто нису исти услови запошљавања за посао рачуновође и полицајца?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Човек је причао о људским манама уопштено ...

Мислим да је то у принципу повезано са тим да су неке професије подложније корупцији и злоупотреби па једноставно људске мане имају више прилика да се испоље ... мислим није исто пекар и саобраћајни пандур. Исти су то људи само један има више прилика да поклекне ... и одере возача  Smile

баш о томе сам причао  Smile

Citat
А шта мислиш зашто нису исти услови запошљавања за посао рачуновође и полицајца?

Услови су небитни, ту се не ради о психо тестовима и курцимапалцима, ради се о искварености, за то детектора нема, да га има, имали би савршен државни апарат, укључујући све огране и судије, и тужиоце, полицајце, политичаре..итд..
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Politicari mogu da na papiru je' govna kolko hoce, ali se definitivno nista ne radi na resavanju problema korupcije. Sta vise, siguran sam da se radi suprotno. Oko poslednjeg sljama i jajara se stvara atmosfera uspeha, snalazljivosti, poslovne inteligencije...
« Poslednja izmena: 29. Dec 2010, 22:15:30 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Услови су небитни, ту се не ради о психо тестовима и курцимапалцима, ради се о искварености, за то детектора нема, да га има, имали би савршен државни апарат, укључујући све огране и судије, и тужиоце, полицајце, политичаре..итд..


Па зашто пре 10, 20 или 30 година није био оволики проценат криминала међу полицијом?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.