Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšena Katarina Rebrača  (Pročitano 29732 puta)
07. Apr 2010, 18:38:51
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Osnivač Fonda za borbu protiv raka dojke Katarina Rebrača uhapšena zbog sumnji da je zloupotrebljavala donacije.


Nekadašnja manekenka i osnivač Fonda za borbu protiv raka dojke Katarina Rebrača privedena je zbog sumnji u malverzacije sa tim fondom, javila je beogradska Foks televizija.

Prema navodima te televizije, Rebrača se sumnjiči za zloupotrebu i mahinacije sa donacijama vrednim 37 miliona dinara.

Privođenje je obavljeno u saradnji sa tužilaštvom, javila je ta televizija.

Dobrotvorni Fond Katarina Rebrača osnovan je u maju 2006. godine, a aktivnosti je počeo septembra iste godine.

Katarina Rebrača ima 37 godina, rođena je u Njujorku (odrasla je u kući Orsona Velsa), a manekenstvom je počela da se bavi još kao devojčica. Ima i svoju modnu agenciju K Models. Bila je u braku iz kojeg ima ćerku Antoniju.

Rebrača je osnovala humanitarni fond u želji da podigne svest žena u kontrolisanju zdravlja dojki, ali i da pomogne u nabavljanju medicinske opreme neophodne da se smanji procenat oboljevanja od raka dojke i omogući adekvatno lečenje.

Rak dojke je najčešća maligna bolest kod žena. U Srbiji svaka dvanaesta žena oboli od raka dojke, a broj obolelih je neprekidno u porastu.

"Kada sam bila šesti razred majci moje najbolje drugarice odstranili su obe dojke. To što je preživljavala moja drugarica ostavilo je jak utisk na mene jer u tim godinama dete svoju majku identifikuje i po grudima. Kasnije sam kroz manekenstvo sretala devojke koje su imale rak, ali su ga pobedile jer su bolest otkrile na vreme. To je cilj naših kampanja i zato ohrabruju podaci koji kažu da se u poslednje dve godine povećao broj žena koje samoinicijativno dođu na pregled", rekla je Rebrača u intervjuu za "Bliz ženu", objavljen u martu ove godine.




http://www.mondo.rs/s165924/Hronika_i_Drustvo/Foks_TV-_Uhapsena_Katarina_Rebraca.html





Ahahahah...ja sam uvek govorio da ova nije cista...ahaha...kako je glupa aaaa.ahaha,...
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Tel.Me Your.Number
Donatori



I kako mi posle da dajemo pare u humanitarne svrhe kad SVI ŽIVI kradu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 

I kako mi posle da dajemo pare u humanitarne svrhe kad SVI ŽIVI kradu Smile
Citat
Osnivač Fonda za borbu protiv raka dojke Katarina Rebrača uhapšena zbog sumnji da je zloupotrebljavala donacije.
уочаваш разлику.... Smile
нешто ми међу ''лоповима'' и лоповима нема оних што продаше државу или су они сви до једног поштени.... Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

добра риба...
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Trebalo je ona kao i premijer da posalje knjigovodje na seminar, pa se ovo ne bi desilo.
« Poslednja izmena: 07. Apr 2010, 21:00:09 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ne moze kod nas nista da bude posteno,pa cak i stvari kao sto su ove koje mnogim zenama mogu zivot da spasu.Ipak su interesi pojedinaca na prvom mestu.Ako je ova informacija tacna,mogu reci da sam razocaran,jer sam mislio da je ona OK....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Pre mesec i po dana je izasao jedan blog koji se bavio upravo Katarinom Rebracom i njenim "humanitarnim" radom.

http://www.svet.rs/clanak/gledaj-ćerku-biraj-mamu
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
 Smile  Smiley 1

Ovo vise nije normalno koliko se krade.
 
Gore link ne radi,evo novi http://www.svet.rs/clanak/gledaj-ćerku-biraj-mamu
« Poslednja izmena: 07. Apr 2010, 22:06:32 od stevanNS »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3310
Страхота...
IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.