Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšena i privedena greškom sudije  (Pročitano 453 puta)
07. Maj 2007, 13:24:43
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemar u smederevskom sudu za prekršaje
Uhapšena i privedena greškom sudije
Autor: T. M. S. | 07.05.2007 - 10:48

Zbog greške Dobrile Kovač, sudije za prekršaje u Smederevu, građevinski inženjer iz Beograda Jelena Milošević (26) je uhapšena, stavljena u pritvor, a zatim u pratnji policije sprovedena do suda. Kako kaže Jelena, razmišlja da zbog toga podnese tužbu protiv odgovornih.
- U novembru prošle godine, na putu Radinac-Kovin, vozač kamiona je udario u moj „jugo“. Zbog naplate osiguranja pozvana sam u sud za prekršaje u Smederevu. Poziv je glasio za nedelju, 1. april. Pozvala sam sudiju Kovač koja mi je rekla da je greška u datumu i da dođem dan kasnije. Otišla sam i potpisala zapisnik - priča Jelena Milošević za „Blic“.
Nakon petnaestak dana u njenom stanu su se pojavila dvojica policajaca OUP Zvezdara sa nalogom za Jelenino privođenje.
- U šest sati ujutru su me odveli u stanicu, gde sam doživela nečuveno poniženje i maltretiranje. Prvo su me ostavili u hodniku, da bi me kasnije policajac koji je sedeo na portirnici strpao u pritvor samo zato što sam pitala da li nešto mogu da pojedem. Svukli su me i ostavili u donjem vešu i kao poslednjeg kriminalca strpali u sobu sa betonskim podom - priča Jelena.
U pritvoru je provela dva i po sata, a zatim je u pratnji policije odvedena u Smederevo.
- Za to vreme moja majka je izbezumljena od straha dva puta zvala sudiju Kovač. Sudija joj je prvo rekla da ne zna o čemu se radi, da bi u drugom razgovoru priznala da je 11. aprila izdala nalog za privođenje. Rekla joj je da je greškom zaturila zapisnik koji sam potpisala 2. aprila - priča Jelena. U sudu, međutim, sudija Kovač nije Jeleni priznala grešku.
- Zadržala me je pet minuta, a onda mi je iz svog džepa dala 350 dinara za kartu do Beograda. Posle sam otišla i do komandira OUP Zvezdara. Izvinjavao se zbog postupka policajca koji me je strpao u pritvor, ali nije hteo da mi kaže njegovo ime. Ne znam da li ću podneti tužbu, ali posle ovoga izgubila sam poverenje i u sud i u policiju - kaže Jelena.

Sudiji kriva policija
Sudija Dobrila Kovač kaže da je Jelena zbog greške u kalendaru u sud pozvana u nedelju, 1. aprila.
- Jelena je zaista zvala i rekla sam joj da dođe bilo koji drugi dan. Ne sećam se da li je bila, ali zapisnik o njenom saslušanju nisam pronašla i zato sam i izdala nalog za privođenje. Čudi me samo kako je policija bila tako ažurna - kaže sudija Kovač. J. I.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.