Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšen vozač koji je vukao pumpadžiju po auto-putu!  (Pročitano 2169 puta)
10. Apr 2014, 16:18:59
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Uhapšen vozač koji je vukao pumpadžiju po auto-putu!


Đorđu M. (22) s Voždovca određeno je policijsko zadržavanje od 48 sati 

Policajci Voždovca identifikovali su i uhapsili Đorđa M.(22), koji je noćas kao vozač BMW-a povredio radnika benzinske pumpe “Slap”.
 
Njemu je određeno policijsko zadržavanje od 48 sati.

Podsetimo, Nenad Živković (34), radnik benzinske pumbe “Slap”, povređen je noćas, nakon što je Đorđe M. na benzinskoj pumpi sipao gorivo, a zatim pokušao da pobegne. Živković je skočio, uhvatio se za kola, a zatim ga je osumnjičeni vukao po auto-putu nekoliko stotina metara.

On je nakon ukazane lekarske pomoći pušten na kućno lečenje.

(E. T.)

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Samsung SGH-E590
Vozi BMW, a nema(nece) da plati gorivo... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Mali drkadzija...kako bih ja to tukao  Smile,a i ovaj jebote skakao na kola zbog racuna...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Samsung SGH-E590
Na ta toj pumpi sipam ponekad jer mi je blizu i rekao bih da je jaka pumpa tj. da imaju dosta musterija. Takodje verujem da kradu gorivo(mada to rade gotovo sve pumpe)...  Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Kradu gorivo i gas... to je sigurno... nisu samo obicna mala pumpica...

Iskreno, ovog bambusa treba vise da bude strah od gazde nego od policije  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Hebeš budalu... Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
to se u nas kaze jajara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Mali drkadzija...kako bih ja to tukao  Smile,a i ovaj jebote skakao na kola zbog racuna...

Јебига...њему наплаћују ако неко не плати...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Znam da njemu naplacuju,ali mogla se budala vratiti unazad pregaziti ga,ili ga nasukati na nesto dok ga je vukao pa posle sta ce kad ga unakazi jebes pare onda...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
ISPOVEST PUMPADŽIJE KOJEG JE BMW VUKAO DVA KILOMETARA
Molio sam boga da mi ruke izdrže dovoljno dugo!
Autor: E. Sadiku - M. Dudvarski - J. Jokanović | 11.04.2014 - 10:07:00h | Komentara: 0
33
 
Nenad Živković (32) teško je povređen kada je pokušao da spreči bekstvo Đorđa M. (22), koji nije hteo da plati gorivo na benzinskoj pumpi „Slap“, u blizini Plavog mosta. Nenada je begunac vukao bezmalo dva kilometra, vozeći BMW gotovo 180 kilometara na čas po autoputu Beograd - Zagreb, sve dok nije izleteo sa puta u blizini voždovačkog doma zdravlja, u Krivolačkoj ulici! Pokušaj pljačke se dogodio oko dva časa posle ponoći, kada je Đorđe M. dovezao svoj crni BMW da natoči gorivo za 3.000 dinara.


*Kliknite za uvećanje
- Čim je Nenad završio sa točenjem, Đorđe je ušao u automobil, tobože da bi uzeo novac. Međutim, on je startovao vozilo i dao gas, ali se pumpadžija uhvatio za otvoren prozor na strani suvozača, a auto je vrtoglavom brzinom izleteo na autoput. Neverovatno je da je Đorđe vozio 180 kilometara na čas, a da se Nenad držao oko dva kilometra, sve dok vozač nije izleteo sa autoputa i zaustavio se na travnatom ostrvcetu ispred doma zdravlja - kaže naš izvor blizak istrazi.
Pumpa radnik


„Nikada više ne bih uradio isto“: Nenad | Foto: Masanori Jošida
 
Citat
Povrede
Dr Nada Macura, portparol Hitne pomoći, izjavila je da je radnik pumpe zadobio povredu kuka, oguljotine na licu i telu i da je prevezen na VMA. Nakon pružene pomoći, pušten je na kućno lečenje.

„Alo!“ je juče posetio povređenog Živkovića, koji se kući oporavlja od zadobijenih povreda. Dok nam previjajući se od bola pričao šta se dogodilo, pokazao nam je patike i uniformu koji su se prilikom ove nesvakidašnje jurnjave bukvalno zapalili. Kako objašnjava, Đorđe je natočio gorivo za 3.000 dinara, dao mu 20, i dao gas!

- Uhvatio sam se za vrata i skočio plašeći da će mi preći preko nogu. Ne znam ni sam kojom me je brzinom vukao potom, kolege sa pumpe su zaustavile prvi sledeći automobil koji je naišao i pošli u poteru za nama. Kažu da je vozio preko 180 i da nije bilo šanse da nas stignu. Ja sam samo razmišljao koliko ću leteti, šta ću sve slomiti i molio boga da mi ruke izdrže dovoljno dugo - priča Nenad dok se bolno previja u krevetu. Da ironija bude veća na pumpi radi samo 10 dana.

Radnik Pumpa
Uniforma i patike izgoreli | Foto: Masanori Jošida


Pumpa radnik
 

Nenad, inače, na pumpi radi za platu od 20.000 dinara i kako nam je rekao, ženu mu je trudna. Da mu se ovakav slučaj ponovi, kaže, nikada ne bi uradio isto.

Policija je ubrzo posle incidenta po tablicama pronašla i uhapsila Đorđa, koji je, kako saznajemo, koristio automobil svog prijatelja.

Novinari našli ključ
Na mestu gde je Nenad Živković spao sa BMW-a, reporteri „Alo!“ su pronašli ključ. Taj ključ smo vratili radnicima benzinske pumpe „Slap“, koji su se oduševili, jer ceo dan nisu mogli da otvore magacin u kojem je smešten plin.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.