Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:51:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšen Ratko Mladić!  (Pročitano 446079 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Lopove u zatvor. Čik
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Neki od vas priznaju Haski tribunal, vecina verovatno ne, ali je fakat da je Ratko Mladic proglasen krivim za zlocine koji mu se pripisuju. Kada kazem proglasen krivim, ta je krivica obelodanjena javno i kao takva ostace zauvek, bez obzira da li je za neke od vas on junak.
Medjutim, ako bismo mi kolektivno kao narod priznali krivicu za sve sto se od nas trazi, pitam se dokle to ide...
Ustvari, nikad nije dosta. Ni jedna bivsa jugoslovenska republika nije prosla ovako lose kao sto smo mi. Izvini se zbog ovoga, izvini se zbog onoga, priznaj jedno, drugo, trece,...kraja nema. Moje licno misljenje je da je ukljucenje Ratka u program bilo pogresno, ali sa druge strane svet podrzava i kriminalce i ratne huskace i zlocince u okruzenju koji se cak slobodno krecu i politicki ili na druge nacine su aktivni i nikom nista. Slabi smo i neujedinjeni, bas kao sto i potvrdjujete ovde na forumu, ali smo i krivi (krivi i sto postojimo). Medjutim umesto da se bavimo iskljucivo sobom, mi smo zarobljenici odnosa sa susednim drzavama ili kvazi de fakto drzavama. Ne vidim sta ima vise da resavamo te odnose kad su umesto nas vec odlucili, mi treba da sacuvamo i unapredimo ono sto nam je ostalo i to tako sto cemo krenuti od sebe za pocetak.
 
Ja ne priznajem, ali ovaj smrad Drobisa, on voli da im sisa tuki mnogo.

Ma mogu oni da ga proglase da je Sotona, to nista ne dokazuje. Gavrilo Princip je za nas heroj, za Zapad terorista, dok Zapad i njihovi puleni nisu nikada teroristi, i nikada nista lose nisu uradili. Vijetnam je bila greska, invazija Iraka je bila greska, mtvi ljudi kolateralna steta itd. 

Da je Haski Sud stvarno bio sud, i imao pravila kako dolikuje jednoj takvoj instituciji, onda mozda bi i rekli, ajd, moze, ali posto je to politicki "sud" da operu svoje ruke, i svale krivicu na nekog drugog, to jest nas, e to je neka druga prica. Problem je sto smo mi poslali sve nase u Hag, i to smo se jos takmiclili ko ce pre, dok su svi ostali branili svoje.

Jedno je istina, a to je da se ne isplati biti heroj u Srbiji, niti se isplati pomoci Srbiji. Evo, Kapetan Dragan najebao i ostavili ga na cedilu.

Lopove u zatvor. Čik
Tebe na kolac.

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ti imas genocidne misli internet ratnice
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 45
Lopove u zatvor. Čik

Nema dovoljno kapaciteta.
Verovatno bi trebalo da se fokusiramo na izgradnju novih zatvora, ali i na ideje kako da od kriminalca/lopova/huligana nacinimo drustveno-korisne entitete, a ne da ih izdrzavamo pride. Mada to nema veze sa temom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kako nema. Sad napisa da gledamo sebe.

I sumnjam da smo sposobni da izgradimo tolike zatvorske kapacitete.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Ti imas genocidne misli internet ratnice
Kad budem dosao ponovo u posetu, igracu se ratnika ispred tvoje kuce. Dakle, samo ti seri smradu pogani Wink

Lopove u zatvor. Čik

Nema dovoljno kapaciteta.
Verovatno bi trebalo da se fokusiramo na izgradnju novih zatvora, ali i na ideje kako da od kriminalca/lopova/huligana nacinimo drustveno-korisne entitete, a ne da ih izdrzavamo pride. Mada to nema veze sa temom.
Topla preporuka, da ignorises Drobisu. On ti je najveca pizda na forumu, a pri tome je smrkao cmar Chedomira Jovanovica i radio blude radne Nataski Kandic i Sonji Biserko, pa je tako postao pametan Wink
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 45
Kako nema. Sad napisa da gledamo sebe.

I sumnjam da smo sposobni da izgradimo tolike zatvorske kapacitete.

Post ti je kontradiktoran. Kazes "Kako nema.", a posle izrazavas sumnju da smo sposobni da izgradimo tolike kapacitete. Sustina je u volji ali i u istrajnosti.
Ja ne sumnjam, ja verujem da nismo sposobni za tako nesto, ali to bi bio odlican put ka napretku.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kako nema. Sad napisa da gledamo sebe.

I sumnjam da smo sposobni da izgradimo tolike zatvorske kapacitete.

Post ti je kontradiktoran. Kazes "Kako nema.", a posle izrazavas sumnju da smo sposobni da izgradimo tolike kapacitete. Sustina je u volji ali i u istrajnosti.
Ja ne sumnjam, ja verujem da nismo sposobni za tako nesto, ali to bi bio odlican put ka napretku.




Kontradiktoran? Opisala si Drobisu Smiley
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ima veze sa temom. Nema kapaciteta. Nema kontradiktornosti
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Ima veze sa temom. Nema kapaciteta. Nema kontradiktornosti

то што ти пишеш има везе са темом  Smile па то нема везе са животом  Smile




 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:51:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.