Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapsen policajac koji je brutalno pretukao i izbo mladica  (Pročitano 5423 puta)
02. Nov 2010, 22:46:31
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Policajac priznao da je skakavcem sekao navijača!

Z. Đ. (37), narednik u beogradskoj policijskoj brigadi, u pritvoru posle priznanja da je u nedelju tukao i nožem isekao maloletnog B. G.


Prebijen i isečen nožem... Maloletni B.G. žrtva policijske torture

Policajac Z. Đ. (37), narednik u beogradskoj brigadi, uhapšen je posle priznanja da je u nedelju brutalno pretukao i „skakavcem" sekao navijača B. G. (17)! Batinašu je određen dvodnevni pritvor i on će biti saslušan kod istražnog sudije!

Kako Press saznaje, posle detaljne istrage koju su sprovele unutrašnja kontrola MUP-a Srbije i beogradska policija, Z. Đ. je priznao da je zlostavljao maloletnika!

- Z. Đ. je inače jedan od starešina u beogradskoj policijskoj brigadi. On je u nedelju bio na čelu ekipe koja je privela B. G. u „maricu". Posle saslušanja policajca i povređenog dečaka, Z. Đ je juče po podne zadržan u pritvoru - kaže za Press izvor iz istrage.

Otac zahvaljuje policiji

Ž. G., otac pretučenog dečaka, potvrdio je da je batinaš uhapšen.

- Inspektori iz unutrašnje kontrole profesionalno su odradili posao. Policajac je priznao da je „skakavcem" ubo mog sina i da ga je tukao! Saslušana je cela ekipa policajaca koja je bila u kombiju. Svi policajci su svojim izjavama potvrdili šta se dogodilo. Zadovoljan sam što je batinaš pronađen i što je u pritvoru. Osetio sam veliko olakšanje! Posle čitave procedure, mislio sam da će ovaj slučaj biti zataškan. Sa advokatom ću se dogovoriti o koracima koje ću dalje preduzeti. Najvažnije je da se moj sin što pre oporavi - kaže Ž. G., koji je zahvalio beogradskoj policiji.

Povređeni B. G. kaže da je juče išao u policiju da prepozna policajca koji ga je zlostavljao.

- Bilo mi je teško. Nekoliko puta sam davao izjavu u policiji. Dobro je što se ova agonija završila. Preživeo sam pakao. Osećam veliko olakšanje - kaže B. G., i dodaje:

- Rana na butini i dalje me boli. Na kontrolu kod lekara ići ću za pet dana. Tada će mi reći kako ona zarasta, ali i da li i rana na uhu zarasta, jer ona nije ušivena - rekao je B. G.

Podsetimo, B. G., navijač Rada, pretučen je i izboden u nedelju oko 13 sati, neposredno pred početak fudbalske utakmice na Banjici. On je tada ispričao da su ga dvojica policajaca ubacila u beli policijski kombi i bacila na pod, posle čega je počela desetominutna tortura.

- Ležao sam na stomaku, između nogu policajaca. Čuo sam da jedan policajac viče: „Daj nož! Daj nož." Nisam znao šta hoće i malo sam okrenuo glavu da vidim šta se dešava. Video sam „skakavac" sa crvenom drškom. Policajac je počeo da viče na mene: „Sad ću oči da ti jedem!" Mislio sam da hoće da me uplaši, ali sam onda osetio kako mi vuče uvo i seče ga - pričao je mladić.

Žena policajca: Moj muž je stalno pod stresom

Supruga uhapšenog policajca kaže da nije baš sve kao što tvrde roditelji i pretučeni maloletnik.

- Uvek postoje dve istine, a prava istina je negde između. Ne opravdavam mog supruga, ne želim da ga branim. Znam da je pogrešio - kaže njegova supruga, i dodaje:

- Stalno je pod stresom i stalno trpi uvrede. Na dužnosti je tri puta imao potres mozga, lomili su mu ruku kada je branio američku ambasadu dok su je palili. Stalno je izložen uvredama i strepi za život. Jednostavno je pukao sa živcima!

 
Strava i užas u „marici"

On je rekao je da je posle toga nekoliko puta osetio kako mu nož prislanjaju na leđa i kako ga bockaju.

- Kombi se sve vreme kretao. Ne znam gde su me sve vozili, a onda sam osetio da me je ubo u butinu. Rana je mnogo krvarila, pa sam čuo kako neko pita: „Šta ćemo sad sa njim?", a drugi mu je odgovorio: „Vozi na groblje!" - priča B. G., i dodaje da su ga izbacili iz kombija.

- Onaj policajac koji me je sekao nožem šutnuo me je i viknuo: „Trči! Trči!" Pokušao sam da bežim, ali nisam mogao jer me je noga užasno bolela - izjavio je u nedelju B. G.

Mladiću su lekari na VMA konstatovali posekotinu na levom uhu, duboku ubodnu ranu na levoj butini, hematom na leđima i više manjih posekotina po telu od noža.

Fakti

- 4. avgust 2008. - Trojica policajaca iz Kuršumlije privela su zbog navodne krađe dvojicu Roma, braću Tonija i Ivicu Jovanovića, i brutalno ih pretukla da bi priznali krađu vodomera. Međutim, pravi kradljivci su ubrzo otkriveni.

- 12. novembar 2008. - Žarko Đurić, radnik „Krušika", i trojica njegovih drugova, B. N., G. Ž. i A. S., pretučeni su u policijskoj stanici u Valjevu. Prethodno su primorani da urade po 100 čučnjeva i 20 sklekova.

- 15. novembar 2008. - Trojicu studenata maltretirala su četvorica policajaca kod broda restorana „Povetarac" na Novom Beogradu. Posle iživljavanja, policajci su naredili trojici mladića da se nasred ulice skinu do gole kože.

- 18. mart 2009. - Miljan Raičević (25), policajac interventne patrole, pucao u glavu Đorđu Zariću (24) iz Jakova, koji se nalazio na mestu suvozača u automobilu koji je prošao kroz crveno svetlo.

- 5. jul 2010. - Policajci brutalno pretukli goste kladionice „Monako" u Zemun polju. Batinanja nisu pošteđene ni dve žene koje su šamarane i šutirane!

Извор:
Press

Да ли је јебено могуће ...
« Poslednja izmena: 02. Nov 2010, 22:47:13 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
него...где ли је марадић? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Stalno je pod stresom i stalno trpi uvrede.

ko ga ebe kad nije ucio skolu.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
Drago mi je sto su uhapseni i sto su priznali, nadam se da ce dobiti otkaz i zasluzenu kaznu za mucenje i nanosenje teskih telesnih povreda.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6300
Докле год се у полицију буду примао свакакав олош, биће и оваквих случајева. Ножеви не спадају у наоружањ и опрему полиције, те њихово коришћење, као и корићење осталог оружија треба да буде строго санкционисано.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Fala Bogu. Nadam se da ce ga osuditi i strpati u neki zatvor gde ce zatvorenici moci na njemu da praktikuju S&M metode mucenja Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia 
Dokle god glavni razlog postojanja policije bude zastita sistema, a ne zastita gradjana u nju ce se primati samo najveci olos.
A kako se ponasa olos koji ima moc svi znamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Citat
Žena policajca: Moj muž je stalno pod stresom

Supruga uhapšenog policajca kaže da nije baš sve kao što tvrde roditelji i pretučeni maloletnik.

- Uvek postoje dve istine, a prava istina je negde između. Ne opravdavam mog supruga, ne želim da ga branim. Znam da je pogrešio - kaže njegova supruga, i dodaje:

- Stalno je pod stresom i stalno trpi uvrede. Na dužnosti je tri puta imao potres mozga, lomili su mu ruku kada je branio američku ambasadu dok su je palili. Stalno je izložen uvredama i strepi za život. Jednostavno je pukao sa živcima!

наравоученије:не бранити америчку амбасаду Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Kako bi bilo da svi koji su malo pukli sa živcima počnu da seku ljude po ulici?! Eto, čisto malo sebi da daju oduška. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Pa sad je kao on jedini krivac, a ostali koji su bili u marici nisu ni pokušali da ga smire. Ma fuj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.