Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udaja iliti kako upropastiti dva zivota  (Pročitano 28532 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Najnovije vesti...

Posto nisu svi upoznati,evo da vas obavestim...

Naime tog 9-0g i 10-og avgusta posto vec imamo jednu svadbu svima znanu SAnja & SF,o istom trosku vencavamo i

sanjica_021 & Killer
ariana & Laslo
Puky & Cosmicka energija

Nenad je kum,sve nas vencava,Car Dusan-Silni je kum,krsti svu decu i kupuje pelene, a ja sam kuma ariani i SAnji!
SAnji i SF-u kupujem stan,Nenad im kupuje kola(ficu),Dule obezbedjenje za pelene kao sto rekoh...Ariani & Laslu takodje kupujem stan,a Nenad jos jednog ficu! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Mjenjajte ime teme. Kako upropastiti osam zivota (posebno Pukijev) + maticari, svestenici, kumovi i sl.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Khm, khm.....

Nenad nece bas sve vjencavati, ali eto pristajem da vodi građanski dio obreda. A fićo..... Pa ja ne vozim, ali  mojoj budućoj gospođi  odgovara, pa neka ona to uredi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
i imamo jos jedan par

LUDAK & sarmica(ili pederi jos nismo odlucili)

svi ostali zainteresovani neka se jave na salter #burek! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ovo ne važi. Ja moram da dam saglasnost, a ja je nikada neću dati. Prema tome... ništa od toga. Ja se ne ženim.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Ludace, niko te ne pita hoces li da es zenis, samo te obavjestavamo o odluci vrhovnog vijeca #burek
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Joj!

Mene nema dva dana i vidi sta ste se raspisali!!!!

P.S. Sanja ja sam ti promenila poruku a objasnjenje ces dobiti u mailu!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovom prilikom drustvance sa chata molim da ako me vec zene , da me bar u pravljenje moje rodjene dece ako ne zele da ukljuce, ono bar pitaju za misljenje Smiley

Napisacu ovde nesto.
Ja ni u sali ne planiram da se zenim jer sam odavno shvatio da kada god nesto isplaniram desi se suprotno, ali kada bih to ovoga sekunda radio savrseno bi se slozio sa vasim izborom "osoblja" Smiley
Ako je kum nesto sto simbolise ne samo prijateljstvo vec i nesto vise od toga onda "moj vencani kum" je primer coveka koga bih ja prvog za Sveca medju svima nama ovde proglasio.
Ovaj sto bi djecu da mi krsti je jedna neopevana budala, ali kako to obicno biva, slicno se u slicnom rastvara pa je cinjenica da smo se ja i on nasli vrlo predvidljiva Smiley Ziveo ti meni budalo jedna Smiley On nikako svetac ne bi mogao biti posto se ni u kom pogledu ne uklapa u kanone, ali ako bih zeleo da imam brata u taj kalup bi se savrseno uklopio.
A mlada... pa ... jebiga... reci mi nisu jaca strana ako nisam lepo odspavao Smiley mislim rekao sam ja juce sve sto je trebalo Smiley
Sad cu ja malo da komentarisem sta se ovde prica:

@Car Dusan-Silni
Citat
Hmmmm, mislim................ nedao mu Bog samo da POMISLI da ne dodje a kamoli da to i uradi crni on.......

Ja tebe cekam od novembra [i to pocetka] da dodjes Smile mislim da bih i sa rodjenje sahrane pobegao ako ti taj dan dolazis da bih te video, picka ti materina.... [ponele me emocije]

@0din
Citat
Samo da ponovim komentar sa chata.
Nismo baš nešto slavili (smorili se brzo) a i moglo je da bude svašta-nešto...

Pa svasta nesto je blag izraz, bilo je svasta nesto a moglo je biti jebeno mnogo stvasta nesto. Verovatno iz tog razloga nisam bas srecan sto je ovde receno da se provodim jer bi mi lepse bilo da su na meni u CZ-u upraznjavali analni seks jedno vece nego sto sam prosao kroz ono kroz sta smo prosli. A i usput ja koliko se secam SAnja je to vece saznala gde sam, a ni ja nisam mnogo ranije saznao da treba da idem.

@Sanjica_021
Citat
SF nemoj da ti padne na pamet slucajno da se ne pojavis tog 9-10 avgusta,pa zasto ja dolazim?

Nista se ti ne sekiraj Smiley

@El Radisa [aka barjaktar]
Citat
....E jebga, krivo mi sto sutranecu biti na kanalu! ((
ebem ti ekskurziju!
 
ama nacicu ja taj net caffe, ima da ga nadjem!....

Jebiga buraz, sad vidis kako je meni, ja svaki dan jurim net-cafe, cak i ovo od tamo pisem, ne vredi od kuce nema leba da se nakacim... Al bice bolje...

@All:
Citat
Naime tog 9-0g i 10-og avgusta posto vec imamo jednu svadbu svima znanu SAnja & SF,o istom trosku vencavamo i

sanjica_021 & Killer
ariana & Laslo
Puky & Cosmicka energija

Prva dva para necu komentarisati Smiley [@killer: Srbija do Tel Aviva Smiley]
Arianna & Laslo:
Jedan federalni brak:) Mislim da bi bio jako zanimljiva kombinacija mada bi srca mnogih sa ovog foruma bila ako ne slomljena a ono bar naprsla Smiley asjd ajd srecno Smiley

Puky & Cosmicka energija:
Pukislave ako budes planirao da bijes zenu, hocu i ja makar malo Smiley PLATICU Smiley

@L-U-D-A-K
Citat
Ovo ne važi. Ja moram da dam saglasnost, a ja je nikada neću dati. Prema tome... ništa od toga. Ja se ne ženim

More mars, a mene jao neko pitao ? Smiley
Ima da cutis i da se zanis, sta bre hoces, ti jos mozes da biras Smiley
Citat
LUDAK & sarmica(ili pederi jos nismo odlucili)


@Puky
Ipak, primi ti moje duboko saucesce Smiley

@All
Ovom prilikom posto me dugo nije bilo zelim jos po nesto da kazem:
Hvala. I to ne jednom nego hiljadu i jednom hvala mojim najboljim prijateljima DUSKU I NESI koji su jedini krivci zobg kojih dan danas imamo ovaj forum i koji su kad god to ja nisam mogao sve cinili da vama bude lepo a meni lakse! Za to prijatelji i sluze, da se pomazemo, ali ipak, HVALA jer toliko truda i vremena niko ne bi potrosio! Hvala, ja ne zaboravljam, ja se trudim koliko mogu da se oduzim i trudicu se. Hvala momci sta da vam kazem, najbolji ste!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Hm.... Ivane, u pravu si ti što se mene tiče, ali video bih ja tebe da li bi se bunio da su te UDALI za tri pedera odjednom (corke,guza i filip) i da ti je pored svega toga kuma Comsicka Energija.

Ma neće da može bre. Neću ni da se ženim ni da se udajem.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: SerbianFighter



Arianna & Laslo:
Jedan federalni brak:) Mislim da bi bio jako zanimljiva kombinacija mada bi srca mnogih sa ovog foruma bila ako ne slomljena a ono bar naprsla Smiley asjd ajd srecno Smiley

'Oces pojasniti ovo malo?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.