Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učenik pretučen bejzbol palicom  (Pročitano 11277 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung SGH-E590
Ima u Srbiji bejzbol klubova...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
ali nedovoljno  Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2013, 15:00:20 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
dobro da je mali otvoiro oči. videćemo šta i kad će sud uraditi nešto. skoro dva meseca i ništa od priče o suđenju, pitam se: da li je taj uopšte i dalje u pritvoru? ne kažem da treba samo o tome da se izveštava, ali 24h pritvora ili produžetak na meseca dana je isteklo. gde je sad, treba da krenu da ga sude? zanima me kakav će kazna biti. ako to što budu uradili možemo nazvati "kaznom".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Благо њему, сад на физикалну у трајању доживотном.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
dobro da je mali otvoiro oči. videćemo šta i kad će sud uraditi nešto. skoro dva meseca i ništa od priče o suđenju, pitam se: da li je taj uopšte i dalje u pritvoru? ne kažem da treba samo o tome da se izveštava, ali 24h pritvora ili produžetak na meseca dana je isteklo. gde je sad, treba da krenu da ga sude? zanima me kakav će kazna biti. ako to što budu uradili možemo nazvati "kaznom".
Sto da ga kazne, verujem da i ovo spada u tradicionalnu srpsku svadju.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
dobro da je mali otvoiro oči. videćemo šta i kad će sud uraditi nešto. skoro dva meseca i ništa od priče o suđenju, pitam se: da li je taj uopšte i dalje u pritvoru? ne kažem da treba samo o tome da se izveštava, ali 24h pritvora ili produžetak na meseca dana je isteklo. gde je sad, treba da krenu da ga sude? zanima me kakav će kazna biti. ako to što budu uradili možemo nazvati "kaznom".
Sto da ga kazne, verujem da i ovo spada u tradicionalnu srpsku svadju.

to si dobro reko. koliko je danilovic glup, ali je slika većine sportista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
HTC One
Pretučeni mladić se probudio iz kome: Dobro sam! Doviđenja!

Stefan Jovanović (20), koji je bio u komi skoro 4,5 meseci nakon što je 28. marta pretučen palicom u kafiću pored škole, prvi put je juče razgovarao sa doktorima i majkom i rekao da je dobro. Još mu je leva strana tela potpuno oduzeta, ali su lekari Klinike za rehabilitaciju „Dr Miroslav Zotović“ u Beogradu zadovoljni njegovim oporavkom.

Mesecima je gledao samo u jednu tačku, nije progovarao, a mašine su umesto njega disale i hranile ga. Stefan je pre tri dana prvi put pokazao znake oporavka. Počeo je samostalno da guta, ali i da komunicira s majkom i lekarima.

- Kada sam ušao u njegovu sobu i pitao ga kako se oseća, rekao mi je „Dobro sam“, a prilikom odlaska i „Doviđenja“. To su prve njegove reči nakon dužeg perioda, s obzirom na to da je pre neki dan počeo da ispušta i glasove. On ima teške povrede, ali njegovo zdravstveno stanje se polako popravlja. Jeste mu oduzeta leva strana tela, ali to sve može da se promeni. Oporavak ide postepeno i zadovoljni smo - rekao je juče za „Blic“ prof. dr Stevan Jović, direktor Klinike za rehabilitaciju „Dr Miroslav Zotović“.

Stefanova majka Mira Jovanović, koja je stalno uz njega, kaže za „Blic“ da je srećna što ima pomaka, iako je bila u strahu jer je pet meseci bio kao biljka.

- Buđenje iz kome nije bilo odjednom, nego polako. Prvo je otvorio oči, mada nismo bili sigurni da je mogao da nas vidi. Sada nas razume i komuniciramo. Desnu ruku i nogu pomera, a počeo je i samostalno da guta i žvaće - navodi majka.

Ona kaže da je kao majku sada najviše zanima kakvo će suđenje biti, odnosno da li će počinioce teretiti za nanošenje teških povreda ili za pokušaj ubistva.

Dok se Stefan budi iz kome, u kragujevačkom Višem sudu juče je nastavljeno suđenje Darku Radivojeviću (21), optuženom za ubistvo u pokušaju, i njegovom pomagaču Nikoli Š. (20). Napadač na Jovanovića je u pritvoru od aprila, a Nikola Š. se nakon puštanja iz pritvora brani sa slobode.

Sudiji Gordani Veljović juče su radnici Centra za socijalni rad podneli izveštaj o Radivojeviću u kojem se navodi da „ima snižen prag tolerancije na frustracije“ i „ nedovoljno i usporeno socijalno prilagođavanje“. Pred sudom je rečeno i da je Darko Radivojević korisnik usluga centra bio još kao maloletnik jer je pokazivao „neprilagođeno ponašanje“.

Maturant Politehničke škole Stefan Jovanović je 28. marta, oko devet sati, napadnut bejzbol palicom u kafiću „Tabasko“, koji se nalazi preko puta škole. Sedeo je s drugaricama za stolom kada su ušli Radivojević i Nikola Š. Prvi ga je udarao palicom po glavi, a Nikola Š. je optužen da je čuvao stražu. Policija je Darka uhapsila posle trodnevne potrage jer se sve vreme krio u šumi u okolini Kragujevca.
 
Otac: Ne mogu da gledam napadače

Nebojša Jovanović, otac pretučenog maturanta, ni juče nije bio u sudnici Višeg suda. Do sada nijednom nije došao na suđenje.
- Ne mogu da gledam te momke u punoj snazi, dok se moje dete bori da pomeri ruku i sačuva vid. Neka sud kaže svoje, a ja ću posebno presaviti tabak - kaže Nebojša Jovanović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
 Ako их суд обојцу ослободи судију треба убити по кратком поступку. Да сам ја отац момка који је био у коми спремио бих се за случај да суд буде корумпиран а о адвокатима да не причам(то је олош над олошима).
Уствари, цела палата "ПРАВДЕ"  и све станице полиције као и комплетно сви посланици су корумпирани ужасно много у сваком погледу. Кола се сломе само на онима који немају пара да посоле тамо где треба.

У време цара Душана за то су се министрима секле главе.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Citat
Otac: Ne mogu da gledam napadače
stvar je jednostavna. odrobijaj ih.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9
Browser
Safari 537.71
mob
Apple iPhone SE 2020
ISPOVEST PRETUČENOG KRAGUJEVČANINA: Otac i majka su me dozvali iz kome!
Dan pre napada Stefan je kao profilnu sliku na Fejsbuku postavio natpis "Moje vreme tek dolazi, dovoljno sam motivisan i želim da postanem broj jedan". Prvi put od tada Stefan može, mada teško, u svoje ime da govori o onome što je preživeo za sedam meseci

 
Foto: TelegrafFoto: Telegraf

Deset dana borbe za život, dva meseca u komi i još pet meseci bolničke rehabilitacije prošlo je od kada je Stefan Jovanović (20) ušao u kafić preko puta svoje škole i iz njega izašao na nosilima. Tog jutra, 28. marta, maturanta Politehničke škole bejzbol palicom u kafiću prebio je Darko R. (22) u društvu Nikole Š. (21). Razlog je- ljubomora oko devojke!? Stefan je zadobio prelom lobanje i povrede mozga.

Dan pre napada Stefan je kao profilnu sliku na Fejsbuku postavio natpis “Moje vreme tek dolazi, dovoljno sam motivisan i želim da postanem broj jedan”. Prvi put od tada Stefan može, mada teško, u svoje ime da govori o onome što je preživeo za sedam meseci.

- Ne sećam se tog dana. Darka nisam ni poznavao. Pamtim dok sam bio u komi, zvuke aparata i moje roditelje. Majka mi je pričala da su anđeli sa mnom i da me čuvaju. Otac mi je šaputao da sam ja njegov i on da je moj i molio me da se probudim. Mogao sam samo prstima da mrdnem tada – seća se Stefan dugo se boreći da valjano objasni tih par rečenica.

On kaže da je mnogo puta sanjao da opet vozi motor i to sa ocem Nebom. Otac mu je često pričao, pa je mladić to prisustvo u svojim snovima osetio.

- Sada se borim i ponavljam “izdrži, izdrži”. Vežbe istezanja mišića bole kao da mi neko kida noge i ruke iz zglobova – kaže Stefan.


Foto: TelegrafFoto: Telegraf

On je još uvek na lečenju, u beogradskoj Klinici za rehabilitaciju “Dr Miroslav Zotović” i za njegovo stanje rehabilitacija tek predstoji. Nebojša Jovanović, Stefanov otac, kaže da je ponosan na sina.

- Mišići nogu i ruku atrofirali su u mesecima vezanosti za postelju. Kada je na vežbama Stefan je crven u licu, mokar od znoja i sa čvrsto stegnutim zubima. Na početku je urlao od bolova. Sada može da sedi, ali još ne hoda. Teško govori i svakoga dana ima vežbe sa logopedom. Njegov vid me sada najviše plaši, na desnom oku vidi tek svetlost, na levom je stanje bolje. Stefanu su oči zdrave, ali nervni put čula vida u mozgu je oštećen. Moramo da nađemo novac za dalje lečenje koje je pred nama – kaže Nebojša Jovanović.


Foto: TelegrafFoto: Telegraf

Ono što bi Stefanu pomoglo da poboljša vid je novosadska klinika “Eliksir”. Mladiću će biti potrebno još niz specijalističkih rehabilitacija, ali porodica Jovanović već iscrpljuje poslednje rezerve novca za lečenje.

- Pre nego što kažem da mi treba novac da lečim dete hoću da se zahvalim mojim prijateljima i komšijama. Olja je obišla sve gradske ustanove i prikupila novac, vlasnik lokalne prodavnice “Ukus” uplatio mi je odmah posle nesreće 40.000 dinara, komšije Miletići isto toliko, vlasnik firme “Korman put” koga nikada nisam video platio mi je benzin da odlazim kod deteta koje je u Beogradu…

- Hvala vam ljudi što ste ljudi – kaže Stefanov otac ne govoreći glasno o tome da mu novac za lečenje deteta tek sada treba.

Zbog bezumnog čina tog jutra 28. marta mladić koji je radio 100 sklekova sada jedva da hoda. Njegova majka Mira bdi nad bolničkim krevetom u Beogradu 24 sata umesto da sina kritikuje zbog previše noćnog provoda. Stefanova mlađa sestrica sama radi školske zadatke jer je mama u Beogradu, a tata radi. Naučeni da novac nije najbitniji ovi ljudi sada se pitaju – kako nije, od njega zavisi koliko će se Stefan oporaviti.

Komercijalna banka
vlasnik računa Nebojša Jovanović
br računa 205900101873087066


( M. M.)

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.