Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učenici pokrali školske dnevnike i bacilli ih u reku  (Pročitano 8451 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
Citat
Pre samo nekoliko meseci, navodi portal, u Kuršumliji je zabeležen i napad na srednjoškolca Stefana Radovića, a koji se javno deklarisao kao homoseksualac, i to unutar same škole.

него...какве везе са овом вешћу има помињање ове атеншн хор? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
mob
Qtek 666
Citat
sa transferom u drugu skolu.
Za ovo treba danas da prebiješ nekoga na rasnoj osnovi i da mu sve vreme uz to psuješ majku cigansku ispred celog kolektiva škole, i obavezno školskog psihologa ili pedagoga.  Smile

U školi u kojoj sam radila je klinac na času skinuo gaće ispred nastavnice koja ima 40 g, tj. pokazivao ga je drugarici, ne nastavnici  Smile, a drugi je ukrao disciplinsku svesku iz dnevnika, pocepao je i bacio, te je razredna ostala bez potpune evidencije, tj. ko da ništa nije radila cele godine  Smile. U oba slučaja su nastavnici predložili ukore, ali, Njeno Veličanstvo, školski pedagog, je utvrdila da se deca ponašaju tako zbog nastavnika koji su dosadni i ne umeju deci da održe pažnju i nikakvi pedagozi nisu..., a ne što su retardirana. Posle je svima dolazila na časove mesec dana. Učenici se sprdaju sad sa tim nastavnicima, pošto znaju da im niko ne može ništa. A autoriteti su se gradili kad si smeo da ga prozoveš, pitaš, zalepiš keca, isteraš, podvikneš mu, ... sad ne sme ništa od toga. Zato su svi autoritarni profesori matori.

Mene su osmaci tužili što sam ih zvala delikventi za pretrpljeni duševni bol.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
mob
Nokia 
Беззвезе, сад она деца што имају добре оцене и редовни су у школи испаштају због будала!
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
ustvari, treba da im zahvale na katalizatoru koji im daju...

nego, apstrahovana, jel deca i dalje jadna moraju da brisu tablu i ta sranja...? Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia 
За СВЕ су КРИВИ:

Милошевић
РТС и ПИНК
Цеца
Национализам
Двери/Наши/1389/Образ
СПЦ
« Poslednja izmena: 05. Mar 2013, 09:21:20 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
mob
Qtek 666
Citat
moraju da brisu tablu
 Smile  Smile

Nikad nisu ni morala, to je čista propaganda. Po pravilu, dobar čas mora da stane na jednu tablu  Smile.
Za vreme odmora, nastavnik briše.

Dobra deca stvarno ispaštaju. Meni je jedan inteligentni osmak pričao kako se u školi stalno smara pošto apsolutno nijedan čas ne može da prati od buke i šetanja po učionici. Demokratija...
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
 Smile
pa kako vi jbt nesto predajete na tim casovima?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
mob
Qtek 666
Kad su svi idioti u školi, nikako.  Smile
Kad fali koji, nekako.

Uglavnom, posle 4 časa dnevno, ako te glava ne ubija i ne bi da ubiješ nekoga, znači da si oguglao.
Inače, batina je iz raja izašla. Ova zlatna dečica su mirna ko bubice kod kolega koji ne poštuju zakon i idalje ih vuku za uši. Dakle, ove malo na prevaspitavanje, pa sledeći put ne smeju ni da pogledaju dnevnik. A ne da se traže razlozi i krivci  u svima osim u deci ili, ne dao Bog, roditeljima koji su ih tako lepo vaspitali.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
to mi sve vise lici na one skole u zapadnom LA-u.
jos malo pa ce da vam klinci puse dzidzu na casu.
i pucaju u slova na tabli iz stoljpija... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Za vreme odmora, nastavnik briše.

Једном ... на паузи између предавања улази теткица и пита професора математике, једног од најрасејанијих људи на факсу, да ли да обрише таблу ... може, може ... обришите све осим Фуријеових редова ... и чуди се што га ова бледо гледа ...

Citat
Ova zlatna dečica su mirna ko bubice kod kolega koji ne poštuju zakon i idalje ih vuku za uši.

зависи од човека до човека, шта у старту допусти деци. Рецимо у средњој школи смо били колективно жигосани као одељење идиота. Делом и с разлогом ... али код једног професора информатике, који никад није повисио глас, никад није изгубио живце, никад никог није ни помислио да такне, а успевао је да буде јбно строг без свега тога ... били смо мирни као бубице, чуло се кад мува прдне.

Скоро негде видим на фејсбуку да је и даље у Земунској гимназији, да га и данашњи клинци хејтују ... толико да има свој нон фан пејџ на фејсу ... ал су и данашњи клинци мирни код њега на часовима.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.