Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 07:11:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učenice trpe torturu zbog stida  (Pročitano 13748 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 39
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
ja samo mogu da kazem    da sam taj problem pre 20 godina resila tako sto sam decka koji me je stipnuo za guzu iz sve snage sutnula u testise      tako da me posle toga niko nije pipnuo sve do srednje skole kada sam to i sama pozelela
« Poslednja izmena: 08. Feb 2010, 21:04:29 od yokayoyo »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ja bih ti tog trenutka pucao u glavu
« Poslednja izmena: 08. Feb 2010, 21:08:27 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
ja samo mogu da kazem    da sam taj problem pre 20 godina resila tako sto sam decka koji me je stipnuo za guzu iz sve snage sutnula u testise      tako da me posle toga niko nije pipnuo sve do srednje skole kada sam to i sama pozelela

сретнеш га данас на улици, како шета сам, па питаш га шта радиш како жена и деца?? .... а он те само погледа попреко  Smile...  

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 39
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
hahahah   pa najbolje bi bilo da ga pustim da me stipa  i pipa ko hoce i kad hoce    videla bih da li bi dopustio da ti sestru ili mamu neko tako dira      ako bi dopustio onda treba sebi da pucas u glau
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Kevu popreko da mi pogleda,seckao bih ga..
A sestra ko sestra fufara  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 3220
Kao sto su ljudi napisali sve to do kucnog vaspitanja i ponasanja. U mom razredu mirnije devojke koje su se pristojno ponasale i pristojno oblacije nisu imale ama bas nikavih neprijatnosti sto se pipkanja tice. Isto tako mirniji decaci nisu pipkali ni najvece fufe. Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 39
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Kao sto su ljudi napisali sve to do kucnog vaspitanja i ponasanja. U mom razredu mirnije devojke koje su se pristojno ponasale i pristojno oblacije nisu imale ama bas nikavih neprijatnosti sto se pipkanja tice. Isto tako mirniji decaci nisu pipkali ni najvece fufe. Smile
                                                                                                                                                           ma da  verovatno mislis da ruzinije devojke niko nije dirao     
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
  ma da  verovatno mislis da ruzinije devojke niko nije dirao     

не постоји ружна жена !!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Eh jbt pa svako mora da prodje kroz taj period pipkanja devojcica, potencijalnih fuksi u daljoj buducnosti. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Kao sto su ljudi napisali sve to do kucnog vaspitanja i ponasanja. U mom razredu mirnije devojke koje su se pristojno ponasale i pristojno oblacije nisu imale ama bas nikavih neprijatnosti sto se pipkanja tice. Isto tako mirniji decaci nisu pipkali ni najvece fufe. Smile
Apsolutno se slazem!
ta vatacina kod mene u osnovnoj se svela na svega 3-4 devojcice iz odelenja i nisu bile najlepse i najzgodnije "ribe", ajd sad, tada nije bilo interneta, mobilnih telefona, sminke, tangi, extra kompleksasa i svega sto prati odrastanje danasnju decu, i fala bogu svi smo veoma normalni danas!
Postojale su devojcice iz razreda koje su bile super drugarice super osobe i super su izgledale a nikad mi nije palo na pamet da ih pipnem ni meni niti drugim decacima iz razreda, eto tako jednostavno se nametnu njih 3-4 koje su "zaduzene" za te stvari!
Tako je bilo onda kada sam ja isao u osnovnu pre jedno 15ak godina, danas sta se dogadja ne smem ni da pomislim  Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 07:11:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.