Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učenica brutalno ubijena 50 metara od kuće  (Pročitano 21771 puta)
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
SonyEricsson xperia m2
Kao u horor filmovima.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.5
Browser
Chrome 37.0.2062.122
mob
Apple iPhone SE 2020
Kao da nije postojala: Ubistvo male Milice više niko ne pominje

Biljana Vučković   | 06. 10. 2014. - 12:27h | Foto: Arhiv   |
Od svirepog ubistva Milice Barašin (16) u Subotici, koja je sahranjena u Somboru, sutra se navršavaju četiri godine, ali ubica još nije otkriven.Kao da nije postojala


Svetlana Simendić
Svetlana Simendić, majka devojčice kojoj je 7. oktobra 2010. u 21.15 sati nepoznati muškarac prerezao vrat u blizini kuće pored pruge u naselju Zorka, kaže da polaku gubi nadu da će ubica biti pronađen.
 
- Moram da izdržim, moja Milica bi htela da budem jaka. To mi jedino daje snagu. Pomažu i lekovi, ne dam se. Ali, nade je sve manje - priča Svetlana Simendić
 

- Mislim da je u istrazi propust napravljen u startu, da su barem granicu zatvorili te kobne večeri. Sada već sumnjam da imaju DNK izvršioca, mada su mi rekli da postoji. Pomislila sam da je ubio Dragan Đurić, monstrum koji je ubio malu Tijanu, pitala sam, ali kažu da ne odgovara opisu. Najviše me boli što me niko iz policije nikada nije nazvao, niti nalaze za shodno da me obaveste kako napreduje istraga - kaže Svetlana.
 
Nesrećna devojčica je živela sa majkom, bakom i dedom. Nekoliko godina pre tragedije porodica se doselila iz Sombora. Nakon što je Milica ubijena, preminuo je njen deda, pa Svetlana sa majkom pokušava da proda kuću, jer je za nju u tom kraju grada previše bolnih uspomena.
 
- Svakog dana prolazim pored mesta gde mi je ubijeno dete, a od pre dva meseca, pošto je u blizini groblje, i pored groba Tijane Jurić. Kada je mala Jurićeva nestala, a posle Ivana, zanemela sam od bola zbog te dece. Zamoliću Igora Jurića da budem na Đurićevom suđenju da čujem šta govori, kako reaguje, kakav um ima zlo od čoveka - ogorčena je Svetlana. 
 
Kao da nije postojala
- Predmet premeštaju iz fioke u fioku. Mislim da u slučaju moje Milice nisu proveravali ni bazne stanice. Ubica može biti bilo ko i jedino ako ponovi zločin i uhvate ga postoji mogućnost da saznam ko je. Za nju više niko ne pita, kao da nije postojala. Bojim se da nikada neću saznati ko je.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.