Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubistvo u Žarkovu: Nožem izbo lopova koji mu je upao u stan usred noći  (Pročitano 15738 puta)
23. Maj 2013, 15:23:34
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Browser
Opera 12.15
Vlada M. (36) ubijen je sinoć oko ponoći u Ulici Dušana Vlajića na Julinom brdu. Njega je, kako se sumnja, u samoodbrani ubio Sašo B, vlasnik stana u Zmajevačkoj ulici, u koji je razbojnik provalio.



Kuća na Julinom brdu u kojoj je živeo ubijeni provalnik

Nakon što je video muškarca kako provaljuje u njegov stan, Sašo B. se sukobio sa njim i naneo mu smrtonosne povrede nožem. Hitna pomoć je konstatovala smrt na licu mesta.

Iako se sukob dogodio u Zmajevačkoj ulici, telo je pronađeno par stotina metara dalje, u Ulici Dušana Vlajića kod broja 26 , gde je razbojnik pokušao da pobegne i sakrije se. 

 - Lekari su konstatovali smrt na licu mesta. On je imao pet ubodnih rana nožem u predelu leđa - rekla je Macura.

Ubica, koji je priveden, takođe je zadobio povrede glave i butine. U trenutku Provalnikovog upada, u stanu su se nalazili i supruga i deca vlasnika stana.

Kako saznajemo, policija je sinoć privela i Vladinog brata Branimira M., kog je ubijeni pozvao neposredno pre smrti.

- Strašno je ovo što se desilo. Imali smo u poslednjih dva meseca čak pet provala, ljudi su živeli u strahu. Sigurna sam da su za sve provale krivi isti ljudi - kaže komšinica Slobodanka Joksimović (67), koja navodi da bi i sama učinila isto što i njen komšija.

Izvor
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Moj muž je drhtao i vikao: "Ubio sam provalnika!"

Saško Bogoski u svom stanu u Zmajevačkoj ulici na Julinom brdu preksinoć oko 23 sata nožem je u samoodbrani smrtno ranio provalnika Vladu Manića (36). Vlasnik stana je u rvanju pet puta ubo lopova, koji je pobegao, ali je preminuo 200 metara dalje, u Ulici Dušana Vlajića.



Ira Arijati Bogoski, Saškova supruga, kaže za “Blic” da je oko 22.30 sati uspavala dete. Saško je u to vreme radio na kompjuteru.

 - U stanu je bio mrak. Krenula sam ka kuhinji da uzmem da jedem kada sam videla odsjaj baterijske lampe. Potrčala sam ka sobi i rekla mužu da je neko upao u stan. Istog trenutka sam pozvala policiju. Ali, policajci su otišli na pogrešnu adresu jer su razumeli da ih umesto kućnog broja 26 zovem sa broja šest - drhtavim glasom objašnjava supruga.

Utom se začula buka iz sobe. Usledilo je lupanje stvari.

 - Sve je zatim utihnulo. Kada sam shvatila da je Saško sam, otišla sam do njega. Imao je povrede po glavi. Tresao se. Rekao mi je da je to bio provalnik, da ga je smrtno ranio i da je mladić pobegao - navodi Ira Arijati Bogoski, napominjući da nisu mirno spavali otkako im je pre mesec dana u stan upao lopov koji je odneo laptop i dva fotoaparata.


Ira Arijati Bogoski

 Ivan Manić, otac ubijenog Vlade, svestan je da je njegov sin imao problema sa kriminalom i konzumiranjem narkotika.

 - Vlada je bio osuđivan, i nakon što je izašao iz zatvora niko nije hteo da mu da posao. Znao sam da ima problema sa drogom: nije mogao da izađe iz tog pakla. Za narkotike mu je bio potreban novac, a mi ga nismo imali, pa je išao u krađe - veli otac ubijenog provalnika.

 Ivan je potvrdio da je sinoć priveden i njegov drugi sin Branimir jer je, kako saznajemo, razgovarao sa bratom neposredno pre njegove smrti.

 Stanovnici naselja, koje je već pet puta u poslednja dva meseca bilo meta provalnika, takođe žive u strahu. Nažalost, bili su svesni da je nešto tako jednom moralo da se dogodi.

 - Ljudi su živeli u strahu, svi smo sigurni da su za sve provale krivi isti ljudi, naše komšije iz naselja među kojima je bio i Vlada Manić - kaže komšinica Slobodanka Joksimović (67), koja navodi da bi i sama učinila isto što i njen komšija, pre svega iz straha za život unuka.

Borac iz NVO

 Saško Bogoski je poznati filantrop, koji se godinama zalaže za prava marginalizovanih grupa. Predsednik je NVO za promociju etičkih vrednosti u privatnom i javnom životu, a tokom rata u BiH je radio u Biblijskoj školi i pomagao osobama sa invaliditetom i iseljenicima. Jedan je od onih koji su doveli Nika Vujičića u Beograd. Iza sebe nema nijedno krivično delo, ni prekršaj.

Izvor
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
jadan covek
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Не може више човјек ни да провали на миру, а да га будале не баце на  чакију.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
pet puta sa ledja izbosti provalnika... Laki je bio malo nervozan, oce to od kompjutera

jbg, cini se da je PONOVO najveci krivac govnjiva policija jer nastavljaju po starom obicaju izlazenja na pogresne lokacije i kasnjenja, jer su jednostavno glupi i neupotrebljivi.. koliko debil treba da budes da si dispecer u policiji i ne cujes pravu adresu, kapiram da bi simpanza bolje obavljala taj posao

uglavnom bezveze, moras da se branis kad ti neko upadne, legitimno ga je povredio ali bas da ga ubije to je pomalo hevi za moj ukus osim ako provalnik nije imao takodje neko oruzje, u tom slucaju moze da se vadi za samoodbranu, ali cak i tad ce da guli jedno pet godina.. ovako je samo ubica pod olaksavajucim okolnostima koje su gotovo zanemarljive, tako kaze srpsko pravosudje - skup genijalnih ideja nekolicine budaletina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
samoodbrani

Ovo nikako ne moze da bude saoodbrana iliti nuzna odbrana... moze da bude samo krajnja nuzda, a posto je izboo coveka 5 puta s ledja... prekoracenje iste ili kada se manemo patetike - hladnokrvno ubistvo...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
SonyEricsson xperia m2
Nije ni vama lako  Smile
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.07.0
mob
Nokia 6300
Ризик посла  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ubi ga saško.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Saško Bogoski je poznati filantrop, koji se godinama zalaže za prava marginalizovanih grupa. Predsednik je NVO za promociju etičkih vrednosti u privatnom i javnom životu, a tokom rata u BiH je radio u Biblijskoj školi i pomagao osobama sa invaliditetom i iseljenicima. Jedan je od onih koji su doveli Nika Vujičića u Beograd. Iza sebe nema nijedno krivično delo, ni prekršaj.

Ovo je zanimljivo... Ucmeka ga evandjelista


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.