Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubistvo, ranjavanje i samoubistvo u šašincima  (Pročitano 5079 puta)
29. Maj 2007, 00:28:31
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Policijski službenik I.Č. [23] iz Sremske Mitrovice hicima iz pištolja ubio je u mestu Šašinci, M.G. [24], a u predelu stomaka ranio je Đ.G. [45].

Nakon toga I.Č. je izvršio samoubistvo, saopšteno je u Policijskoj upravi Sremska Mitrovica.

Uviđaj na licu mesta izvršili su istražni sudija Okružnog suda u Sremskoj Mitrovici, okružni javni tužilac i Policijska uprava.


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Trinaest metaka u leđa
B. B. Mijić, 28. maj 2007

ŠAŠINCI - Pijani policajac Ivan Čobrić (23), radnik Policijske uprave Sremska Mitrovica, koji se nalazio na dužnosti, u zoru između nedelje i ponedeljka, negde oko četiri sata, sa trinaest metaka iz službenog pištolja na kućnom pragu ubio je Momčila Grubića (25) i naneo teške telesne povrede njegovom ocu Đorđu Grubiću (46), a potom izvršio samoubistvo pucajući sebi u usta. Krvavoj drami prethodila svađa u seoskom kafiću.
- Ivan i njegov kolega koji je takođe sa njim bio u smeni, jednostavno su me prisilili da ih odvedem do kuće Grubića. Rekli su mi da moram i ja sam poslušao. Seli smo u kola i stali ispred kuće Grubića u ulici Partizanska. Pošto se niko nije pojavljivao čekali smo neko vreme. Ivan, njegov kolega u uniformi i još jedan policajac koji je u međuvremenu skinuo službenu policijsku bluzu, sedeli su u kolima i pili pivo. Čekali su da se pojave sin i otac. Nisam ni mogao slutiti šta će se potom događati - priča očevidac nezabeležene krvave drame, rođak Danijel Topalović iz susednog sela Vognja.
Kada su se pojavili otac Đorđe i sin Momčilo, koji su bili u centru sela u potrazi sa policajcima kako bi razrešili čitav nesporazum, policajac Ivan je izašao napolje iz kola.
- Nešto su raspravljali. Ali, nije bilo žustro niti žestoko. Dobro sam čuo policajca kako kaže “uredu“ i “dobro”. I kada su mu Đorđe i Momčilo okrenuli leđa i pošli ka ulaznim vratima kuće odjeknuli su pucnji. Prvo je pogođen Momčilo, a zatim Đorđe. Majka Đuđa iskočila je kroz prozor i dobacila ubici da joj pobi familiju. On je nastavio da puca kao sumanut ispalivši nekoliko metaka u već mrtvog Momčila, a Đorđe se spasao puzeći do komšije. Tek kada je iz policijskih kola izašao drugi policajac i upitao ga šta radi Ivan je stavio pištolj u usta i opalio - još u šoku priča Danijel.
A, sve je počelo u ranim jutarnjim časovima na seoskoj slavi Duhovi kada je krvavu dramu izrežirao pijani policajac Ivan Čobrić koji se iznenada pojavio. Prema svedočenju očevidaca, u kafiću prepunom mladih došlo je do verbalnog sukoba između seoskog momka Momčila i pripitog policajca Čobrića. Pravi razlog niko ne zna, ali se pretpostavlja da se radi o sasvim slučajnom kontaktu u opštoj gužvi. Pobesneli policajac je potom uzeo službeni pištolj i njime udario
mladića u glavu. Ovaj je pobegao kući u nameri da dovede oca kako bi obojica sa policajcem razjasnili nesporazum.

Četrnaest čaura
NA licu mesta pronađeno je četrnaest čaura od metaka ispaljenih iz službenog pištolja “zastava” koji je nosio policajac Ivan Čobrić. Najveći broj, čak jedanaest metaka, policajac je ispalio u nesrećnog mladića ili u pravcu gde je on ležao, dva u Đorđa i jedan u sebe.

Teške povrede
OD dva metka Đorđe je zadobio prostrelne rane kičme i slezine i nalazi se u veoma teškom stanju. Povrede su opasne po život i lekari se bore za njegov život

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Nezapamćena tragedija u Šašincima kod Sremske Mitrovice
Policajac ubio mladića, ranio i njegovog oca i pucao sebi u usta
Autor: N. Božić | 29.05.2007 - 10:12


SREMSKA MITROVICA - Policajac Ivan Čorbić (23) juče ujutru oko 2.50 časova u selu Šašinci kraj Sremske Mitrovice ubio je Momčila Grubića (24), teško ranio njegovog oca Đorđa (45), nakon čega je izvršio samoubistvo pucavši sebi u usta.
Đorđe Grubić je posle ranjavanja prebačen na Odeljenje intenzivne nege Zdravstvenog centra u Sremskoj Mitrovici.
Prema izjavama očevidaca, tragediji je prethodila svađa i opšta tuča u kafiću u centru sela, u kojoj je povređen Momčilo Grubić (24), vozač jedne beogradske firme. Njega je, kažu očevici, dok je razdvajao učesnike udario policajac. Nakon svađe s njim, Momčilo je napustio kafić i krenuo kući da pozove pomoć.
- Uleteo je u kuću krvave glave. Rekao je da ga je policajac udario drškom pištolja u glavu - priča majka nastradalog mladića Đuđa Grubić.
Kada je ugledao sina s krvavom glavom, njegov otac Đorđe revoltiran je krenuo s njim do centra sela kako bi našli policajca Čorbića. Prema rečima majke mladića, posle uzaludne potrage za policajcem, oni su se vratili kući, ali su ih ispred ulaza u dvorište čekali policajci. Čorbić je, dok su ga Grubići tražili, s kolegom i patrolnim vozilom stigao u Partizansku ulicu 24. Policajce je do kuće Grubića doveo Momčilov brat od tetke, koji je, kako je kasnije ispričao, to morao da uradi pod prisilom. Iz kola je izašao Čorbić i započeo prepirku sa Grubićima.
- Sve sam posmatrala sa prozora naše kuće, kao i naš najmlađi sin Jovan. Kada sam videla da se svađaju i da sprema zlo, povikala sam iz sve snage: „Ljudi, šta radite!“ Muž i sin su počeli da beže, a policajac je pucao u njih - kroz plač priča Đuđa Grubić.
Tetka nastradalog mladića Milanka se nadovezuje:
- Ne znam šta da kažem. Moj sin je u šoku. Rekao mi je da ne sme da izađe tetki na oči jer je su mu policajci pretili. Morao je da ih dovede pred kuću - kaže ona, kršeći ruke.
Prvi komšija porodice Grubić, koga je probudila vika u susednom dvorištu, tvrdi da je čuo više pucanja.
- Kada sam istrčao iz kuće na zemlji sam video njih trojicu kako leže na zemlji. Čorbić je već pucao sebi u usta - priča komšija.
Dan posle tragedije Šašinci deluju avetinjski. Juče je bila seoska slava Duhovi. Na ulicama gotovo da nikog nema, samo poneki meštanin brzo zamakne iza kapije, nemo odmahujući rukom. Niko nije voljan da priča o tragediji. U Partizanskoj ulici u Šašincima čuje se lelek i zapomaganje. Dvorište porodične kuće Grubića je prepuno rodbine, komšija i prijatelja. Svi su došli da podele tugu za Momčilom i pruže podršku majci i sinovima u nadi za brzo ozdravljenje Đorđa Grubića.
Detalji policijske istrage za sada su nedostupni, a uviđaj su obavili istražni sudija Okružnog suda u Sremskoj Mitrovici i okružni javni tužilac.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung i5700 + D880
Poznavao sam Corbica,imali smo nekoliko zajednickih prijatelja. Znam da je picio zestoko po steroidima posto su moj druz Z. i on jako dobri a u tom drustvu su svi bili konstantno na 'hemiji' ali ne verujem da je to glavni razlog za ovu tragediju. Krajem prosle godine se ozenio,valjda mu je i zena trudna,ako sam dobro cuo... Ovde sad kruze razne price ali jos se ne zna sta se stvarno desilo. U svakom slucaju - velika tragedija.

Mali off: iste veceri je ovde u SM,u naselju Matije Hudji (naselje dzankoza), jedan decko izboden nozem ni manje ni vise nego 30 puta (verovatno od strane pomenutih dzankija) i valjda se lekari bore za njegov zivot. Prosle godine u istom naselju ubijen je radnik u kiosku 'Bob Rok',zbog pazara od par hiljada dinara... Zna se ko su glavni dileri ali valjda dobro placaju za cutanje,sta znam.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 PREMINULA I TREĆA OSOBA TRAGEDIJE U ŠASINCIMA

Milovan Grubić [45] preminuo je u Zdravstvenom centru u Sremskoj Mitrovici, i on je treća žrtva tragedije koja se dogodila u sremskom mestu Šašinci.

Njegovog sina Momčila [24] hicima iz pistolja usmrtio je policajac Ivan Čorbić [23] koji je zatim izvršio samoubistvo tako što je sebi pucao u usta.

Milovan Grubić, kojeg je Čorbić ranio, je posle toga prebačen u sremskomitrovacki Medicinski centar, gde je nad njim izvršena višecasovna kompikovana operacija, ali lekari nisu uspeli da mu spasu zivot.

Do tragedije u Šasincima došlo je u ponedeljak u ranim jutarnjim časovima, nakon verbalnog duela u kafiću u centru mesta.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Treća žrtva bezumlja
B. B. MIJIĆ, 29. maj 2007

ŠAŠINCI - U sremskomitrovačkoj bolnici u utorak je od zadobijenih rana preminuo Đorđe Grubić (46) kao druga žrtva pomahnitalog policajca Ivana Čobrića, koji je u ponedeljak mecima iz pištolja ubio Momčila Grubića (25) pre nego što je izvršio samoubistvo.
U utorak su jedan pored drugog na seoskom groblju u Šašincima sahranjeni sin i otac, a policajac na sremskomitrovačkom groblju. Niko iz policije ni u utorak nije želeo ništa da kaže iako su krvavi pir pomahnitalog policajca iz automobila mirno posmatrala još dvojica njegovih kolega. Žitelji Šašinaca pitaju kako je moguće da ih ubijaju oni koji su plaćeni da ih čuvaju, a da niko na to ne reaguje.
- Pobi mi familiju zlikovac - kuka skrhana od bola supruga i majka Đurđica dok grli dva sanduka jedan sa telom sina Momčila, a drugi supruga Đorđa.
A samo dva dana ranije, na kućnom pragu, majka se kao lavica borila sa ubicom, nastojeći da zaštiti sina i supruga. Kada je začula da se nešto događa napolju otvorila je prozor. A kada je ugledala kako policajac vadi pištolj i puca u leđa suprugu i sinu iskočila je kroz njega i ustremila se na ubicu moleći ga da ih ne ubija. Njena molba bila je bezuspešna.
Namere pijanog i suludog policajca bile su ubilačke. Nije se obazirao na molbu. Njemu je bio cilj da ubije sina i oca. Učinio je to iako su se posle razgovora rastali. Đorđe i Momčilo su pomislili da su razrešili problem između policajca Ivana i mladića Momčila. Izgovorene policajčeve reči na rastanku" “u redu” i “dobro”, bile su, međutim, varka. Jer, samo što su mu okrenuli leđa i pošli u kuću policajac je u njih ispalio trinaest metaka.
Krvavu dramu sa drugog kućnog prozora gledao je najmlađi sin, desetogodišnji Jovan.
- I na mene je uperio pištolj, ali sam se ja sakrio iza zida u sobi pa me nije mogao videti. Onda je okrenuo ponovo da puca u brata Momčila ispalivši više metaka mada on već nije pokazivao znake života. Valjda je pomislio da je i tata mrtav i pošao je ka policijskim kolima. Onaj policajac što je bio u kolima dobacio mu je: “Šta uradi?”, posle čega je ubica stavio sebi pištolj u usta i pucao. Pao je mrtav malo dalje od brata. A, tata je, onako povređen, otpuzao do komšije tražeći da mu pomogne, što je ovaj i učinio i odvezao ga u bolnicu - još u šoku seća se detalja sin Jovan.
Stotine ljudi na sahrani i niko ne može da poveruje da takav zločin počini policajac.
- Zar smo došli dotle da nas policajci, dobro plaćeni da nam budu zaštitnici, sada ubijaju. I to još na kućnom pragu. Ako je on već bio pijan, zašto ga ostale kolege, bilo ih je još najmanje dvojica u kolima koji su sve posmatrali, nisu sprečile da učini zločin. Zajedno su došli na kuću ljudima i onda im hladnokrvno pucali u leđa - ne može da razume postupak ostalih policajaca Svetislav Vlahović.

Smenjen načelnik
DO utorka se niko iz Policijske uprave Sremska Mitrovica nije zvanično oglasio oko ovog događaja. Novinarima je data samo štura zvanična informacija sa inicijalima ubijenih i policajca ubice. Nezvanično, “Novosti” saznaju da je zbog ovog događaja smenjen Vlada Veselek, komandir Policijske stanice Sremska Mitrovica.

Problematičan policajac
ZA mnoge koji su poznavali policajca Ivana Čobrića i nije iznenađenje zločin koji je počinio pre nego što je i sam sebi presudio pucajući u glavu. Ukazuju na njegovo bahato, nasilničko i osiono ponašanje naročito kada obuče uniformu. Bio je zbog toga i suspendovan sa posla, ali je, na veliko iznenađenje, vraćen na posao.
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ovaj nick je glup,novi nick je lazasm......:D

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2103
Zastava sm
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6600 i N73
Mali off: iste veceri je ovde u SM,u naselju Matije Hudji (naselje dzankoza), jedan decko izboden nozem ni manje ni vise nego 30 puta (verovatno od strane pomenutih dzankija) i valjda se lekari bore za njegov zivot. Prosle godine u istom naselju ubijen je radnik u kiosku 'Bob Rok',zbog pazara od par hiljada dinara... Zna se ko su glavni dileri ali valjda dobro placaju za cutanje,sta znam.
ja zivim u MH.sto kazes za MH naselje dzankoza.evo sta pise u blicu.
policija u sremskoj mitrovici odredila je pritvor milanu Đ,zbog sumnje da je naneo teske telesne povrede nozem branislavu M.kako se navodi u saopstenju policije,prekljuce oko 17 sati u naselju Matije Huđi,posle krace svadje,osumnjiceni milan Đ zadao je nozem vise od 20 ubodnih rana Branislavu M
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Posle zločina u Šašincima kod Sremske Mitrovice
Umrla i druga žrtva obesnog policajca
Autor: Narcisa Božić | 30.05.2007 - 09:57

SREMSKA MITROVICA - Đorđe Grubić (45) iz Šašinaca, koga je policajac Ivan Čorbić (23) u ponedeljak oko tri sata ujutru hicima iz službenog pištolja teško ranio, umro je juče u bolnici u Sremskoj Mitrovici. U ovom tragičnom događaju, Čorbić je ubio i Grubićevog sina Momčila (24), a zatim izvršio samoubistvo pucajući sebi u usta.
Policija još nije saopštila detalje ovog zločina.
Nezapamćen zločin desio se u ovom selu nadomak Sremske Mitrovice u noći između 27. i 28. maja. Nakon tuče u kafiću i verbalnog duela između meštanina Momčila Grubića i policajca Ivana Čorbića, policajac sačekao ispred porodične kuće Grubića i ubio ga iz službenog pištolja. Momčilovog oca Đorđa je tada teško ranio, da bi nakon toga izvršio samoubistvo.
Lekari mitrovačkog Zdravstvenog centra borili su se cele noći za život Đorđa Grubića, koji je u izuzetno teškom stanju prebačen u bolnicu, ali je nakon hirurških zahvata ipak preminuo.
- On je primljen sa teškim povredama abdomenalnih organa i tri rane od metka. Odmah je operisan, da bi kasnije došlo do krvarenja i nove operacije, kojom mu nismo mogli pomoći. Preminuo je usled teških oštećenja pankreasa, slezine i creva - rekao je za „Blic“ dr Goran Ivić, direktor Zdravstvenog centra u Sremskoj Mitrovici.
Posle ovog nezapamćenog zločina, iz Policijske uprave Sremska Mitrovica saopšteno je samo da je smenjen komandir interventne jedinice Vlada Vaselek.

Tri puta suspendovan
O policajcu Čorbiću Sremskom Mitrovicom kruže glasine da je bio preke naravi, te da je zbog nekoliko slučajeva u kojima je prekoračio službena ovlašćenja i upotrebu sile, bio tri puta suspendovan i ponovo vraćan na posao.
Kako nezvanično saznajemo, na mestu obračuna ispred kuće u Partizanskoj ulici 24 u Šašincima pronađeno je 14 čaura od metaka ispaljenih iz službenog pištolja ‘’zastava’’, koji je nosio policajac Ivan Čorbić. Od toga je 11 metaka ispaljeno u Momčila ili u njegovom pravcu, dva u oca Đorđa, a jedan je policajac ispalio sebi u usta.
O tome šta se dogodilo kobne noći postoje dve verzije.
Prema kazivanju visokog policijskog službenika upućenog u istragu, nezvanično saznajemo da je obračun počeo u seoskom kafiću posle ponoći. Tada je izbila masovna tuča u kojoj je policajac Čorbić, navodno, razdvajao posvađane momke, među njima i mlađeg Grubića, koji ga je nazvao majmunom i u komešanju mu pocepao košulju. Po napuštanju kafića, kako priča i Čorbićev kolega iz patrole, sačekala ih je grupa mladića, koja ih je, navodno, gazila i psovala.
Sasvim drugu verziju događaja iznosi Danijel Topalović, Momčilov brat od ujaka, koga su policajci pod pretnjom naterali da ih odvede do kuće Grubića, gde su ceo okršaj posmatrali majka Đuđa i brat Jovan.
On kaže da je u tuči Momčilo od Čorbića zadobio udarac drškom od pištolja, nakon čega je krvav odjurio kući i potom se vratio sa ocem. Čorbić ga je sa Danijelom i još dvojicom kolega već čekao ispred kuće. Hladnokrvno je pucao u Grubiće, a potom i u sebe. Komšije pričaju da su ih probudili pucnji, a zatim su ugledali beživotno Momčilovo telo u krilu majke, dok je otac iako teško ranjen tražio pomoć.
Koja od odvih verzija obračuna je tačna pokazaće istraga.
Juče su u Šašincima sahranjeni Momčilo i njegov otac Đorđe.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung i5700 + D880
ja zivim u MH.sto kazes za MH naselje dzankoza.evo sta pise u blicu.
policija u sremskoj mitrovici odredila je pritvor milanu Đ,zbog sumnje da je naneo teske telesne povrede nozem branislavu M.kako se navodi u saopstenju policije,prekljuce oko 17 sati u naselju Matije Huđi,posle krace svadje,osumnjiceni milan Đ zadao je nozem vise od 20 ubodnih rana Branislavu M

Hm... Mozda zato sto je naselje dzankoza?

Ziveo sam u Orlu 2 godine (doduse,od toga sam 9 meseci bio u vojsci) i uverio se u to 'licno  i personalno'. Kad malo razmislim,ceo grad je pun dzankija. Ti si jos mlad deckic i ima nade za tebe (ako odes odavde Smile )

Posto ovo nema veze sa ovom temom ovde se moje mini izlaganje zavrsava.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
koliko sam ja saznao gotov je izvestaj sa obdukcije policajca na telu Corbica pronadjen je ubod od noza, tragovi stakla i urina ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.