Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubio komsiju masinom za mlevenje mesa  (Pročitano 972 puta)
14. Nov 2006, 12:49:12
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
PSIHO UBIO KOMŠIJU
Psihijatrijski bolesnik Miloš D. (45) mašinom za mlevenje mesa smrskao glavu Stojmiru Mladenovskom (81) u Pančevu


Ubica je često maltretirao i napadao komšije, kažu stanari

PANČEVO - Miloš D. (45), dugogodišnji psihijatrijski bolesnik, ubio je bez ikakvog povoda mašinom za mlevenje mesa svog komšiju Stojmira Mladenovskog (81)! Miloš, koji je često napadao stanare ove zgrade, u nedelju uveče prišao je starcu koji je u hodniku otvarao sanduče da uzme račune i smrskao mu glavu! Posle ubistva Miloš je seo na stolicu ispred zgrade i uzvikivao "Srbija, Srbija"! Policija ga je tu pronašla i on je posle uviđaja prebačen u bolnicu Centralnog zatvora u Beogradu.
Ljubica Mladenovski, Stojmirova supruga, kaže da je Miloš psihički bolesnik koji je često napadao stanare. Miloš je iz čista mira ubio njenog muža, koji je sa smrskanom glavom pronađen u hodniku zgrade.
- Došli smo iz vikendice pola sata pre ubistva. Stojmir je hteo da uzme račune iz poštanskog sandučeta, a ja sam ostala da gledam televiziju. Zadremala sam i probudili su me policajci koji su zvonili na vrata. Pitali su me gde mi je suprug. Rekla sam im da je sišao po račune i mislila sam da je u sobi i da spava. Pitali su me kako se zove, a onda mi saopštili da su ga mrtvog pronašli u hodniku, ispred poštanskih sandučića. Ubicu nismo poznavali, često smo bili u vikendici. Ono što znam od komšija jeste da se radi o nervnom bolesniku koji se lečio u Kovinu i Vršcu. Često je napadao stanare. Njegova supruga takođe je nervno bolesna - ispričala je Ljubica.
Njena rodbina koja je došla iz Beograda zamera ustanovama u kojima se ubica lečio što nisu upozorili stanare da se radi o opasnom čoveku. Stanari zgrade u Vojvođanskom bulevaru 34 izbegavali su Miloša i njegovu suprugu jer su bili svedoci čestih svađa, lupanja i buke.
- Na dan ubistva Miloš je jurio nekog mladića ispred zgrade. Dečko je verovatno uspeo da pobegne, a kada se vraćao u zgradu Miloš nam je razbio prozor. Posle nekog vremena čula sam lupanje i njega ispred zgrade, a njegovu ženu iz stana kako viču "Srbija, Srbija!". Pozvala sam policiju, ali nisam izlazila u hodnik. Nisam ni znala da je nesrećni komšija ubijen - kaže komšinica koja je insistirala na anonimnosti, i dodaje:
- Tog dana Miloš je sa suprugom iznosio stvari iz stana. Do kontejnera su odneli šporet i razne druge stvari. Miloš je nevenčano živeo sa suprugom Jasminom. Ona je bolovala od depresije i povremeno se lečila u Kovinu. Živeli su u stanu Jasminine majke, koja nema nogu. Jasmina se komšijama lepo javljala, ali je majku stalno napadala. Nekoliko puta sam zbog toga pozvala policiju da interveniše. Starica je dva, tri dana pre ubistva odvezena kolima Hitne pomoći, ne znam gde.
Kako nezvanično saznajemo, ubica se nije opirao hapšenju. Pored njega je pronađena mašina za mlevenje mesa kojom je ubio nesrećnog starca.
S. MARIĆ


Ćerka povremeno dolazila

Miloš i Jasmina imaju ćerkicu staru oko pet godina, koja im je oduzeta.
- Dete je povremeno dolazilo u posetu, ali ne znam da li je ona u nekom domu ili je usvojena - kaže Miloševa komšinica. Prema njenim rečima, kada je dolazila, Miloš se prema devojčici lepo ophodio. Čuli su da su se Miloš i Jasmina upoznali u Kovinu, kada su oboje bili na lečenju. Po izlasku iz bolnice nastavili su da žive zajedno u stanu Jasminine majke.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Šta sve neću da čujem... Jeziva je sama pomisao da ludak sedi ispred zgrade i dere se "Srbija, Srbija" nakon počinjenog ubistva...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
UBIO KOMŠIJU MAŠINOM ZA MESO
Miloš D. (45) iz Pančeva u trenutku nervnog rastrojstva smrskao lobanju Stojmiru Mladenovskom (81), pre tragedije napadao i druge stanare

PANČEVO - Stojmir Mladenovski (81) brutalno je ubijen prekjuče oko 18 sati u ulazu svoje zgrade na Vojvođanskom bulevaru 34 u pančevačkom naselju Kotež 2, kada ga je komšija Miloš D. (45) na smrt pretukao mašinom za mlevenje mesa! Miloš, inače psihički bolesnik, uhapšen je odmah posle ubistva i pritvoren u zatvorsku bolnicu. Kako saznajemo, policija je privela i Miloševu suprugu Jasminu, takođe psihički obolelu osobu.

Ubica je, pričaju komšije, u trenutku nervnog rastrojstva bez ikakvog povoda napao starca dok je uzimao poštu iz poštanskog sandučeta. Besomučno je udarao starca metalnom mašinom za mlevenje mesa u glavu, sve dok mu nije smrskao lobanju! Starac je mrtav pao u hodniku zgrade, a Miloš se vratio u svoj stan u prizemlju, gde je i uhapšen. Uz krivičnu prijavu on je iste večeri priveden istražnom sudiji Okružnog suda u Pančevu, koji mu je odredio pritvor.

Međutim, posle pregleda lekara specijaliste, Miloš je zbog lošeg psihičkog stanja prebačen u zatvorsku bolnicu beogradskog Centralnog zatvora. Uznemirenost i šok zbog ovog stravičnog zločina i juče su se osećali u ovom pančevačkom naselju. Ispred zgrade u kojoj se dogodilo ubistvo bile su razbacane stolica, kolica za nepokretne, papuče i druge stvari koje su Miloš i njegova supruga Jasmina u "trenucima napada" izbacivali iz svog stana.

Zidovi zgrade u kojoj se dogodio stravičan zločin i juče su bili natopljeni krvlju. Komšije, okupljene ispred zgrade, prepričavale su tragediju ogorčene time što je moralo da se dogodi nešto ovako strašno da bi nadležni reagovali i Miloša i Jasminu smestili gde im je mesto - u psihijatrijsku bolnicu.

- Pre nekoliko dana Miloš je jurio jednog komšiju čekićem. Na dan ubistva posvađao se sa dvojicom komšija. Samo je čekao nekog da ga ubije - priča jedan od stanara kojeg je Miloš napao neposredno pre ubistva starca.

- Video me je na ulazu u zgradu i viknuo: "Je l' ulaziš ili izlaziš?" Rekao sam mu da ulazim i on je otrčao. Malo kasnije, zazvonio mi je na interfon i rekao mi da siđem dole da se bijemo. U međuvremenu se sukobio sa jednim komšijom na ulazu. Nedugo posle toga, ubio je Stojmira - priča ovaj komšija.

On dodaje da su se i Miloš i Jasmina lečili u bolnici u Kovinu. Policija je zbog njih sto puta dolazila u ovu zgradu, pa i veče pre ubistva. Nažalost, kako dodaje, sve se uvek završavalo samo na nekim opomenama, iako su svi znali da se radi o teškim psihičkim bolesnicima. Ubijeni Stojmir živeo je sa suprugom u stanu otkad im se sin odselio u Nemačku. Bio je, kako kažu, izuzetno fin komšija, uvek miran i tih.
      

Trudna žena pokušala da se ubije

Stanari zgrade u kojoj se dogodilo ubistvo ogorčeni su zbog nadležnih koji su dozvolili da Miloš i njegova supruga Jasmina budu bez nadzora lekara.
- Najtužnije je što su svi znali da im ovde nije mesto i što je morala ovakva tragedija da se dogodi da bi neko reagovao kako treba. Jasmina je čak pokušala da se ubije dok je bila trudna. Uprkos tome, posle porođaja dali su joj dete, da bi ga na kraju ipak poslali u Dom. Sreća što je njena majka Stana, s kojom su živeli, nekoliko dana ranije otputovala u Vojlovicu, inače bi monstrumi i nju jadnu ubili - dodaje ona.


Izvor: Kurir / (P. R.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.