Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijena maloletnica na autobuskoj stanici  (Pročitano 8007 puta)
Zvezda u usponu


ovaj nick je glup,novi nick je lazasm......:D

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2103
Zastava sm
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6600 i N73
500 metara od mog stana,ispred skole "9.maj". Video sam kad je Hitna proletela ali,dok mi keva nije javila,nisam imao pojma sta je u pitanju Smile

Koji je kurac ljudima danas,sta se ovo desava...
brate sve sam to gledao  Smile
tu kod tvoje zgrade su uvatili tog decka.
cuo sam da su ga uhvatili neka 2 coveka i istukli i zvali policiju......
stvarno strasno,ali on ne da je bio nadrogiran  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung i5700 + D880
Bila je i neka pucnjava ovde u mom naselju,izgleda da su ljudi totalno naprsli...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ovaj nick je glup,novi nick je lazasm......:D

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2103
Zastava sm
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6600 i N73
Bila je i neka pucnjava ovde u mom naselju,izgleda da su ljudi totalno naprsli...
za to nisam cuo a ovo sam sve gledao  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Zaklao devojku
ispred škole
B. B. MIJIĆ, 27. septembar 2007

SREMSKA MITROVICA - Goran Pavlović (20) sa više uboda nožem najpre izmasakrirao, a potom i prerezao vrat devojci Jeleni Milošević (16), učenici Ekonomske škole "9. maj". Oboje mladih su iz okolnog sela Veliki Radinci. Zločin se odigrao u Sremskoj Mitrovici na autobuskoj stanici. I to, na očigled desetine šokiranih đaka i građana.
Motiv svirepog ubistva, koje je sledilo žitelje Srema, je neuzvraćena ljubav.
- Jednostavno, prišao joj i najpre počeo nešto da viče. Ubrzo je izvadio nož - priča u šoku jedna starija žena, koja se slučajno našla na autobuskoj stanici. - Nesrećna devojka je ciknula. Nisma mogla da gledam to ludilo. Okrenula sam se i pobegla.
Pomahnitali mladić je devojčicu sačekao na autobuskoj stanici koja se nalazi ispred Ekonomske škole "9. maj", u koju se ove godine devojka upisala. Ubica se nije osvrtao na ciku i vrisku njenih drugarica i slučajnih prolaznika. Nemilosrdno je nastavio krvavi pir. Besomučno je nožem zadavao udarce po celom telu nesrećne devojke. Zadao joj je najmanje desetak udaraca nožem. Nemoćnoj žrtvi, koja je pala na asfalt, prerezao je grkljan. Preplašeni građani odmah su pozvali policiju. Oni su brzo stigli i na licu mesta uhapsili ubicu.
Razlog ovog nezapamćenog zločina je, najverovatnije, ljubomora. Jer, dvoje mladih su se donedavno zabavljali. Veza je prekinuta neposredno po devojčinom nastavku školovanja.
- Znam da su prekinuli neposredno pošto se upisala u školu u Sremskoj Mitrovici. Bio je zbog toga ljubomoran. Goran to nije skrivao nigde, pa ni pred nama, njenim drugaricama. Ali, svi, pa i ona, smo mislili da će ga to proći. Niko nije mogao ni da sanja da će se tako nešto dogoditi - kroz suze govori njena školska drugarica.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Задавао јој је ударце ножем док је лежала! То је хладнокрвно убиство - њега треба полити бензином и запалити!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Boze moj..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Strašan zloči. Strašna je i stvar što ovo nije jedini i izolovan slučaj, već što se ovakve stvari učestalo ponavljaju, mogu reći počesto.

Čuo sam baš  prije dan-dva isto tako: pogibija 16-ogodišnjakinje od hitaca iz vatrenog oružja, a nije davno prošlo ni od kad je Pavlovski ubio 18-ogodišnjakinju hitcima kao i njenog dečka za kog je trebalo da se uda.

Dosta loša situacija kod nas  Smile   

p. s.  što se ovo teme tiče, strašno i zaista nevjerovatno, užas...


« Poslednja izmena: 28. Sep 2007, 00:52:33 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


eat steel !

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 853
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola v3
i sta ce da bude s njim ?
ima da robija samo....
pa kad ga puste opet ce da kolje.... ma daj  propala smo drzava
to treba da se ubije....ili dozivotna robija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Stravičan zločin ispred srednje škole u Sremskoj Mitrovici
Nožem zaklao 16 - godišnju učenicu
Autor: Beta | 28.09.2007 - 10:45

SREMSKA MITROVICA - Ispred Ekonomske škole „9. maj“ u Sremskoj Mitrovici, Goran P. (20) iz Velikih Radinaca je juče u 12.50 zaklao učenicu Jelenu Milošević. Posle kraće svađe, Goran P. je devojku osam puta ubo u vrat i leđa, a od teških povreda ona je izdahnula na puta za bolnicu.

Zločin se dogodio pred mnoštvom učenika mitrovačke Ekonomske škole, koju je kao učenica drugog razreda pohađala Jelena Milošević.
Kako pričaju njene drugarice iz drugih odeljenja, Jelena je posle kraćeg zabavljanja sa Goranom prekinula vezu. Posle toga, bila je izložena njegovom maltretiranju i pretnjama. Čak je, kako navodi drugarica V.B, zbog neuzvraćene ljubavi nekoliko puta pokušao da izvrši samoubistvo.
Kao i mnogi đaci iz fruškogorskih sela, Jelena je na nastavu dolazila školskim autobusom.
- Samo što smo izašli iz autobusa, Goran nas je presreo i počeo da se sa Jelenom objašnjava. Ona je zastala, a mi smo nastavili ka školi jer nam popodnevna nastava počinje u 13 sati. Odjednom sam začula njeno zapomaganje i vrisku. Videli smo kako je povukao za kosu, oborio na zemlju i počeo besomučno da ubada nožem. Bilo je jezivo, krv je liptala na sve strane - u šoku priča jedna od Jeleninih drugarica.
Goran P. se, prema izjavama očevidaca, odmah dao u bekstvo, a prisutni radnici ‘’Telekoma’’, koji su se zatekli u blizini i videli šta se dogodilo, dali su se u poteru za njim. Nedaleko od mesta ubistva, kod bivše fabrike ‘’1. novembar’’, poštar je sustigao mladića, oborio ga i pozvao policiju. U međuvremenu, teško ranjena devojka prebačena je u mitrovački Zdravstveni centar.
Kako nezvanično saznajemo od lekara u službi Hitne pomoći, nesrećnoj devojci nije bilo spasa jer je usled obilnog krvarenja zbog povreda na vratu i sedam ubodnih rana u leđa preminula već na putu ka bolnici.
Ispred kuće Miloševića, na ulazu u selo Velike Radince, okupili su se rođaci, prijatelji i meštani, da podele bol sa Jeleninim roditeljima Savom i Snežanom.
Prisutne komšije za Goran P. kažu da se posle završene srednje škole zaposlio u fabrici ‘’Mitros’’, kao i da je bio na lošem glasu kao kavgadžija i problematičan mladić, što su mnogi i osetili na svojoj koži.
- Moja Jelena je bila odličan učenik drugog razreda Ekonomske škole, turistički smer. Šta je tom nesrećniku trebalo da je ubije sa 16 nežnih godina? Volela je život, putovanja, bila omiljena među drugaricama, sve je stizala i da nauči i da se proveseli. Evo, ovo je njena soba. Sve stoji kako je danas u 12 sati, pred odlazak u školu ostavila. Juče mi je rekla da je sa drugaricama, kao i obično vikendom uveče, odvezem u mitrovačku diskoteku ‘’Noks’’ i posle dođem po njih. Pitao sam je da li ima nešto između nje i tog momka. Rekla je da je on lud za njom, ali da ona prema njemu ne gaji osećanja. Neki su pričali da su se zabavljali, ali ja ne verujem. Mlađa ćerka Branka nam ide u četvrti razred Osnovne škole i pre dva dana je otišla na ekskurziju na Zlatibor. Kako da joj sad javim da joj omiljene sestre, njenog idola više nema? Kako će ona mala to preživeti, šta mi sad da radimo - kroz plač pita otac Savo, ne odvajajući se od Jelenine slike.
Goranu P. policija je odredila zadržavanje do 48 časova.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Laka joj crna zemljica....  Smile jadna devojka...

Kako neko moze da bude takvo kopile isfrustrirano, zasto nije isao na boks, bavio se ekstremnim sportovima a ne da busi devojcicu...
A sto je najveci fazon nece dobiti vise od 10 godine...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.