Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijen Srbin jer je branio Bošnjaka - dokumentarac na RTS-u  (Pročitano 12044 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Napustio sam ja Sarajevo 1996 iz finansijskih razloga... A zasto branim tudji narod? To je narod koji je s mojim narodom oduvijek zivio zajedno u Bosni. Nije meni smetalo da zivim s njima i poslije referenduma.  Zato sto je Bosna i Hercegovina bila i moja domovina.  Ali neko je smatrao kako su oni Turci i sta ti ja znam ne i kako nikako ne mozemo zajedno... Zato sto sam bio u istom sranju s njima i dozivio sam isto sto i svako ko je bio u Sarajevu. Zato sto mi je drugaricu pred mojim ocima, na mirovnim protestima pokosio snajper. Zato sto mi je brata ubila granata cije je ispaljivanje naredio Karadzic. Zato sto je prijatelja geler ostavio prikovanog za kolica. Nije isto gledati ljudske nesrece na vijestima i dozivljavati ih. ''Moj narod'', ne svi doduse, su krivi za onaj rat, i nemam na sta biti tu ponosan. Znam kako je bilo, i nicije me demagogije, govori  i mitinzi,  nisu mogli navratiti na nesto ruzno, a to je bio onaj rat. Mnogi se od vas nikad se nece sloziti sa mnom, ali da razumijete nesto, morate htjeti razumjeti to. Samo razmislite radi cega je poginulo sto hiljada ljudi, i ima li ista takvu cijenu i tezinu, i hoce li se komad zemlje na svijetu zvati Republika Srpska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ti imaš pravo na svoje mišljenje, jer su tvoja iskustva takva kakva su.

Ali nemaš prava da osporavaš Republiku Srpsku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ovaj Aleksic,da je imao pameti ne bi se mesao.Ovako,izvukao je najdeblji kraj.A,cisto sumnjam da se on nasao u situaciji onog Muslimana da li bi neko stao u njegovu odbranu.

Zato,da se vise ne bi ponavljali sukobi i mrznja,koja neprekidno postoji,trebalo bi se razici u miru i zatvoriti ovu otvorenu ranu koja samo ceka da prokrvari ponovo.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Дог из д дог фор лајф

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1165
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson K750i
Overdoze, zbog cega tako govoris?

pa brate ti ne zivis sa njima jel tako i ne znas kako je ovde u rs

i evo ti jedne price znaci bila su dva najbolja prijatelja srbin i musliman i roditelji njihovi su dolazili jedni kod drugih i tako druzili se kada je poceo rat od toga momka srbin zvoni telefon i on se javi kada njegov najbolji prijatelj musliman kaze
nemojte da ga trazite ja sam ga zaklao

brate pa ti vidi sada i procitaj malo neke knjige jelena da vidis sta su radili i onda nesto kazete o muslimanima tako je isto i sa hrvatima ne ZABORAVITE JASENOVAC
IP sačuvana
social share
lakse je sa cetiri u rukama , nego s jednom u krevetu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Napustio sam ja Sarajevo 1996 iz finansijskih razloga... A zasto branim tudji narod? To je narod koji je s mojim narodom oduvijek zivio zajedno u Bosni. Nije meni smetalo da zivim s njima i poslije referenduma.  Zato sto je Bosna i Hercegovina bila i moja domovina.  Ali neko je smatrao kako su oni Turci i sta ti ja znam ne i kako nikako ne mozemo zajedno... Zato sto sam bio u istom sranju s njima i dozivio sam isto sto i svako ko je bio u Sarajevu. Zato sto mi je drugaricu pred mojim ocima, na mirovnim protestima pokosio snajper. Zato sto mi je brata ubila granata cije je ispaljivanje naredio Karadzic. Zato sto je prijatelja geler ostavio prikovanog za kolica. Nije isto gledati ljudske nesrece na vijestima i dozivljavati ih. ''Moj narod'', ne svi doduse, su krivi za onaj rat, i nemam na sta biti tu ponosan. Znam kako je bilo, i nicije me demagogije, govori  i mitinzi,  nisu mogli navratiti na nesto ruzno, a to je bio onaj rat. Mnogi se od vas nikad se nece sloziti sa mnom, ali da razumijete nesto, morate htjeti razumjeti to. Samo razmislite radi cega je poginulo sto hiljada ljudi, i ima li ista takvu cijenu i tezinu, i hoce li se komad zemlje na svijetu zvati Republika Srpska.

sellam, jarane...

   nije proslo 100 godina od tada, nego tek desetek petanaest, nismo jos senilni...
sta kazes, muslimaski zlocini se na prste mogu prebrojati... e, nasao si gdje ces sa tom pricom...  Smile

 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
ja ovog vilsona lika!!!bio u sarajevu dok je rat trajao a kad se zavrsio i kad je sve krenulo on otiso??? Smile

kad su u srebrenici nasi zarobili muslimane i stavili ih iza onih uzadi , jedan musliman je rekao kako su srbi ludi i da je situacija obrnuta muslimani bi ih sve pobili.....moj stric je tamo bio general i kad je naisao pored tog lika ovaj nije valjda skonto da je ovaj srbin!!! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Napustio sam ja Sarajevo 1996 iz finansijskih razloga... A zasto branim tudji narod? To je narod koji je s mojim narodom oduvijek zivio zajedno u Bosni. Nije meni smetalo da zivim s njima i poslije referenduma. Zato sto je Bosna i Hercegovina bila i moja domovina. Ali neko je smatrao kako su oni Turci i sta ti ja znam ne i kako nikako ne mozemo zajedno... Zato sto sam bio u istom sranju s njima i dozivio sam isto sto i svako ko je bio u Sarajevu. Zato sto mi je drugaricu pred mojim ocima, na mirovnim protestima pokosio snajper. Zato sto mi je brata ubila granata cije je ispaljivanje naredio Karadzic. Zato sto je prijatelja geler ostavio prikovanog za kolica. Nije isto gledati ljudske nesrece na vijestima i dozivljavati ih. ''Moj narod'', ne svi doduse, su krivi za onaj rat, i nemam na sta biti tu ponosan. Znam kako je bilo, i nicije me demagogije, govori i mitinzi, nisu mogli navratiti na nesto ruzno, a to je bio onaj rat. Mnogi se od vas nikad se nece sloziti sa mnom, ali da razumijete nesto, morate htjeti razumjeti to. Samo razmislite radi cega je poginulo sto hiljada ljudi, i ima li ista takvu cijenu i tezinu, i hoce li se komad zemlje na svijetu zvati Republika Srpska.

Sve sudbine iz ovog rata su tuzne , ali ja cvrsto vjerujem da ce se pojaviti i jedan Bosnjak ili Srbin iz tog vremena koji ce reci ovo * Znate li vi koliko sam ja Srba spasio od Cele i Celinih koljaca i pravio sam proteste gore na Kazanima sa rijecima Stop killing Serbs!  Mozda ce neko od ovih mojih forumasa reci da sam lud, ali ja cvrsto vjerujem da takav covjek postoji , ali razlog zasto se jos nije pojavio ovde je ili ne zna koristiti internet ili ne zna web adresu Burek!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Napustio sam ja Sarajevo 1996 iz finansijskih razloga... A zasto branim tudji narod? To je narod koji je s mojim narodom oduvijek zivio zajedno u Bosni. Nije meni smetalo da zivim s njima i poslije referenduma. Zato sto je Bosna i Hercegovina bila i moja domovina. Ali neko je smatrao kako su oni Turci i sta ti ja znam ne i kako nikako ne mozemo zajedno... Zato sto sam bio u istom sranju s njima i dozivio sam isto sto i svako ko je bio u Sarajevu. Zato sto mi je drugaricu pred mojim ocima, na mirovnim protestima pokosio snajper. Zato sto mi je brata ubila granata cije je ispaljivanje naredio Karadzic. Zato sto je prijatelja geler ostavio prikovanog za kolica. Nije isto gledati ljudske nesrece na vijestima i dozivljavati ih. ''Moj narod'', ne svi doduse, su krivi za onaj rat, i nemam na sta biti tu ponosan. Znam kako je bilo, i nicije me demagogije, govori i mitinzi, nisu mogli navratiti na nesto ruzno, a to je bio onaj rat. Mnogi se od vas nikad se nece sloziti sa mnom, ali da razumijete nesto, morate htjeti razumjeti to. Samo razmislite radi cega je poginulo sto hiljada ljudi, i ima li ista takvu cijenu i tezinu, i hoce li se komad zemlje na svijetu zvati Republika Srpska.
kada ovako govoris imam utisak da nisis gledao dokumentarac o Srdjanu. Momak je primer pravbog i postenog Srbina. cak i covek koga je spaso koji zivi u Svedskoj dolazi da mu se pokloni svake godine na grob.
To je najmanje-kako sam kaze- sto moze uciniti za coveka koji je dao svoj zivot umesto njega.I svoju decu je zavetovao da dok god su ziva dolaze na Srdjanov grob- da ne zaborave spasioca svog oca-jer da nije bilo Srdjana da da svoj zivot za njega ne bi bilo ni njih.
Retku su posteni ljudi, ali ih ima u svakom narodu, kao sto ima u svakom narodu onih koji su spremni da samo pljuju po sopstvenom narodu i da budu veciti zastitnici drugih.
Ziveo jeste ali je onda hteo da tvoj narod istrebi. Zdusno su mu pomagali belosvetski teroristi- midzahedini, finansirao ih je Iran i mnogo toga. Zlo koje je naneto Srbima u ratovimas je neuporedivo sa zlocinim koje su Srbi "cinili".
ne priznajem Srpske zlocine iz jednog prostog razloga- Srbi su bili za jedinstvenu SFRJ i nisu zapoceli secesije . nisu hteli ratove ali tto je bilo unapred isplanirano- i sta se ocekivelo da Srbi stoje kao ovce da ih samo neko ubuje i zakolje ada se ne brane .
pogresno kada te neko napadne odgovris mu istom merom i zbog toga ne priznajem kolektivnu Srpsku krivicu. Imalo je i medju Srpskim borcima izvitoperenih licnosti koje su cinili neke gluposti ali sta je sa svim Srpskim zrtvama i kucama, imovinom srba, ....?
Pojedini srbi boluju od kratkog pamcenja i brzog zaborava.Ne treba oprostioti i zaboraviti tek tako silne Srpske zrtve .
A najveca satisfakcija Srpskom narodu u Bosni je stvaranje RS -to niko nema prava da im ospori i oduzme. Ako hoce zapadni mocnici da nam tek tako oduzmu KiM onda neka shvate da ce RS biti zajedno sa Srbijom .
« Poslednja izmena: 25. Jun 2007, 14:33:51 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson K800i
Za sve su krivi cetnici,umesto da ih pobijemo mi ih slavimo...
Oni su isto sto i ustase u Hrvatskoj!
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.