Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijen Srbin jer je branio Bošnjaka - dokumentarac na RTS-u  (Pročitano 12061 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
ovaj filma sam gledao nekoliko mputa i nisam mogao da verujem da se ovo tek sada daje-( u martu ) .
da li se neka nadobudna kucka iz NVO ili DOS-manlijskih partija neko, ili cuvenog Otpora javio i rekao pohvalno o tom maldicu Srdjanu.   NE, ne i sto puta ne> nisam nikada cuo tako nesto.
Taj momak zasluzuje mnogo vise postovanja i uvek sam plakao- niie me stid da priznam- kada sam to gledao.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Дог из д дог фор лајф

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1165
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson K750i
pa to su cetnici i treba tako budala sto je stao radi balije Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
lakse je sa cetiri u rukama , nego s jednom u krevetu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Overdoze, zbog cega tako govoris?
IP sačuvana
social share
"All beings tremble before violence. All fear death. All love life. See yourself in others. Then whom can you hurt? What harm can you do?'' izvor Sutta Nipata
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne znam da je kod muslimana bio neko nalik Srdanu...Momak je radio samo ono sto bi svaki Srbin i covjek trebali da rade
......
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Čim ne znaš, znači da nije bilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Čim ne znaš, znači da nije bilo.
Odma da ti kazem nisi u pravu  Admir Hebib (1969-1993), Kemal Kojić (1960-1993), Dragan Miljanović (1967-1993), Slaven Markešić (1965-1993), Srđan Bosiljčić (1963-1993), Elvir Šovšić (1974-1993), Hamid Humić (1959-1993), Jasmin Čamidžija (1968-1993) Izet Karšić (1959-1993) sve pripadnici Armije BiH su poginuli hapseci odmetnika po imenu Musan Topalovic. Poznatiji je po imenu Caco, tezi sociopata, koji je maltretirao sve Srbe koji su ostali u Sarajevu, ukljucujuci i sina generala Jovana Divjaka, kojeg je u jednom navratu i ranio.. Necu reci da na stranama Bosnjaka nije bilo zlocina, jer tako nesto jednostavno nije moguce. Smatram da je ubistvo nenaoruzanog covjeka koji se predao i podignuo bijelu zastavu zlocin. Medjutim, sta ocekujes od nekog koga mrcvaris mjesecima bez struje, hrane, vode, pod konstantnom strepnjom od snajpera i granata, i jos izgubi clanove porodice!? U takvim situacija se mijenja psihologija covjeka. Prorade zivotinjski instinkti i tesko je ostati covjek. Nema zenevske konvencije, ni one Isusove, ako ti neko opali samar ti mu okreni drugi obraz. Nezahvalno je ovo sto govorim jer zlocin je zlocin i unaprijed se izvinjavam, ako je neko od vas ovdje izgubio u ratu bliznjeg, jer i sam spadam u tu kategoriju,  zlocine Bosnjaka mozes nabrojati na prste. Glavni razlog - nije bilo sistematskog unistavanja Srba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Čim ne znaš, znači da nije bilo.
Odma da ti kazem nisi u pravu  Admir Hebib (1969-1993), Kemal Kojić (1960-1993), Dragan Miljanović (1967-1993), Slaven Markešić (1965-1993), Srđan Bosiljčić (1963-1993), Elvir Šovšić (1974-1993), Hamid Humić (1959-1993), Jasmin Čamidžija (1968-1993) Izet Karšić (1959-1993) sve pripadnici Armije BiH su poginuli hapseci odmetnika po imenu Musan Topalovic. Poznatiji je po imenu Caco, tezi sociopata, koji je maltretirao sve Srbe koji su ostali u Sarajevu, ukljucujuci i sina generala Jovana Divjaka, kojeg je u jednom navratu i ranio.. Necu reci da na stranama Bosnjaka nije bilo zlocina, jer tako nesto jednostavno nije moguce. Smatram da je ubistvo nenaoruzanog covjeka koji se predao i podignuo bijelu zastavu zlocin. Medjutim, sta ocekujes od nekog koga mrcvaris mjesecima bez struje, hrane, vode, pod konstantnom strepnjom od snajpera i granata, i jos izgubi clanove porodice!? U takvim situacija se mijenja psihologija covjeka. Prorade zivotinjski instinkti i tesko je ostati covjek. Nema zenevske konvencije, ni one Isusove, ako ti neko opali samar ti mu okreni drugi obraz. Nezahvalno je ovo sto govorim jer zlocin je zlocin i unaprijed se izvinjavam, ako je neko od vas ovdje izgubio u ratu bliznjeg, jer i sam spadam u tu kategoriju,  zlocine Bosnjaka mozes nabrojati na prste. Glavni razlog - nije bilo sistematskog unistavanja Srba.
Da, mozes ih izbrojati na prstima nekoliko hiljada ljudi...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Kako su ti Bošnjaci naivni, ko francuske sobarice... Bože me sačuvaj njihove humanosti... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Miroslave, kako objasnjavas, da ja koji se zovem Dragan- covjek pravoslavne vjeroispovjesti, imam prijatelje Bosnjake, i zajedno s njima dijelio nesrecu u opkoljenom Sarajevu ? Nije bio jedan ovaj Srdjan Aleksic. Bilo ih je na sve strane. Samo je mnogo vise bilo onih s kundacima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Zašto braniš tuđi narod? Još uvek si u Sarajevu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.