Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubica „tugovao" i izjavljivao saučešće porodici žrtve!  (Pročitano 4427 puta)
28. Mar 2011, 01:21:35
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Osumnjičen - Policija privela Nenada G. iz Stublina kod Obrenovca zbog sumnje da je ubio Cvetu Simonović iz istog sela.


Rekonstrukcija zločina... Privedeni je u tančine objasnio šta je učinio nesrećnoj ženi


Nenad G. (33) iz Stublina kod Obrenovca uhapšen je pod sumnjom da je prekjuče ubio Cvetu Simonović (64) iz istog mesta. Ubica je napao žrtvu u njenoj kući, u kojoj je živela sa sinom. Nesrećna žena je mučena i ubijena zbog pljačke, ali je ubica u kući pronašao svega 350 evra i 500 dinara.


Uhapšen nekoliko sati posle zločina... Nenad G


Ubica je pronađen i uhapšen svega dvadesetak sati nakon što je Radovan Simonović otkrio telo svoje izmasakrirane majke. Zločin je otkriven u petak, nešto posle 15 sati, a ubrzo je utvrđeno da je ubistvo izvršio meštanin ovog obrenovačkog sela. Kako Press saznaje, policija je uhapsila Nenada G., koji je juče po podne doveden u kuću ubijene na rekonstrukciju zločina.

- Uhapšeni mladić je dobro znao navike ukućana, jer se družio sa žrtvinim sinom, Radovanom Simonovićem, za koga je znao da će u trenutku pljačke biti na poslu. Sem toga, znao je i da Cveta Simonović svakog jutra odlazi kod komšinice u blizini da odnese mleko - kaže naš sagovornik i dodaje:

- Dok je nesrećna žena bila kod komšinice, on se sakrio u seniku iza kuće. Sačekao je da se Simonovićeva vrati i krene u štalu da bi je tada napao. Udario ju je motkom po glavi i oborio, a zatim je odvukao u kuhinju, gde ju je vezao.

U policiji kažu da je ubica pretražio kuću i isprevrtao stvari, ali je našao manje nego što je očekivao. Zbog toga je i mučio nesrećnu ženu.

Sakrivao tragove

- Na Cvetinom telu su vidljivi tragovi mučenja, a usmrćena je sa tri uboda nožem. Ubica je koristio dva noža, koje smo pronašli. Iz kuće je odneo 350 evra i 500 dinara, kao i papire žrtvinog sina - kažu u policiji i objašnjavaju da je Nenad G. pokušao da sakrije tragove.

- Patike koje je Nenad G. imao u trenutku ubistva pronađene su u kontejneru pored autobuske stanice u Valjevu. Odeću, koja je takođe bila krvava, spalio je iza porodične kuće u Stublinama.

Pretpostavlja se da se Nenad G. odlučio na pljačku, jer mu je žrtvin sin Radovan Simonović nedavno pozajmio 500 evra, pa je verovao da u kući ima mnogo novca.

Meštani Stublina su u šoku zbog surovog ubistva svoje komšinice, a još više zbog otkrića da je to učinio njihov komšija. Štaviše, kažu da su ubica i žrtvin sin bili dobri prijatelji.

- Družili su se. Kada je slupao auto, Radovan mu je pozajmio pare. I eto kako mu se odužio - kaže jedna meštanka Stublina i dodaje:

- Kada je otkriveno ubistvo, sve vreme je bio tu. Stajao je sa Radovanom dok je policija vršila uviđaj i izjavio mu saučešće. Kakav je to čovek koji vam najpre ubije majku, pa vas potom sažaljeva?!

Dobro poznat policiji

Prema rečima komšija, ubicu je rano ujutro videla jedna žena kako prelazi preko njive i ide prema kući Simonovića, ali joj to nije bilo čudno jer se družio sa Radovanom.

- Na sebi je imao odeću tamnobraon boje. Preskočio je ogradu i preko livade otišao ka njihovoj kući. Bilo mi je čudno što ide tuda, ali sam pomislila da neće da obilazi putem - ispričala nam je komšinica ubijene.

Inače, uhapšeni mladić je i pre ovog stravičnog zločina bio poznat policiji. Zbog teške krađe, već je bio u zatvoru.

- Opljačkao je svoju kumu. Provalio joj je u kuću i oteo neko zlato - rekla nam jedna meštanka.

Otac prokleo sina zločinca

Petnaestak minuta pre nego što će policija dovesti uhapšenog Nenada G. u Stubline na rekonstrukciju zločina, pred kuću ubijene došao je i njegov otac Dragan G., kako bi izjavio saučešće. Ubičin otac nije mogao da prestane da plače dok je izjavljivao saučešće Radovanu Simonoviću, a kada je pred kuću ubijene doveden njegov sin, prokleo ga je.

- „Crko dabogda! Skote jedan!" - rekao je Dragan G. svom sinu.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Чисто због малих разлика у извештавању ... eво и Блицево виђење

Ubicu komšinice odale patike kupljene novcem od plena
TAMARA MARKOVIĆ-SUBOTA | 27. 03. 2011. - 00:02h | Komentara: 34

Beograd -- Nenad Grčić (34), narkoman iz Stublina, osumnjičen je za svirepo ubistvo Cvete Simeunović (63), čije je izmasakrirano telo nađeno u petak u dvorištu kuće u obrenovačkom selu Stubline. Ubicu, koji je po otkrivanju zločina sa ulice posmatrao dolazak pripadnika MUP Srbije i njihov uviđaj, policija je, ne sumnjajući u njegovu krivicu, pozvala na informativni razgovor. Nove patike koje je imao na sebi bile su prvi trag koje su ga povezale sa zločinom.
 
Osumnjičeni uhvaćen tokom uviđaja ispred žrtvine kuće

- Ispred kuće ubijene Cvete Simeunović, dok je trajao uviđaj, okupila se gomila meštana koji su između sebe u razgovoru pokušavali da odgonetnu ko bi njihovu komšinicu ubio i zbog čega. Među okupljenima je bilo i nekoliko lokalnih narko-dilera koji su nedavno izašli iz zatvora. Upravo da bismo razotkrili njihovu eventualnu vezu sa zločinom, na informativni razgovor smo pozvali nekoliko meštana. Na razgovoru je bio i Cvetin sin Radovan (37), koji nije mogao da ukaže ni na koga kao potencijalnog osumnjičenog - kaže za “Blic” izvor iz beogradske policije, koja je vodila istragu slučaja.

Istovremeno sa saslušanjem Radovana Simeunovića, u susednoj kancelariji inspektori Uprave kriminalističke policije počeli su razgovor sa Nenadom Grčićem.

- On nije pozvan kao osumnjičeni, niti je u tom momentu bilo šta ukazivalo na to da bi on mogao da stoji iza ubistva. Počeo je da odgovara lagano, bio je siguran u sebe, sve do momenta kada je jedan inspektor primetio da Grčić ima nove patike. Pitao ga je kad ih je kupio i tim pitanjem klupko je počelo da se odmotava. Grčić je najpre tvrdio da je u petak ujutru bio kod devojke u Valjevu, da je tada kupio patike, ali da ne bi želeo da priča o tome jer kod kuće u Stublinama ima suprugu i decu - kaže naš izvor.

To je bila prva sumnja i razgovor je zato krenuo u drugom pravcu. Pritisnut pitanjima, Grčić je u momentu otvorio dušu. Priznao je da je ubio Cvetu i da je posle zločina autobusom otišao u Valjevo.

- Patike su mi bile krvave, pokušao sam da operem krv, ali nisam uspeo. Zato sam otišao u Valjevo, tamo sam bacio patike i kupio nove - prepričava sagovornik “Blica” izjavu osumnjičenog Grčića.

U rasvetljavanje zločina odmah je uključena valjevska policija, koja je u kontejneru u blizini autobuske stanice pronašla patike sa tragovima krvi.

Grčić je za to vreme nastavio da priča, otkrivajući svaki detalj zločina. 

- U kuću Cvete Simeunović ušao sam nešto posle devet sati ujutru. Zatekao sam je u letnjoj kuhinji. Tu na stočiću su bili noževi. Tražio sam od nje novac, tvrdila je da nema, i onda sam zgrabio noževe.... Para je bilo. Našao sam u fioci 350 evra i 500 dinara. Od tih para sam u Valjevu kupio patike. Eto, napravio sam budalaštinu - pričao je Grčić u policiji koja je na ovom slučaju radila celu noć.

Telo ubijene Cvete Simeunović odmah posle otkrivanja zločina poslato je na obdukciju, čiji će rezultati biti poznati u ponedeljak. Policajci koji su u Stublinama obavili uviđaj kaži da je prizor koji su zatekli u letnjoj kuhinji porodice Simeunović bio jeziv i da je nesrećna žena izmasakrirana.

- Očigledno je da je bila udarana po glavi, koja je bila oblivena krvlju. Dva noža bila su zabodena u telo, a ruke vezane - kaže izvor “Blica”.

Telo nesrećne žene našao je njen sin Radovan po dolasku sa posla iz TE “Nikola Tesla”. Upravo je zbog Radovana, koji je nekoliko godina radio u Nemačkoj i imao ušteđevinu, pretpostavlja se, Grčić tipovao baš njihovu kuću. Cveta i sin živeli su sami.

Blic
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
o vo imja oca
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 01:50:29 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Budala što se uopšte družio sa narkomanom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia E72
Boze pomozi   Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia ispo iz modu
И сад ће да буде криза, неурачунљивост, лечење...уместо да прикољу говно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
e daleko bilo Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Narkoman. Sta reci...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Krivim drustvo za ovo. Cim je droga toliko jevtina da i kurta i murta mogu da se drogiraju ovakve stvari ce se dogadzati. Pod hitno treba uhapsiti precednika drzave, premijera, ministra policije i na dole sve do pozornika koji dezura u tom Pickovcu na Mlavi. Naravno sve drkose iz carine zbog propusta u radu sluzbe (ovo je bar ocigledno, msm ne bacaju klapci iz Oriona drozu iz svojih svemirskih brodova Smile )
Drogiranje je privilegija a ne pravo, te je treba ograniciti na estradne zvezde koji bi placali drzavi 3-4 iljad evra po gramu koksa. S tim parama treba naraniti sirotinju. Problem resen.
Ajmo sledeci... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Kako to da u prvom tekstu ne piše ama baš ništa o njegovoj narkomaniji, a drugi tekst maltene počinje tom rečju?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.