Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:01:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: u vezi sam sa drugaricinim deckom  (Pročitano 10404 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
Zavisi koliko ti je dobra drugarica.Ustvari po mom misljenju da je odnos izmedju tebe i te drugarice o.k ne bi ti tako nesto palo na pamet,a kamo li da se zaljubis...Trebala si odmah postaviti barijere i staviti tacku.Izgubices i nju i njiega na kraju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa sta.....naci ce nekog treceg ili neku trecu....po meni tu ili nema ozbiljne ljubavi ili nema ozbiljnog drugarstva ili ima uopstenog zenskog drugarstva sve dok se ne pojavi ...mmmmmmusko....run to the hills....u svakom slucaju jel primate i ljude sa strane.....gde treba da se potpisem..... Smile
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple 3G
Pa sta.....naci ce nekog treceg ili neku trecu....po meni tu ili nema ozbiljne ljubavi ili nema ozbiljnog drugarstva ili ima uopstenog zenskog drugarstva sve dok se ne pojavi ...mmmmmmusko....run to the hills....u svakom slucaju jel primate i ljude sa strane.....gde treba da se potpisem..... Smile


 Smile Smile Smile imas i moj potpis Smile Smile
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 6
kako da se ponasam ako se nadjem u vezi sa bivsim momkom svoje najbolje drugarice znajuci koliko ga je volela i koliko ga jos uvek voli???

Slusaj nisam bas raspolozen da citam sve odgovore ali mogu ti reci moje misljenje:"OSLOBODI SE OSECAJA KRIVICE (mani savest) I UZIVAJ DOK VAM JE LEPO.''

Ne znam pricu izmedju njih dvoje (kao ni vasu) ali da su mogli da opstanu zajedno ne bi ti sada bila sa njim pa ako je njemu to ok zastoni tebi ne bi bilo.Mozda ste vas dvoje bas ono pravo,, mozda imate neku zicu koju njihova veza nije imala.Jednostavno ne razmisljaj o njojm ,misli samo na vas dvoje.Svakoj ljubavi ma kakva ona bila treba dati sansu, znaci znas sta ti je ciniti.Tu si gde si nazad nema nista se bolje neces osecati ako raskines sa njim iz POGRESNIH razloga a nece ni ona veruj mi imati neko bolje misljenje o tebi, i uvek ce ti nabijati na nos :"ej pa ti si bila sa mojim bivsim deckom".Jedino sto bi u slucaju da raskines sa njim vas dve mogle zajedno da ga ogovarate i da izvlacite njegove lose strane kako bi opravdale veze sa njim.

poenta cele moje price je nemoj da dozvolis da se ona mesa u vasu vezu ma koliko ti dobra drugarica bila jer ipak je bolje da i ako resite da raskinete to bude zato sto se vas dvoje mozda ne slazete a ne zbog nekog treceg.Jebote raspricao sam se opet aj necu vise ali steta bi bilo da zbog nje propadnete.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@joa
ako je istina da si bila s njim pre,a ona pred udajom sad za drugog momka-po meni,sad bi najbolje ispalo kada bi sacekala da se ona venca-tako ti niko nece prebaciti neku moralnost...

procitala sam sve postove,to sto je ona preotela nekome decka-nije opravdanje da bi se ista stvar radila!
ti si bivsa,ona je bivsa,ali ti joj nisi rekla za sebe,a KAO najbolje ste drugarice?!
Da si joj stvarno najbolja drugarica-ti ili bi joj rekla za tebe i njega u proslosti ili se ne bi druzila s njom!
U ovakvoj situaciji sada-sacekaj da se uda-pa objavite vezu.Kad je vec ovakva situacija-kada bi rekla pre njene udaje-ispala bi ti *rogata*,a kada se uda-barem ti niko sa strane nece moci zameriti,jer da ga ona stvarno voli-ne bi se ni vencavala s drugim.

Meni ljudi stvarno nije jasno zasto se ljudi vencavaju s nekim koga ne vole...?!

Danas ljudi pazljivije biraju cipele,kada ih kupuju,nego bracnog druga....
« Poslednja izmena: 01. Apr 2006, 07:31:20 od milosava »
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple 3G
pa cipele umeju da da zuljaju  Smile
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
Pa verovatno mora da se vencava sa drugim kad ne moze sa onim koga voli...Zar da ostane usedelica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa verovatno mora da se vencava sa drugim kad ne moze sa onim koga voli...Zar da ostane usedelica Smile

Nije tacno da mora da se venca s drugim,kad ne moze s onim koga voli.
Takve stvari nisu pod moranje u zivotu.
Razlog-samo da ne ostane usedelica-je jedan od najglupljih i najbezveznijih razloga za udaju.
Pored takvih razloga-koja je,onda,poenta udaje?
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
Ne mislim da se svaki brak sklapa iz ljubavi ,nazalost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
U tvojoj, jako zamršenoj, situaciji ja bih njega pokušala da zaboravim. Kada vam je veza danas komplikovana, kakva će vam biti budućnost??
I nikada, ali nikada ne bih mogla da krijem tako nešto od svoje najbolje drugarice ...odnosno pravog prijatelja.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:01:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.