Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:24:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U velikoj sam nevolji  (Pročitano 13672 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa bem li ga, kontam da ne mogu toliko da ga revnu samo za "obilazak stovarista".  Smile

U svakom slucaju, i ako te revnu ne verujem da ce biti nesto previse, pa ubuduce pazi sta radis.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 02:36:32 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Ne brini dobices zatvor koji je kao vojska..tj slobodan vikend i bices medju zatvorenicima sa sitnim prstupima..Bar ja tako mislim
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ne verujem da će za to u zatvor... Ljudi zbog mnogo gorih stvari nisu odlazili, a svima nam je poznato kako i koliko funkcionišu nas pravosudni i kazneni sistem (ili kako se već kaže  Smile ). Ali treba ga pošteno nalupati od batina, da jedno 3 dana ne može da mrdne, pa da vidimo onda kako bi izigravao mangupa i delinkventa.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 02:44:58 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
u sobu sa gejevima ga vala mogu metuti Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia krntija
Robija ti ne gine. Sreća tvoja pa nisi počinio neka teška dela. Obzirom da si priznao krivicu, dobićeš verovatno manju robiju... još uz dobro vladanje vrlo brzo bi mogao da izađeš

I iskoristi to vreme da se presabereš. Mlad si čovek, život je pred tobom. Neka ti to bude nauk.

Sem naravno ako nemaš neku vezu... ako imaš vezu poteži je momentalno.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 02:48:53 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Momce ides na najgore mjesto na koje moze da ode klinac kao ti... Smile
Spasa ti nema...ti si potencijalna pi***A ..ona u dusi...to se vidi po prici..a u zatvorima takve skontaju odmah...
te sto nesto urade.. pa pi*de kao nisu htjeli...slucajno se desilo... Smile
posebno mrze... Smile svi ...i unutra i vani... Smile

Ne znam sta bih ti rekao..izabrao si zivot olosa ...i upoznaces mnogo olosa..
covjek ...sumnjam da ce ikad biti od tebe...
skolovaces se u zatvoru i postati jos veca fukara...
i kad izadjes druzices se sa takvim kao sto si ti..
Znaci...trebao si prije da razmisljas o svemu...

Ipak...ti si mlad...covjek...a za mlade ljude uvijek postoji nada...
Sta je to...godina dve zatvora...uz dobro vladanje eto te  za 14 - 15 mjeseci napolju...
Alkohol izbaci iz svog zivota...u svakom slucaju...ja postao covjek ili jos vece fukara..ostavljaj to zlo...
Vidis bolan da to nije za tebe...uFvate te uvjek kad nesto marnes... Smile
vidis da si glup... i jadan ko mlohav klinac... Smile

Uglavnom posle prve noci provedene u zatvoru..momci tvojih godina...
Ujutru po*eru  govno ko oluk... :mrgreen:a posle dozivotno imaju proljev i stalno prduckaju... Smile
To ti naprave istetovirane i smrknute brkate cike... sa velikim kitama... Smile
Koji dobijaju dobru klopu, cugu i cigarete od drazave... Smile
Da vaspitavaju takve delikvente kao sto si ti...
i tako ce ti biti dva tri mjeseca svaki dan...po pet sest puta dnevno..
Plus sto ce te uglavnom ispocetka svi maltretirati....a neki od njih kojim budes posebno isao na k*ra*
oni ce te non stop maltretirati... dok oni ne odu ili dok ti ne odes..
Ili dok ne dojde neki novi "kolac"... Smile kojeg treba malo vaspitati... Smile
Moj drug radi u zatvorskoj jedinici za interventne situacije i podrsku...u Foci... Smile
Pa mi eto prica...sta se desava...a i znam i onako...od raje iz grada  koje je robijala... Smile
u svakom slucaju na*eb'o si... Smile
Ne veselim se tvojoj nesreci ...nego ti samo kazem sta te ceka... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
ne mora da znaci da ce na robiju, zavisi kakva su mu dela i koliko ih ima. Ako sudija odluci da mu objedini dela, moze da se izvuce sa uslovnom, kazem zavisi sta je sve radio... a ako oce da ti sudi za svako delo posebno... mozes da lezis fino... tipa drugar je za 8 kradja kola lezao 4 godine, zato sto nisu hteli da mu objedine dela, nego je imao 5 sudjenja  Smile ...

tako da. nadji jako dobrog advokata  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
meni ovo sve vise lici na trola Smile

moj drugar ce dobije izmedju 8 i 12 godina zbog dila par kesica droge Smile dobro je pa mu nisam dao na zajam pare koje mi je trazio da bi zapoceo poso za "preprodaju kolaca iz Madjarske"
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Pitam se da li je ovo napisao sa kradenog kompa?  Smile


Major T je u drugom postu sve objasnio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Lik ima dvadeset godina... Smile jbt bog...i pravi ovakve maloumnosti...vidis ti sta on obija... Smile

Imao je uslov kao maloljetnik...da... ako prekrsi taj uslov...
napakovace mu sve djela iz mladosti...(sto znaci da fakticki ta djela iz mladosti..nisu izbrisana i jos uvjek su aktivna...)
I lik je posle i tog upozorenja ...prekrsio i  uslov koji su mu dali...i pocinio tesku kradju... Smile
Mislim da je minimalna kaznena mjera za tesku kradju  6 mjeseci ...pa do pet godina.. Smile
s tim sto on nece imati pravo na uslov... jer ga je vec prekrsio...i njegovo sudjenje ce ici ubrzanim tokom...
i mislim da nikakvu ulogu mu ne igra priznanje...jer je davao laznu izjavu...i za to ce ga teretiti... Smile
i plus sto je pocinio vise raznih krivicnih djela i jos je povratnik u izvrsenju krivicnih djela... Smile
Ni jedan normalan sudija mu nece da ti uslov... Smile
i mislim da ce ga ostro osuditi...Mislim realno gledano... lik je olos i zasluzio da ide na robiju... Smile
Sta je sledece ...sta ce da uradi...kad se sledeci put bude napio... i kao  ne bude htio da nesto uradi..
ubice nekoga... Smile
Njega treba  skloniti sa ulice... Smile nema tu opravdanja..cuj .losa materijalna situacija..ovo - ono...
jarane ti nisi krao da bi jeo...nego si krao da bi pio i provodio se... Smile
Takvi su najgori...nece da oznoje guzove...a da mu je da trosi lovu...gotivi se... voza kola i je*e dobre ribe... Smile
U zatvor s njim... Smile da ga brkati  macori  malo prodzaraju-...mozda dodje sebi.. Smile
Jer kome nece direkt u glavu da udje pamet... 'oce kroz  guzicu... Smile Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:24:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.