Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Norveškoj održan “dečji gej festival”! (VIDEO)  (Pročitano 11788 puta)
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung S8 Plus
Ja mislim da je ovo pun pogodak za mlade gej osobe , najvaznije im je sada u periodu kada spoznaju da su gej osobe pokazati da su prihvacene onakve kakve su.

A sto to leba ti dete moze da spozna? Pusti ga nek samo odluci kad za to dodje vreme i nemoj mu to na silu gurati u glavu!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
Citat
Ja sam rodjen u ovoj zemlji i imam pravo da je menjam ako mi ne odgovara

јеа рајт ... мрмот чоколада ...

кад сконташ да те зајебао онај ко ти продао ту причу ... хм ... невермајнд гоу он ...  Smile

Da tako je, hteo ti to ili ne. Imas i ti pravo da pokusas one crkvenjake da dovedes na vlast, tj. da probas pa da ti ne uspe.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Da tako je, hteo ti to ili ne. Imas i ti pravo da pokusas one crkvenjake da dovedes na vlast, tj. da probas pa da ti ne uspe.

Kakve veze imaju crkvenjaci sa celom temom?

Ti stvarno imas preveliki strah od crkvenjaka. Da nisi zrtva nekog fratra iz Vojvodine?  Smile


Ne odgovara vam postojanje licnih sloboda, prava i slicno u Norveskoj ?
Ne odgovara vam postojanje sloboda, prava manjina u Norveskoj ?
Ne odgovara vam drustveno uredjenje tamo ?
Hocete da vase okruzenje zadrzi verska/licna ubedjenja koja vi imate ?
Smeta vam demokratija ?

Resenje:

Nemojte da idete u Norvesku ili slicnu zemlju ni turisticki.

Ne smeta mi ni najmanje, ja se samo brinem za domace pedere. Voleo bih da im drzava nekako pomogne i trajno ih iseli za Norvesku, al nisam ja te srece. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ja mislim da je ovo pun pogodak za mlade gej osobe , najvaznije im je sada u periodu kada spoznaju da su gej osobe pokazati da su prihvacene onakve kakve su.

A sto to leba ti dete moze da spozna? Pusti ga nek samo odluci kad za to dodje vreme i nemoj mu to na silu gurati u glavu!  Smile
Или другде  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
 Ko na snimcima sa prve strane ne vidi podmuklu propagandu države taj je potpuno slep.

Države koordinisano sprovode satanizaciju i bestijalizaciju upravo na deci. SVE je dozvoljeno, nema boga, radi šta ti je volja, gej je ok... 

Ovaj kurac u parku(Anea kako je to gusenica svega ti Smile?) je strašna amoralna bestidnost vlasti.

  Dok gledam teme na ovom podforumu shvatam da se definitivno bliži neki sudnji dan, da dolazi kraj.
  Ovo šta se danas dešava i formira u svetu je pravi Orvelovski pakao za maximum 10 godina.

  Korak po korak, novi nemoralni zakoni i odluke država, uredbe i odrednice...Masovno uništavanje porodice, uvođenje pravila, mešanje države u sve...

Virtual hell.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia krntija
Норвешка
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Citat
Dok gledam teme na ovom podforumu shvatam da se definitivno bliži neki sudnji dan, da dolazi kraj.
  Ovo šta se danas dešava i formira u svetu je pravi Orvelovski pakao za maximum 10 godina.

Sve i da dodje i nije neka steta  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
Da tako je, hteo ti to ili ne. Imas i ti pravo da pokusas one crkvenjake da dovedes na vlast, tj. da probas pa da ti ne uspe.

Kakve veze imaju crkvenjaci sa celom temom?

Ti stvarno imas preveliki strah od crkvenjaka. Da nisi zrtva nekog fratra iz Vojvodine?  Smile


Ne odgovara vam postojanje licnih sloboda, prava i slicno u Norveskoj ?
Ne odgovara vam postojanje sloboda, prava manjina u Norveskoj ?
Ne odgovara vam drustveno uredjenje tamo ?
Hocete da vase okruzenje zadrzi verska/licna ubedjenja koja vi imate ?
Smeta vam demokratija ?

Resenje:

Nemojte da idete u Norvesku ili slicnu zemlju ni turisticki.

Ne smeta mi ni najmanje, ja se samo brinem za domace pedere. Voleo bih da im drzava nekako pomogne i trajno ih iseli za Norvesku, al nisam ja te srece. Wink

Ja sam ateista i iskreno nikada se sa crkvenjacima nisam druzio (usput moji su i komunisti, delom).

Zasto da drzava nekoga iseljava?

Ko na snimcima sa prve strane ne vidi podmuklu propagandu države taj je potpuno slep.

 Države koordinisano sprovode satanizaciju i bestijalizaciju upravo na deci. SVE je dozvoljeno, nema boga, radi šta ti je volja, gej je ok... 

 Ovaj kurac u parku(Anea kako je to gusenica svega ti Smile?) je strašna amoralna bestidnost vlasti.
 
  Dok gledam teme na ovom podforumu shvatam da se definitivno bliži neki sudnji dan, da dolazi kraj.
  Ovo šta se danas dešava i formira u svetu je pravi Orvelovski pakao za maximum 10 godina.
 
  Korak po korak, novi nemoralni zakoni i odluke država, uredbe i odrednice...Masovno uništavanje porodice, uvođenje pravila, mešanje države u sve...

 Virtual hell.

To jeste gusenica, a to sto ti vidis muski polni organ, pa za to treba videti misljenje psihijatra.

Kakva kraj ? Jel to opet neki smak sveta na dnevnom redu, pa nije jos decembar.

Salu na stranu, kada god se ljudsko drustvo menjalo, bilo je takvih koji su tvrdili da je eto to "vrh nemorala" i da su dosli "poslednji dani". To se sigurno desavalo i kada su zenama dali pravo glasa.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Citat
Ja sam ateista i iskreno nikada se sa crkvenjacima nisam druzio (usput moji su i komunisti, delom).

какве то има везе ако ти је педофилија болест најмилија? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 6220
Ja mislim da je to propagiranje pederluka nacin na se smanji rast populacije, i mozda maskiranje stetnih uticaja genetski modifikovanih sranja kojima smo izlozeni  Smile
Sumnjam da taj pederski lobi zaista cine pederi, logicnije mi je da ih neko koristi kao instrument.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2012, 23:47:31 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.