Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Norveškoj održan “dečji gej festival”! (VIDEO)  (Pročitano 11789 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ајде шти су родитељи геј, али што од клинаца праве "геј дјецу".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 
Nisam nešto stručna u smislu da znam procente,zemlje u kojima je gej lobi naročito jak i slično,ali znam da i LGBT populacija,kao i svaka skupina koja je na bilo koji način ugnjetavana,samo čeka svojih 5 minuta i onda,kad počne da se širi,debelo za*ebe onog ko je bio nad njom i ko je bio većina.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
Ne odgovara vam postojanje licnih sloboda, prava i slicno u Norveskoj ?
Ne odgovara vam postojanje sloboda, prava manjina u Norveskoj ?
Ne odgovara vam drustveno uredjenje tamo ?
Hocete da vase okruzenje zadrzi verska/licna ubedjenja koja vi imate ?
Smeta vam demokratija ?

Resenje:

Nemojte da idete u Norvesku ili slicnu zemlju ni turisticki.

Srbija i Bugarska onako, to je u prolazu pa ko zaglavi, za Rusiju vec drugo, razvijaju se, imaju posla pa i onih koje Rusi onako nerado obavljaju pa za to dodju garavi i kosooki iz bivsih republika za to, povezani su prosloscu a i vecina zna Ruski  Smile

Za Rusiju od 140+ miliona stanovnika, imigranti iz Kine za koje se procenjuje da ih ima oko 300 hiljada, to je nista, dok je u Norveskoj broj imigranata oko 500 hiljada, pretezno pakistanaca, somalijaca i iracana, a ukupan broj stanovnika je nesto vise od 5 miliona. Ako ti ovde ne vidis razliku koju ja pokusavam bezuspesno da objasnim, onda nista. Wink Plus pederi, pederski brakovi, usvajanje dece od strane pederskih parova utice bitno na buducnost neke zemlje.

Mogu pederski lobi i sve NVO sveta da objasnjavaju kako ce dete u gay braku da bude normalno i da se razvija normalno ali to je samo prica za malu decu. Jedna od osnovnih pederskih odbrana je i ta da pederizam postoji i medju zivotinjama, pa to nikome ne smeta. Znam da ima primera gde deca zive samo sa jednim roditeljem, u hraniteljskim porodicama, sa babama i dedama ali niko ne moze da me ubedi da dete identicno razvija svoju licnost bez obzira sto zivi sa dve mame, tate ili u normalnoj porodici, ono mama, tata, bata i seka.

Ali kao sto napisah, sto vise pederskih porodica i gay dece uvoziti ili seliti na zapad, sto vise pederskih vrtica-trtica u Norveskoj. To nije politika drzave, vec pederskog lobija koji je ocigledno mocniji od bilo kog drugog.

Ko zna, ako im bas postanu problem, mozda ih se nekako rese.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2012, 11:23:51 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 
Ne miješaj slobodu sa ovim,normalno je  uticati na svijest homofoba,da ne vrše pritisak i ne uznemiravaju,a ne slaviti i podvajati ovako! Šta sad,ja se i jutros probudih k'o strejt i treba da paradiram sa tim? Jedna stvar,do jednakosti se ne stiže daljim raslojavanjem. zovite to demokratijom ili kako god,demokratija ionako donosi sve više štete nego koristi
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ja mislim da je ovo pun pogodak za mlade gej osobe , najvaznije im je sada u periodu kada spoznaju da su gej osobe pokazati da su prihvacene onakve kakve su.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Ne odgovara vam postojanje licnih sloboda, prava i slicno u Norveskoj ?
Ne odgovara vam postojanje sloboda, prava manjina u Norveskoj ?
Ne odgovara vam drustveno uredjenje tamo ?
Hocete da vase okruzenje zadrzi verska/licna ubedjenja koja vi imate ?
Smeta vam demokratija ?

Resenje:

Nemojte da idete u Norvesku ili slicnu zemlju ni turisticki.

Не одговара ти непостојање личних слобода, права и слично у Србији?
Не одговарају ти права мањина и друштвено уређење у Србији?
Смета ти све овде?

Решење ... хм чак и ти имаш довољно мозга да извучеш аналогију.

А свако коме је нормално да децу пре него што како треба сконтају разлику између бате и секе, неки матори перверзњаци крсте геј дечицом ... хм ... јбга недостојни сте и жаљења
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
Citat
Ne odgovara vam postojanje licnih sloboda, prava i slicno u Norveskoj ?
Ne odgovara vam postojanje sloboda, prava manjina u Norveskoj ?
Ne odgovara vam drustveno uredjenje tamo ?
Hocete da vase okruzenje zadrzi verska/licna ubedjenja koja vi imate ?
Smeta vam demokratija ?

Resenje:

Nemojte da idete u Norvesku ili slicnu zemlju ni turisticki.

Не одговара ти непостојање личних слобода, права и слично у Србији?
Не одговарају ти права мањина и друштвено уређење у Србији?
Смета ти све овде?

Решење ... хм чак и ти имаш довољно мозга да извучеш аналогију.

А свако коме је нормално да децу пре него што како треба сконтају разлику између бате и секе, неки матори перверзњаци крсте геј дечицом ... хм ... јбга недостојни сте и жаљења

Xm, resenje, pa evo kako ja to kontam:

Ja sam rodjen u ovoj zemlji i imam pravo da je menjam ako mi ne odgovara ili da to pokusam. Nisam imigrant koji hoce da donese neki "serijat" ili slicno.

Ne miješaj slobodu sa ovim,normalno je  uticati na svijest homofoba,da ne vrše pritisak i ne uznemiravaju,a ne slaviti i podvajati ovako! Šta sad,ja se i jutros probudih k'o strejt i treba da paradiram sa tim? Jedna stvar,do jednakosti se ne stiže daljim raslojavanjem. zovite to demokratijom ili kako god,demokratija ionako donosi sve više štete nego koristi

Pitam se samo da li bi isto pisala da te otac/brat/muz recimo primoravaju da nosis sator na glavi ?
Mislim da bi ti onda i te kako bilo stalo i do demokratije i do licnih prava i svega sto ide uz to.

A sto se parade tice, da, trebala bi da imas pravo na to. Prijavis skup, organizujes itd...
« Poslednja izmena: 28. Maj 2012, 11:39:21 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
опет фејлујеш препоштени станиславе Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 
Sistem,vidi,ljudi su ti koji su tražili,do krvi se borili za slobodu budućih generacija,a isti ljudi (iz narednih generacija) ovo nazivaju demokratijom. baš jedva čekam da vidim posledice,vjerovatno su mir i ljubav
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Ja sam rodjen u ovoj zemlji i imam pravo da je menjam ako mi ne odgovara

јеа рајт ... мрмот чоколада ...

кад сконташ да те зајебао онај ко ти продао ту причу ... хм ... невермајнд гоу он ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.