Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U masovnoj tuča migranata na Zelenom Vencu ubijen avganistanac  (Pročitano 3935 puta)
21. Nov 2016, 19:25:50
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Chrome 53.0.2785.148
MASOVNA TUČA NA ZELENOM VENCU Dvadeset migranata sa noževima i motkama opkolilo i ubilo mladića
Dunja Tulimirović | 21. 11. 2016.

Avganistanac S.G. (26) preminuo je na Urgentnom centru nakon masovnog obračuna migranata koji se danas dogodio na Zelenom vencu.

Kako saznajemo, tuča je najverovatnije izbila ispred restorana Mekdonalds na Zelenom vencu oko 15 časova, gde su prolaznici videli jednog povređenog stranog državljanina, a nastavila se na uglu Reljine i ulice Kraljice Natalije. Kako navode očevici, naoružana grupa migranata istovremeno je viđena i na uglu Kameničke i Lomine ulice.



Najveća drama dogodila se na uglu ulica Kraljice Natalije i Reljine, gde je Avganistanac i zadobio povrede od kojih je kasnije preminuo. Kako navode očevici, najmanje dvadesetak migranata doletelo je sa svih strana, naoružani noževima da bi opkolili mladića koji je preminuo od ubadanja nožem.
- Dotrčali su iz pravca Terazija, Zelenog venca, pijace, sa izvađenim noževima i motkom sa ekserima, opkolili i krenuli da ga mlate. Motka je pukla koliko su ga jako udarali, a neko ga je u tom haosu verovatno izbo - priča taksista Vladimir Žuić, očevidac drame koja se dogodila u centru Beograda, koji je i sam pritrčao da pomogne nesrećnom mladiću koji je ostao da leži nakon što su se napadači razbežali.



Grupa taksista i prolaznika pokušala je da pomogne izbodenom mladiću nakon što se rulja razbežala. Jedna devojka donela mu je ćebe i stavila pod glavu, međutim, tada su videli da Avganistanac ima ozbiljne povrede. U tuči koja je izbila između dve grupe migranata teško povređen još jedan strani državljanin.

Motiv tuče i dalje je nepoznat, ali konobarica kafane koja se nalazi u blizini, za "Blic" je rekla da se grupe migranata koje tu borave često i svađaju. Kako je saopšteno iz MUP-a nakon tuče uhapšeno je pet osoba, a na licu mesta ostalo je ćebe i štap sa kojim su se tukli.

Pretresom su kod uhapšenih nađeni noževi. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova intezivno rade na rasvetljavanju tog slučaja.

Blic



Ajde forumske Nataše Kandić, recite nam opet kako je sve u redu i nema nikakvog razloga za paniku.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.148
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
Citat
Ajde forumske Nataše Kandić, recite nam opet kako je sve u redu i nema nikakvog razloga za paniku

Ubijaju se međusobno, sve je pod kontrolom. Povatati krivce i poslati u EU, oni tamo znaju kako sa njima.


P.S. JEBO VAS windows 7 da vas jebo!
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
Ajde forumske Nataše Kandić, recite nam opet kako je sve u redu i nema nikakvog razloga za paniku.  Smile
pa i nema

Citat
Ajde forumske Nataše Kandić, recite nam opet kako je sve u redu i nema nikakvog razloga za paniku

Ubijaju se međusobno, sve je pod kontrolom. Povatati krivce i poslati u EU, oni tamo znaju kako sa njima.


P.S. JEBO VAS windows 7 da vas jebo!
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.148
Evo ga Vlasta, prvi u redovima u odbrani svega onoga što niko normalan neće u svojoj zemlji.  Smile A evo ga i Dabiša, glavni komesar i komandant forumskih Nataša Kandić.  Smile
Kako volim kad se tako sami prepoznate.  Smile

Fale vam još samo Milanče janjičar i dr Moller pa da ekipa bude kompletna.  Smile


Elem, Vlasto, po toj tvojoj logici, ja sad mogu da odem u Detroit i da šetam po njegovim getima bez ikakve bojazni. Jer ljudi se tamo rokaju svaki dan, ali se rokaju međusobno. Tako da ja nemam čega da se bojim. Jel tako?  Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2016, 20:16:20 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows
Browser
Chrome 54.0.2840.99
mob
Sony 
Znači bila kvalitetna tučica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
što niko normalan neće u svojoj zemlji.

Nemo' tako! Ogradio sam se i tražio da se pošalju dalje svojim putem.
A za Detroit, pitaj ovog našeg Amera.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
drzava i policija su jos jednom pokazali da su nesposobni da odrze red i mir i da sprovede zakone

da bilo koga od nas zateknu na ulici bez licne karte dobili bi kaznu,a ova bagra se svrcka kuda hoce ulaze u drzavu kako im se digne kurac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
A evo ga i Dabiša, glavni komesar i komandant forumskih Nataša Kandić.  Smile
ja samo kazem da ne panicim, posto si pozvao na paniku.. i jos pride dao spisak dogadjaja.

taj spisak je bio, sto se kaze za ocekivati. i da se desilo vise i gorih stvari ne bih bio iznenadjen.

bio bih iznenadjen da se nista slicno nije desilo. vrlo iznenadjen
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 50.0
To je dobro dok samo imaju nozeve. Ubaci malo vatrenog naoruzanja i BG bi bio kao Bejrut.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.