Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U martu gradnja 10.000 jeftinih stanova  (Pročitano 5774 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
200 evra po kvadratu bi ti ispalo sa sve radnicima kad bi sam pravio kuci tu negde oko te cifre Wink Ovo sto si ti pokazao na linku nije kuca dune vetar i ostanes bez kuce Smile


нема теорије да наместиш нпр кућу са поткровљем 10x10 без минимум 40.000 евра.....ајде да кажем бар 35.000 евра помоћу трикова Smile


 pre svega ,vas dvojica zamishljate neke luksuzne kuce ,sa dekoracijama i dzidzabidzama  Smile ....

u realnosti ,u srbiji kad kupujesh nov stan (neizgradjen) , svakako je da ce ti ga isporuchiti nenameshtenog ,jeftino okrechenom ,sa najbednijim mogucim vratima i prozorima a o sanitarnoj opremi da i ne govorim  Smile .

 kad se govori o kuci ood 100 evra po kvadratu misli se na skroman dom sagradjen od modernih gradjevinskih materijala ,koji svakako nece da oduva vetar ,gde ce zimi da bude toplo a leti hladno i koji nece da propushta vlagu ali svakako ne ukljuchuje neke ukrase ,drvenariju ,klimu  ....  podsecam vas da je osnovni cilj resiti ljudima stambeno pitanje ,a ne izgradnja nekih manje ili vishe luksuznih objekata .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Па добро ајде реци нам конкретно каква је то кућа за 100 евра по квадрату, мани ту филозофију није оваква није онаква?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Па добро ајде реци нам конкретно каква је то кућа за 100 евра по квадрату, мани ту филозофију није оваква није онаква?

pa stavljao sam vam slike  Smile . kuca ko kuca ,napravljena od prefabrikovanih modernih materijala (alternativno od jeftinih i skoro besplatnih kao zemlja - danas su ponovo popularne kuce od naboja ) . ima vrata ,prozore ,struju ,vodu ,kanalizaciju . nema drvenariju ,nije opremljena namestajem . uglavnom , zdravo i cisto mesto za zivot - ali ne i luksuzno .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
moja supa izgleda bolje od onoga Smile mogu da slikam da ti pokazem Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
moja supa izgleda bolje od onoga Smile mogu da slikam da ti pokazem Smile

nemoj  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
moja supa izgleda bolje od onoga Smile mogu da slikam da ti pokazem Smile

poznato je da je i glupost jedna od ljudskih osobina ,ali je ne treba ispoljavati u svakoj prilici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
pa sto je onda ispoljavas neprestano?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 
Secate se kada je Sloba 1999 godine planirao izgradnju jeftinih stanova za mlade bracne parove vojsku i policiju. Nedugo zatim pao je sa vlasti i od stanova naravno nije bilo nista.. Cini mi se da sledi repriza toga dogadjaja.
IP sačuvana
social share
Ja kroz selo idem za mnom vicu babe ev`e ide onaj sto zivi za dzabe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
e vako juce'r sam pricao sa jednim prijateljem oko ovoga bas sam ga ispitivao sta i kako posto se covek bavi time... pre nekih 3 meseca je zavrsena zgrada koja je u njegovom vlasnistvu etc etc prvo sto mi je rekao da se to nikad ne moze meriti u kvadratima i da se to tako ne racuna onda sam ga ja pitao koliko bi izasla kuca u jednom nivou 10x10 on mi je rekao oko 30 hiljada evra ako se snalazis Smile za povoljne materijale ili ako oces montaznu mozes i za 10 hiljada Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung XYZ1004
Pa dobro...montazna kuca je cist luksuz u odnosu na ono sto je bf kacio  Smile ...tako da, verovatno i mozes da sagradis tu neku "montazno-kartonsko-drveno-sumnjivu"  Smile kucu za 100-200evra po kvadratu, ali ostaje pitanje - ko ce tu zivi, ko ce to da  kupi?
Nismo mi bas Amerika, pa da copori beskucnika lutaju ulicama, te im treba obezbediti kakav takav krov nad glavom....u pitanju su bracni parovi koji zive kod roditelja ili kao podstanari i zele da se osamostale, pa bas i nije uputno gurati ih u onakve sumnjive kuce.

I ovo je jedna potpuno pogubna odluka!

Srbija svake godine zbog bele kuge izgubi jedan mali grad (ili 30ak hiljada ljudi), a potraznja za stanovima je sve veca i veca.
Dakle, nije tesko zakljuciti da je to zbog toga sto ljudi masovno beze iz sela u grad....i sad...umesto da vlada te pare, koje ce usmeriti u izgradnju stanova, ulozi u selo (poboljsa infrastrukturu, subvencionise polj.proizvodnju, i sl) i omoguci ljudima da i na selu moze da se radi, zaradi i udobno zivi, ona ne samo da to ne radi, nego izdvaja novac da ih podstice da pobegnu iz sela i lakse nadju svoje mesto u gradovima! 

« Poslednja izmena: 11. Jan 2010, 05:47:06 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.