Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Crnoj Gori 44,9 odsto Crnogoraca, 28,77 odsto Srba  (Pročitano 12985 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 
Ovaj popis mu vise dodje kao neki izbori gde glasas za Srbe ili Crnogorce. Trebali su i kampanju da vode, ako je vec nisu vodili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 

IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
Pitate se gde je nestalo 3 % Srba...
Na ovom popisu 5 % neopredeljenih, a na proslom 1 %...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pogledajte samo sve "jezike" kojima se govori u zemlji. Glupo da ne moze biti gluplje.
« Poslednja izmena: 14. Jul 2011, 18:39:21 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0a2
Napad na "Vijesti"

Zapaljena dva vozila podgoričkog lista "Vijesti". Automobili imali jasne oznake lista. Namera napadača bila "da se vozila unište", rečeno u policiji. Premijer Igor Lukšić osudio spaljivanje službenih automobila "Vijesti".

Dva službena vozila podgoričkog lista Vijesti zapaljena su rano jutros i potpuno uništena, objavljeno je na Internet sajtu tog lista.



Vozila su bila parkirana u blizini zgrade u kojoj je smeštena redakcija lista i "preko puta  Agencije za nacionalnu bezbednost", navedeno je u saopštenju.

Policija je, prema navodima, izvršila uviđaj i naložila da se prikupe svi snimci video-nadzora, a ispitala je i jednog očevica događaja.

Navedeno je da je Vijestima u policiji rečeno da je "očigledno bila namera da se vozila unište". Vozila su imala jasne oznake da pripadaju novinskoj kući Vijesti.

Crnogorski premijer Igor Lukšić najoštrije je osudio spaljivanje službenih vozila Nezavisnog dnevnika Vijesti i apelovao da policija što pre otkrije počinioca tog vandalskog postupka.

"Ovakav postupak je u potpunoj suprotnosti sa naporima koje Vlada Crne Gore kontinuirano ulaže kako bi već u oktobru od Evropske komisije dobila još jednu potvrdu napretka na svom evropskom putu", rekao je Lukšić agenciji MINA.

RTS
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Повратак српског језика?

Највеће опозиционе партије у Црној Гори поднеле Скупштини амандан на Устав, којим се тражи да српски језик постане службени. Језик којим говори највећи број грађана у држави треба да буде службени, поручује опозиција.

Посланици три највеће опозиционе странке у Црној Гори поднеле су амандмане на Устав којима се тражи да српски језик постане службени, да тробојка буде народна застава и да чланове Савета судства бира двотрећинска већина у парламенту.
Mandic,-Milic,-Medojevic527.jpg
Андрија Мандић, Срђан Милић и Небојша Медојевић (архивска фотографија)

Предлагачи амандмана, 28 опозиционих посланика сматрају да "због тога што власт злоупотребљава Устав, нису отклоњењени конфликти по идентитетским питањима".

Социјалистичка народна партија (СНП) Срђана Милића, Нова српска демократија (Нова) Андрије Мандића и Покрет за промене (ПзП) Небојше Медојевића предлажу да Устав допуни новим члановима којима би било прописано да Црна Гора има и тробојку као народну заставу.

Предлог да Црна Гора, поред државне заставе, има и народну заставу црвено-плаветно-белу тробојку, има утемељење у Уставном континуитету, историји и традицији Црне Горе, сматрају представници опозиције.

Подсећа се да је Уставом прописано да је службени језик у Црној Гори црногорски, да су ћирилично и латинично писмо равноправни и да су у службеној употреби и српски, босански, албански и хрватски језик.

Устав би, по том предлогу, требало допунити новим чланом којим би било прописано да, "уколико неки од језика у службеној употреби, према резултатима државног пописа становништва, буде језик којим говори највећи број грађана, и тај језик постаје службени".

Предложена промена Устава полази из чињенице да и језик којим говори највећи број грађана у држави, треба да буде службени, истиче се у образложењу.

СНП, Нова и ПзП траже и да се из Устава избрише резиденцијални услов од две године за бирачко право. Подсећају на став Венецијанске комисије да се услов боравка не може сматрати оправданим ограничењем.

Предложене су и измене на начин којим би било прописано да право на аутентичну заступљеност у Скупштини Црне Горе могу користити припадници мањинских народа Бошњака, Албанаца, Муслимана и Хрвата, као и припадници других мањинских националних заједница са учешћем у укупном становништву од 0,5 до два одсто према резултатима последњег пописа, наводи се у амандманима опозиције на највиши правни акт.

Опозиционе партије сматрају и да уставним променама треба предвидети незастаревање кривичних дела организованог криминала и корупције.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
pa ne budimo naivni...

izlazeci na taj popis, a obavezan je, svako sa malko razuma, a pri tom je zadnjih dvadeset godina bio svedog grandioznog uspona jedne " dinastije" sa svitom kriminalaca visokog ranga...morao je sumnjati je da ce oni smuljati sta pozele...

njih oni u Crnoj Gori mogu da ufate za muda- da prostite, njih eventualno moze da srusi neko sa strane...da se pokaze da ono sta rade, kako vladaju i interesi kojima se rukovode...vise ne odgovaraju nekim mudovistima sa zapada...

ili da pocnu medjusobno da se ujedaju...kad im alavost i orgijanje izbije na usi...
pao je i jedan Rim...majka mu stara.
nije da ne postoji vjerovatnoca.

prebogati su...nedodirljivi su...a narod je, sam po sebi i po definiciji umoran i razjedinjen...i bijedan...i malobrojan.

toliko je sve korumpirano i isprepletano kumovskorodjackosicilijanskim odnosima...da je to tesko pojmiti.
ne mozes da prdnes...da ne namirisu jesi li se svrstao kako valja.

mediji su zatvoreni...to je fantastican rezim.
da mi se ne gade toliko i da me nije strah tolike mimikrije...ja sam na ivici da im se divim.

prica mi prijateljica ( profa srpskog) da su prije 10 dana isli na obavezan kurs od tri dana...da nauce da predaju novi jezik.
na vise od polovine logickih pitanja nisu " strucnjaci" znali da odgovore, nemaju objasnjenje bazirano ni u nauci, a ni u zdravom razumu i logici...

vecina se smijala do neba...kaze mi " smijala sam se na nervnoj bazi....sta da radim..."
a odgovor im je bio: " to je sad tako...naucite pravila do septembra"... Smile

nauci pravila, sine...i slusaj na kursu...smij se koliko hoces...ali ako ne potpisemo da si kurs prosao...ostajes bez posla u struci...ajde na biro, promjeni profesiju poslije silnih godina, idi uzgajaj puzeve...ima vise nego dovoljno onih koji ce raditi i ono u sta ne vjeruju.

kome ces da se zalis sjutra?
ko ce u toj i takvoj zemlji da te podrzi?
boli nekog ona stvar sto familija nema da ti jede, jer ne mozes da shvatis da mogu sve i da su toliko mocni...da je to ...jezivo.

ljudska prava, demokratija, pravo...pa Crna Gora je savrsen primjer gdje dugo vremena pominjane fraze...mogu savrseno da ubjede vecinu da to i zive...a ono...

tamo dolje...mnogo vole lance...i novac.

i eto vam podloga za savrsen rezim.
a oni to definitivno jesu.
« Poslednja izmena: 16. Jul 2011, 04:13:54 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Novi nindža kolo vodi.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 872
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
У томе и лежи проблематика уствари.

Мени као Србину, али не и Црногорцу, вријеђа здрав мозак кад се у року од пар дана објави резултат пописа (овакав какав је), Мило испрозива Србе и Србију, а уједињење из 1918. се прогласи анексијом.

Просјечном Црногорцу међутим, много је већи проблем како се запослити, задржати посао и преживјети, као и свуда уосталом. Нажалост, да би радио мораш и да слушаш, па и овакве кретенизме. Дакле, није само ствар националне већ и социјалне апатије. Исто срање као и у другим екс-ју земљама, само са додатком два нова слова.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 
Sad se setih i ovoga. Zemljopis iz 1911. Pre tacno 100 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
pa ne budimo naivni...

izlazeci na taj popis, a obavezan je, svako sa malko razuma, a pri tom je zadnjih dvadeset godina bio svedog grandioznog uspona jedne " dinastije" sa svitom kriminalaca visokog ranga...morao je sumnjati je da ce oni smuljati sta pozele...

njih oni u Crnoj Gori mogu da ufate za muda- da prostite, njih eventualno moze da srusi neko sa strane...da se pokaze da ono sta rade, kako vladaju i interesi kojima se rukovode...vise ne odgovaraju nekim mudovistima sa zapada...

ili da pocnu medjusobno da se ujedaju...kad im alavost i orgijanje izbije na usi...
pao je i jedan Rim...majka mu stara.
nije da ne postoji vjerovatnoca.

prebogati su...nedodirljivi su...a narod je, sam po sebi i po definiciji umoran i razjedinjen...i bijedan...i malobrojan.

toliko je sve korumpirano i isprepletano kumovskorodjackosicilijanskim odnosima...da je to tesko pojmiti.
ne mozes da prdnes...da ne namirisu jesi li se svrstao kako valja.

mediji su zatvoreni...to je fantastican rezim.
da mi se ne gade toliko i da me nije strah tolike mimikrije...ja sam na ivici da im se divim.

prica mi prijateljica ( profa srpskog) da su prije 10 dana isli na obavezan kurs od tri dana...da nauce da predaju novi jezik.
na vise od polovine logickih pitanja nisu " strucnjaci" znali da odgovore, nemaju objasnjenje bazirano ni u nauci, a ni u zdravom razumu i logici...

vecina se smijala do neba...kaze mi " smijala sam se na nervnoj bazi....sta da radim..."
a odgovor im je bio: " to je sad tako...naucite pravila do septembra"... Smile

nauci pravila, sine...i slusaj na kursu...smij se koliko hoces...ali ako ne potpisemo da si kurs prosao...ostajes bez posla u struci...ajde na biro, promjeni profesiju poslije silnih godina, idi uzgajaj puzeve...ima vise nego dovoljno onih koji ce raditi i ono u sta ne vjeruju.

kome ces da se zalis sjutra?
ko ce u toj i takvoj zemlji da te podrzi?
boli nekog ona stvar sto familija nema da ti jede, jer ne mozes da shvatis da mogu sve i da su toliko mocni...da je to ...jezivo.

ljudska prava, demokratija, pravo...pa Crna Gora je savrsen primjer gdje dugo vremena pominjane fraze...mogu savrseno da ubjede vecinu da to i zive...a ono...

tamo dolje...mnogo vole lance...i novac.

i eto vam podloga za savrsen rezim.
a oni to definitivno jesu.

Tako ti je to jbg Smile Zakon jaceg...
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.