Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:35:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U CG na more (Ulcinj?)  (Pročitano 8027 puta)
12. Jul 2010, 13:55:22
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Pozdrav forumasi!

Eh ovako, ja sam iz Bosne, planiram za nekih 15ak dana na more, odlucili smo ove godine u CG, i prvo mjesto na meti je Ulcinj.  Ima li neko iskustva i da malo opise situaciju: kakve su cijene apartmana otprilike (4 kreveta), kakva je situacija sa vodom, cijene hrane, kako je prilikom prelaska granice, jesu li rigorozni i pretresaju li sve itd? Kakvo je more, jesu li plaze pjescane? Je li se placa ulaz na plaze i koliko? Cijene goriva?

Imate li neko drugo mjesto u CG za preporuciti po mogucnosti sa pjescanim plazama, ili ne mora biti pjescana ali uslov je da je "blagi pad" jer imam manju djecu.  Herceg Novi? Sutomore? Sta biste preporucili kao kompromis cijena i dobijenog?

Hvala unaprijed svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Tema je trebala da glasi - U Albaniju na more (Ulcinj).  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
OK, svejedno Albanija ili CG nebitno :D Cuo sam da ima dosta Albanaca, ali kontam nema veze, nije problem ni u cemu osim u jeziku? A sto se samog Ulcinja tice, kakva je situacija za ono sto sam pitao u prvom postu, ili neki drugi fin grad u CG ovako za porodicu (nocni zivot mi je najmanje bitan) ako imate za preporuciti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Ne bih znao da ti kazem, i kada sam isao do Ulcinja isao sam iz nekog drugog mesta pa odem ujutru kolima a vratim se predvece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 978
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ulcinj je dobar za porodični odmor, kada sam bila mala išli smo tamo, ali to je bilo davno. Znam da su naši hoteli koji su dole propali pre nekoliko godina jer nisu hteli da ulažu u njih (rupe u dušecima), ali su verovatno sada to sve prodali.
Kada smo pre 2 godine prolazili kroz Ulcinj na putu ka Adi Bojani, jedva smo našli nekoga ko zna srpski da nas uputi ka stanici. I jesu nas mrko gledali.
Meni su Buljarice jako lepo, malo i mirno mesto. Pored su Lučice, a do Lučica je Petrovac. Plaža u Buljaricama je lepa i peščana, ali u Lučicama je još lepša. Do te plaže je sa malom decom lakše stići iz Petrovca (koji ima naravno ima i svoju plažu, ali je malo prljavija koliko se sećam).
U Buljaricama nikada nismo imali osećaj da smo u onoj ozloglašenoj Crnoj Gori, i tamo smo proveli poslednja 3 leta. Baš mesto za odmor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Mind the cat

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pre 7-8 god. sam bila u Ulcinju, ništa mi se nije svidelo, ali najbukvalnije ništa! Ako tražiš pesak, ima ga koliko voliš, od očajne gradske plaže  koja je prljava, do velike plaže gde je voda do kolena metrima od obale, ali talasi gruvaju samo tako. Naprosto nismo uspeli pošteno da zaplivamo, a kamoli da zaronimo! Hoteli su bili ruinirani od starosti i neodržavanja, ali hrana podnošljiva. Naravno, vode je bilo na smenu - ujutru oko 8 i predveče oko 6. Za piće isključivo flaširana!!! Nismo išli više od 2 puta u šetnju jer je hotel malo dalje od centra, put neosvetljen, a lokalci napadni i da ne kažem agresivni u čoporu! Ako ideš na odmor sa malom decom, dobro je za ne daj Bože imati lekara u blizini, a gde ćeš ga naći u Ulcinju ako jedva neko govori srpski a i tog nekog pitanje je da li ćeš naći kad ti treba! Koga da pitaš ako su neprijatni i prave se da te ne razumeju? Moja iskustva i iskustvo moje drugarice su loši, što ne znači da nema ljudi koji su se tamo lepo proveli...
To je poslednji put da sam provela duže od 2 dana u CG i mislim da me u ovom životu više neće videti!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Mrrrrr.....Prrrrr.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung Galaxy S III
Setas kroz Ulcinj i uzivas kao da si u sred Albanije, ne moze bolje.  Koliko to daleko ide, da je cak rijetkos naici na covjeka koji ne prica albanskim jezikom. Takav je to narod, masovno se nakoti na tudju terirotiju, da bi je kasnije, malo po malo uzeli pod svoju kontrolu.

Meni ne bi bilo prijatno da setam kroz grad pun siptara, ali ima ljudi sto su tolerantiji prema tome pa im ne smeta. Debelokosci..

Moj savjet zaobici Crnu Goru u sirokom luku. Bolje odabrati hrvatsko primorje. Putevi su im neuporedivo bolji, nema ciganluka, paradajz/krastavac/patlidzan tusita, cijene slicne kao u CG, ako ne i manje, ali im je zato usluga mnogo bolja. Vidi se da je drzava mnogo veceg nivoa uredjenosti i kulture u poredjenju sa nesretnom CG.

« Poslednja izmena: 17. Jul 2010, 16:48:11 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.356.2
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ja sam licno vise za severnije varijante. Ulcinj ima predivnu pescanu Veliku plazu, ko voli pesak, pogodna je za malu decu jer je more veoma plitko, cini se kilometar treba otici da bi se posteno zaplivalo. Kad sam ja bila, pre 7-8 godina nije se naplacivao ulaz. Mala gradska plaza je tada bila katastrofa, ali sam cula da su je u medjuvremenu uredili i da je sad super. Tu se, cini mi se, naplacuje ulaz. Privatne vile sa apartmanima sam cula da su super uredjene, sto se tice smestaja.

Meni licno se najvise svidja plaza u Canju. Predivna je. I to mestasce je ovako za porodicne varijante. Isto tako i Susanj u Baru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
hvala svima na odgovorima. Kakvo je stanje sa privatnim smjestajem, je li daleko od plaze? Tj moze li se naci blize toj Velikoj plazi? I niko da mi javi, kakvi su na granici, je li kontrola rigorozna ili formalnost? Jos uvijek nemam atest za plin u autu, pa da li bih tu mogao imati probleme? Prijatelji mi preporucuju i Bečiće za odmor, je li neko ima iskustva sa tim mjestom? Cijene, plaza, dubina mora itd?
« Poslednja izmena: 18. Jul 2010, 18:47:19 od spowkilla »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Dobio sam prijedlog od prijatelja koji se prije par dana vratio iz CG da idem u Dobre Vode. Kaze super je bilo, ima plaza raznih (pijesak i ostalo)... Kakva su vasa iskustva i prijedlozi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:35:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.