Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:18:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U čeljustima rotvajlera  (Pročitano 3835 puta)
29. Mar 2009, 09:25:07
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N95 8gb


PETOGODIŠNJI Lazar Strainović, iz Bora, zadobio je teške povrede leve natkolenice, kada ga je u petak, dok se sa drugarima igrao ispred zgrade, izujedao rotvajler Beban, pas komšije Milana Petrovića. Dečak je prevezen u beogradski Institut za majku i dete gde je odmah operisan.
Ekipa “Novosti” posetila je u subotu ovog hrabrog mališana, koji je u trenutku našeg dolaska tešio baku Ljilju da ne brine, jer ga, kako kaže, ništa ne boli.
- Igrao sam se sa drugaricom kada je ka nama potrčao Beban - priseća se zastrašujuće scene mali Lazar. - Rot me je zgrabio za nogu, užasno me je zabolelo. Drugarica je uspela da pobegne u ulaz.
Uznemirena čitavom situacijom, ali ipak srećna što joj je unuk “dobro” prošao, Ljilja nam je ispričala da se zahvaljujući prisebnosti komšije, nije desila veća tragedija:
- Bilo je jezivo. Pas je grčevito
vukao Lazarovu nogu, mlateći glavom. Komšija Miroslav Mitrović reagovao je u sekundi. Uzeo je metlu, lupio Bebana, otvorio mu usta i izvadio Lazarovu nogu. Ugriz je bio stravičan. Videla sam rupu, ne znam kako sam ostala prisebna.
Snaja Ivana, priseća se Ljilja, istrčala je iz stana i ugledala komšiju Miroslava Mitrovića kako na rukama nosi našeg anđela. - Lazar je bio obliven krvlju. Plakao je. Komšije su nam rekle da se pas provukao između taraba kuće našeg komšije Milana i nasrnuo na decu koja su se igrala. Svi su pobegli, osim našeg Lazara koji je od straha ostao ukopan u mestu.
Rot ga je napao i počeo da ga ujeda. Kako su nam rekli, bukvalno ga je bacao kao krpenu lutku, pokušavajući da ga ugrize i za vrat.
U Institutu za majku i dete, dežurna ekipa sa dr Borisom Pištignjatom na čelu odmah je operisala dečaka. Dan posle zahvata, Lazar nije imao bolove.
- Pacijent ima četiri velike i dosta manjih rana u predelu natkolenice - rekao je u subotu “Novostima” dežurni lekar, Aleksandar Vlahović, specijalista plastične i rekonstruktivne hirurgije.
- U manjoj meri povređeni su i mišići natkolenice koja je zbrinuta hirurški. Stavljeni su drenovi, noga je imobilisana. Mališana očekuju svakodnevna previjanja uz mogućnost ponovne intervencije. S obzirom na to da pas nije bio vakcinisan, neophodna je i konsultacija kolega sa Infektivne klinike.
Prema rečima dr Vlahovića, u slučaju nekroze (propadanja tkiva) biće urađen plastični rekonstruktivni zahvat, pa će, ukoliko dođe do druge opericije, pacijent u bolnici provesti oko tri, četiri nedelje. U daljem postoperativnom oporavku očekuje ga fizikalna rehabilitacija.
Uplašen, ali dovoljno hrabar, mali junak poručio nam je da jedva čeka da se vrati kući u Bor kod dvomesečnog bate Alekse, mame Ivane i tate Pekija.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
            С т р а ш н о , нема речи којим би се описало . Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


sha nagba imuru

Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
treba da se zakonom prebaci odgovornost u potpunosti na vlasnika, pa da idiot robija!
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste.   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 95
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Svi vlasnici misle "nece moja kuca, ona je dobrica".

Na zalost, dok se ne dogodi dovoljan broj ovakvih slucajeva drzava nece da reaguje.
Ko ima psa, ima i gomilu obaveza.
Ali vecini je ljubimac zanimljiv prvih mesec dana, a onda ga zapostave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Komšija Miroslav Mitrović reagovao je u sekundi. Uzeo je metlu, lupio Bebana

za taxtexa....ovoga sto je lupio psa treba na robiju...je li tako? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Prokleta zemlja.

Vec godinama postoji zakon da pas na ulici ne sme da bude bez povodca i korpe, donet bas u jeku ovakvih desavanja kad je postalo kao epidemija... jos kad bi neko sprovodio zakon  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Citat
Komšija Miroslav Mitrović reagovao je u sekundi. Uzeo je metlu, lupio Bebana

za taxtexa....ovoga sto je lupio psa treba na robiju...je li tako? Smile
Smile

sad ce da dodje PETA da te pokupi  Smile



idiotizmi,psa treba ubiti,a ovome treba dati novcanu kaznu...
zatvorska vec jebiga...verujem da ce ga novcana vise povrediti,video sam mu ogradu i kucu na B92,ima rupa ko sir,godzila bi prosla kroz ogradu...
budala,kad je takav prema psu...on ga hrani sve krvavim kostima,i onda kad napadne,jebiga,ja nisam kriv...
zato mom psu(nije bas mom,ali je ziveo u mojoj zgradi..tj ispred,cuvao je...nije bas zgrada,zgrada-kuca vise...kao porodicna kuca sa 10-ak stanova),i njemu nismo davali da jede nista krvavo,i bio je dobar ko leb...u medjuvremenu je umro  Smile...a ja sam ga se uvek plasio,imam taj strah od pasa,jbg...ko mali sam se plasio i macaka  Smile ...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja i blizanci, Nina i Petar

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
I ostace dete invalid.A kako će tek da živi sa strahom od najvećeg čovečijeg prijatelja Psa.
Žao mi je psa, a vlasnik, do kraja života da radi u ustanovama za decu-invalide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Prijatelje razdvaja samo smrt, nikad sudbina!!!!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N95 8gb
Gazda psa pod istragom

BEOGRAD - Opštinsko tužilaštvo u Boru podnelo je u ponedeljak zahtev istražnom sudiji da pokrene krivični postupak protiv Milana Petkovića, vlasnika psa rotvajlera koji je u petak ujeo petogodišnjeg Lazara Strainovića, zbog sumnje da je počinio "teško delo protiv opšte sigurnosti".
- Tužilaštvo je, takođe, predložilo istražnom sudiji Opštinskog suda u Boru da izda naredbu da se od vlasnika oduzme pas - kazao je portparol Republičkog tužilaštva
Tomo Zorić i napomenuo da je procedura oduzimanja psa već u toku.
Stanje Lazara Strainovića, koga je u petak, 27. marta, u Boru izujedao rotvajler, stabilno je i dečak se oseća dobro, potvrđeno je u beogradskom Instititu za majku i dete, gde je dečak prebačen.
Lazar se trenutno nalazi na odeljenju ortopedije i traumatologije i njegovo stanje se prati, ali još uvek je rano prognozirati kada će biti pušten kući i da li će biti novih intervencija.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedno velikoooooooooooooooooooooooooooo hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa mikiju,sto je spasao moje dete, a kako tebe doticni gospodine  (mrgec) nije sramota da tako pises, gazda u zatvor a i ti sa njim ako ti je dosadno na slobodi! ! ! ! ! !





[Edit by lightsoft: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 15. Apr 2009, 16:13:39 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:18:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.