Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Beogradu skoro polovina tridesetogodišnjakinja nema dete  (Pročitano 16576 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Stanislav je u pravu, ciganima treba pomagati i udomljavati ih.

Stanislave, mislim da bi ti trebao prvi da počneš, kao primer ostalima. Šta kažeš?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Nokia 
Zaboravljamo da veliki broj zena, u poslednje vreme sve vise, ne mogu da imaju decu. Mozda imaju gde, mozda imaju sa kime, mozda imaju lepa primanja, ali ne mogu.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa to je onaj primer sa pacovima od pre par stranica.

Prirodna selekcija na delu.

Zvuci surovo, ali tako je.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S2
Stanislav je u pravu, ciganima treba pomagati i udomljavati ih.

Stanislave, mislim da bi ti trebao prvi da počneš, kao primer ostalima. Šta kažeš?

Svako "resenje" je dobro uz uslov da ne kaci tvoju lobanju.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Nisam te pitao za spoljnu politiku Sjedinjenih država, nego da li si za to da udomiš par cigana, kao primer nama ostalima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S2
Nisam te pitao za spoljnu politiku Sjedinjenih država, nego da li si za to da udomiš par cigana, kao primer nama ostalima?

Ja nisam drzava, nesto si pogresio.

A sto se tice spoljne politike SAD, pa oni su ono "resenje" videli kao dobro.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2014, 13:44:55 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Pa da, videli su ga kao dobro, i primenili. U tuđoj zemlji, na tuđem narodu, bez ičije dozvole i bez ikakvih sankcija. Što onda mi ne možemo da primenjujemo svoja rešenja u sopstvenoj zemlji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S2
Pa da, videli su ga kao dobro, i primenili. U tuđoj zemlji, na tuđem narodu, bez ičije dozvole i bez ikakvih sankcija. Što onda mi ne možemo da primenjujemo svoja rešenja u sopstvenoj zemlji?

Pa i @Gambino hoce da primeni "resenje" bez icije dozvole, na tudjem narodu i bez ikakvih sankcija.

Samo... sto taj "tudji" narod u vasoj verziji "resenja" ne ukljucuje tebe i @Gambina, dok je
americko "resenje" ukljucivalo i vase cenjene glave (zbog toga je lose, nemoralno i tako to jel').
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Имао је и Хитлер коначно решење... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Pa i @Gambino hoce da primeni "resenje" bez icije dozvole, na tudjem narodu i bez ikakvih sankcija.

Samo... sto taj "tudji" narod u vasoj verziji "resenja" ne ukljucuje tebe i @Gambina, dok je
americko "resenje" ukljucivalo i vase cenjene glave (zbog toga je lose, nemoralno i tako to jel').


Prvo, nije to nikakvo moje rešenje. Ja nisam pominjao sterilizaciju i tamanjenje. Ja sam lično za one metode koje su se koristile u Kraljevini i SFRJ, a to je integracija po sistemu ''oćeš da budeš normalan i produktivan član društva? Može. Ali ako ćeš da kradeš i živiš na račun države, ima da dobiješ pendrek po glavi i šut kartu nazad u šumu''. Taj sistem je funkcionisao i tada i tako su nastali ovi današnji normalni cigani koji već decenijama normalno rade, žive i obrazuju se. Dok je drugi deo cigana tada odabrao stari način života - ulicu i krađu, i zato su i živeli u štroki i govnima, gde im je i mesto, kad se tako ponašaju.

Drugo, zašto rešenje da uključuje mene i Gambija? Pa nisam ja taj koji u štrokavom oboru štancuje dečurliju koju ne mogu da odgajam, kradem sve što stignem, sejem đubre i prljavštinu, prosim, i onda kada treba za nešto da odgovaram (kao recimo kada pošaljem decu da pljačkaju), se samo pozovem na status manjine i poručim društvu da mi ''izede kurac'' jer ja sam RomAN * i vi imate da me izdržavate i štitite dok vam ja prebijam rodbinu, kradem i uništavam ono što vi plaćate.
Da se ta ''manjina'' ne ponaša tako kako se ponaša, i da ih imbecilno pravosuđe, delimično i zbog pritiska Evrope, ne štiti kao polarne medvede i ne daje im sve one beneficije... ne bi bilo ni ove netrepeljivosti i ovih ideja. Zašto bi iko bio dužan da toleriše, voli i izdržava štetočine u svojoj zemlji?

I treće, kao što znamo, zahvaljujući liberalnim dušicama i trendovima, a i uvaženoj gospodi iz EU, mi više ne smemo da primenjujemo nijednu od prethodno navedenih metoda. Nego jedino ostaje ''razgovor i razumevanje''. Epa pošto ja još uvek nisam upoznao nekoga ko je sa uličarskim ciganima uspeo nešto da reši razgovorom, bar ne nešto što se tiče njihovog načina života i mentaliteta...  onda pitam tebe, koji pristup ti predlažeš? Ako misliš da problem s njima može da se reši razgovorom, izvoli probaj pa nam pokaži i dokaži.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2014, 18:33:23 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.