Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Beogradu rasprodata prva tura mobilnih od 7.000 evra  (Pročitano 7890 puta)
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC ONE
e Ciglo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Diamond 2
To je smesno! Bio sam na letovanju sada, sve stranci oko mene, i jel znate sta deca imaju? One najjeftinije nokije, i po neko samsung. Vrlo retko neko ima Razor motorolu.
gde si bio na letovanju u Albaniji??? vrlo retko neko ima Razr...  Smile

IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC ONE
To je smesno! Bio sam na letovanju sada, sve stranci oko mene, i jel znate sta deca imaju? One najjeftinije nokije, i po neko samsung. Vrlo retko neko ima Razor motorolu.
gde si bio na letovanju u Albaniji??? vrlo retko neko ima Razr...  Smile

vidiš i ja sam se iznenadio,u Beču kad sam bio masa ljudi nosi nokie 6310 i "slične" modele , jednostavno obični ljudi na zapadu su manje opterećeni telefonima od nas ovde ...

ovi Vertu telefoni su pre svega namenjeni filmskim zvezdama ,prinčevima i šeicima...

e sad što ih u Bgu nose pevaljke,tatini sinovi i trćerazredni fudbaleri , to je već  Smile


« Poslednja izmena: 01. Okt 2006, 19:13:09 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
vidiš i ja sam se iznenadio,u Beču kad sam bio masa ljudi nosi nokie 6310 i "slične" modele , jednostavno obični ljudi na zapadu su manje opterećeni telefonima od nas ovde ...

e sad što ih u Bgu nose pevaljke,tatini sinovi i trćerazredni fudbaleri , to je već  Smile
Pričam ja: "kompleks niže vrednosti" cele nacije je učinio svoje.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
vidiš i ja sam se iznenadio,u Beču kad sam bio masa ljudi nosi nokie 6310 i "slične" modele , jednostavno obični ljudi na zapadu su manje opterećeni telefonima od nas ovde ...

e sad što ih u Bgu nose pevaljke,tatini sinovi i trćerazredni fudbaleri , to je već  Smile
Pričam ja: "kompleks niže vrednosti" cele nacije je učinio svoje.
ma za sve je kriv TV Pink i Grand Show Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
HTC Desire + Nok.E61
To je smesno! Bio sam na letovanju sada, sve stranci oko mene, i jel znate sta deca imaju? One najjeftinije nokije, i po neko samsung. Vrlo retko neko ima Razor motorolu.
gde si bio na letovanju u Albaniji??? vrlo retko neko ima Razr... Smile

Bio sam u Turskoj. Pricam o skolarcima. Stariji obicno imaju Razor-e (Vodaphone ih deli sakom i kapom) i najjeftinije nokije sa kolor ekranom!

Doktori u Turskoj, kod kojih sam morao da svratim, pre povratka, zbog neke infekcije uva, gde sam platio preko 300€ za taj tretman, gledali su E61 kao da su videli ne znam sta... A svakako da imaju dobre plate... Uostalom, taj doktor koji se najvise odusevio telefonom vozi novi Passat, mada mu engleski nije bas najjaca strana... Ne znam koju malu Nokiju je imao, ali znam da sam majci ovde kupio bolji, pa vi vidite.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
@misabgd sve je o.k.
U svabiji covjek vozi masserati qatroporte a sin mu ima 25-6 godina i drzi lanac prodavnica namjestaja. A telefon 3310 pa vi vidite.
Doduse ima i tamo buzdovana koji bi kupili vertu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
pa jedan milioner u new yorku zna ga licno moj cale i taj covek ima smartphone preko mreze cingular koji je platio 130$ a covek ima svoje brodogradiliste,ima sta god covek pozeli,nije neki naduvan tip nije kompleksan tip i sasvim je normalan,tamo ljudi nisu kompeksni kao ovde,imaju vise para nego sto mozete da zamislite a oblace se normalno prosto bez onih markiranih majica tipa dolce gabana,versace ili sl.
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Pa sad za dolce gebanu i versace bi mozda i razmislili a za vertu sigurno ne bi. Smile
Zaboravih da kazem ko bi u svbiji kupio ovaj telefon.
1. Poneki nastrani estradni umjetnik , koji je pun para.
2. Nas gastarbajter da se klinci kad dodje kuci - doveze novu mecku i stavi vertu na uvece pred komsijama. ( sve kupleno na kredit-naravno) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
Pa sad za dolce gebanu i versace bi mozda i razmislili a za vertu sigurno ne bi. Smile
Zaboravih da kazem ko bi u svbiji kupio ovaj telefon.
1. Poneki nastrani estradni umjetnik , koji je pun para.
2. Nas gastarbajter da se klinci kad dodje kuci - doveze novu mecku i stavi vertu na uvece pred komsijama. ( sve kupleno na kredit-naravno) Smile
ono nase takmicenje sa komsijom,takmice se da imaju bolji rucak,vecu svadbu,da skupe sto vise ljudi na slavi da kao imaju bolja kola koja su na kredit,da imaju vecu kucu aman u svemu se takmicu Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.