Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Živeti sa jednim roditeljem...  (Pročitano 3328 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ogromna je to odgovornost,i prema partneru i prema deci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
I ja sam dete mesovitog braka, pa sta da radim? Da mrzim Hrvate? Moj otac je bio ziv pored mene, pa je bio tako nezreo da se to tesko da opisati, pa kao i da nije bio pored mene. Ziveo je uvek svoj zivot i nije mario za decu nesto previse, osim da ne budu gladna (sto je preraslo u patologiju samu po sebi). Vidis, Fico, mene ni moji dedovi nisu voleli. Jedan je celog zivota bio u Londonu, drugi me nikada po imenu nije zvao i vise mu je bilo bitno da cita knjige i bude sebicnjak nego sto ima unuka. Pa, sta sada ja da radim? Ja cu sebe radi istraziti sve svoje loze. Moja savest je potpuno mirna prema svima njima.
Nisam u zivotu ziveo sa majkom, naprotiv, nisam imao svoju kucu, cak ni svoju sobu, nisam imao sve sto mi treba - daleko od toga, bio sam na najnizoj drustvenoj lestvici. Patim zbog sve dece koja su dozivela tesko stanje, raspad tih brakova, uzasne oceve, neodgovorne pretke... i ja mogu reci da spadam u sve te grupe. Ali to me nece hendikepirati ili naterati da mrzim druge narode. Ja sam stvorio nesto cega moji preci mogu da se stide - Porodicu snova, ono sto oni nisu nikada imali. Ja zivim srecan i umrecu srecan i mojoj sreci nikada kraja nece biti uprkos svim mojim ocevima. A za decu poput tebe dizacu uvek glas i volecu ih kao sto sam naucio da volim i svog malog Sasu.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Eh, da, kada smo vec dosli na tu temu, jos da dodam i ovo (mada cu vam se smuciti): upravo zato sto je brak tako vazna tema i tako neizostavno bitna za sve nas ovde, bilo bi mnogo konstruktivnije da se pokrecu takve teme koje o tome govore i da se sve, pa i seksualni odnosi, stave u tu perspektivu. A umesto toga, mi ovde gledamo i more tema koje nemaju veze se realnoscu, more slicica od kojih bi trebali neki autori da se zapitaju kakav primer daju ovoj deci ovde i slusamo more nekih sumanutih ideja u ime nekakve slobode, a u stvari su obicno izopacavanje psihe, braka, polnih odnosa... Elem, da ne duzim vise, Filipe oprosti ako je ovo offtopic na tvojoj temi, nije namerno, ali sada kada smo dosli do ovoga ja ne mogu a da jos jednom i mozda pretposlednji put ne izrazim svoju frustraciju zbog svega toga i da kazem koliko me u sustini boli sto jedan forum ovakvih potencijala i ovakvih kvaliteta biva srozan stvarima i pojavama kojima, duboko sam uveren, na jednom ok forumu nije mesto. Naravno, znam da ce to opet pasti na gluve usi, navikao sam vec, no od sada cu pa do kraja biti iskren kada moram nesto da kazem, ma koliko to ne bilo popularno.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Nisam mogla da odem a da ne zapisem nesto sto osecam u ovom trenutku po citanju svih vasih poruka.

Svako od nas ima svoju zivotnu pricu. Bolje je ziveti sa jednim roditeljem nego nemati nijednog. Bolje je izvuci zivu glavu iz kuce u kojoj se svakoga dana vodi borba. Bolje je mnogo stosta nego ono sto zaista dozivljavamo. Kuda danasnji svet vodi? Roditelji cesto zaborave da imaju decu kada dodje do sukoba. A cesto ostaju zajedno zarad dece. Koliko je samo bolesnih umova dobilo sansu da bude roditelj a nije je zasluzilo.

Kada se budem vratila napisacu mnogo vise nego sada i imacu zasto da budem bar za zrno srecnija. Jedino sto mi kao deca nasih roditelja je da se borimo i da budemo cvrsti.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Ja takodje zivim samo sa Majkom.
Otac mi je umro pre 4.godine od srca na VMA.
Nije lako stvarno...ali zivot ide dalje...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sasha, volim te i cenim, ali kako ne mozes shvatiti i ako ti 20 puta ponovim da postoje delovi foruma koji su za ozbiljne i delovi foruma za opustene teme. Ako ti se opustene ne svidjaju nemoj ih posecivati, ali vecina ljudi dolazi ovde da se odmori od svojih mucnih zivota i nije im bas zelja da svoje malo slobodno vreme trose na ovakvim temama jer je ovo zaista tesko i za citanje a kamoli za ucestvovanje.
Ja prvi necu da sebe non stop zakopavam kad udjem na ovaj forum, i ovako mi je muka mog sadasnjeg zivota, ne treba mi jos jedno extra mucenje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Cenim vas kao prijatelje...Ali...Sad smo saterali temu u corsokak...Zao mi je sto nije svakome zivot savrsen... :x
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nikome zivot nije savrsen, samo je nekome manje a nekome vise bolan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.