Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Two and a Half Men ~ Dva i po Choveka [nova serija na Pinku]  (Pročitano 39560 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
komotno nisu morali ni ta pustaju ovu poslednju epizodu bolje bi bilo da se stalo na prosloj epizodi
« Poslednja izmena: 20. Feb 2015, 20:47:45 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.53
mob
Apple iPhone 6S
Bolje bi bilo da nisu ni nastavljali seriju posle odlaska Sheen-a. Samo su usrali jednu od najboljih serija ikada. Sinoc su se samo posrali jos jednom na to sto su se vec posrali kada je on otisao.


http://www.cbs.com/shows/two_and_a_half_men/news/1003851/
« Poslednja izmena: 21. Feb 2015, 07:29:41 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Ja mislio neka zajebancija, ono ispada ovo stvarno kraj Smile
« Poslednja izmena: 21. Feb 2015, 13:28:16 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Zašto se Čarli Šin nije pojavio u finalnoj epizodi?

Serija „Dva i po muškarca“ se sinoć završila. Uprkos glasinama da će se Čarli Šin pojaviti u finalnoj epizodi, to se ipak nije desilo. Jedan od autora serije Čak Lori objasnio je njegovo odsustvo.



Čarli Šin je započeo da širi tračeve o tome da bi mogao da se pojavi u finalnoj epizodi, a tu priču je podgrevao i sam Ešton Kučer, koji je došao na Šinovo mesto u seriji.

„Znam da je većina vas razočarana što nije videla Čarlija Šina u finalnoj epizodi. Čisto da se zna – mi smo ga pozvali. Naša ideja je bila da se pojavi u poslednjoj sceni, da pozvoni na vrata, pogleda pravo u kameru i da održi tiradu protiv korišćenja narkotika. Onda bi objasnio kako je droga opasna za prosečne ljude, ali da on nije prosečan čovek, već nindža ratnik sa Marsa i da je neuništiv. I onda bi klavir pao na njega. Mislili smo da je to smešno. On nije“, rekao je Lori.

„Želeli smo da smislimo kraj koji bi odgovarao i nama i Čarliju. Bili smo svesni ogromne želje publike da ga vidi još jednom u seriji, ali nažalost to se nije desilo. Šta da se radi?“ zaključio je Lori.

U poslednjoj epizodi serije su se pojavili Arnold Švarceneger, Kristijan Slejter, Džon Stamos, ali i sam Čak Lori, koji je u finalnoj sceni izgovorio „winning“ što je interna šala na ono šta je Šin pričao u intervjuima nakon što je izbačen iz serije.

Tokom sinoćnje epizode, Čarli Šin je na Tviteru napisao „Pažnja, ljudi! Ako želite da me vidite u epizodi serije koja se emituje na nacionalnoj televiziji, moraćete da sačekate sredu, kada se prikazuje serija The Goldbergs. Ja sam tamo gde me vole“.

Serija "Dva i po muškarca" je sinoć završena nakon 12 sezona. Prva epizoda je emitovana 22. septembra 2003.



Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.53
mob
Apple iPhone 6S
Preveden tekst sa linka koji sam okacio. Samo nisu preveli ovaj deo sta je on zeleo i to da je hteo da poslednaj epizoda bude uvod u novu seriju The Harpers. Mislim da je to osveta scenarista i da su namerno napraivli ovakav kraj da ne bi mogao da nastavi sa novom serijom, kao neki spinof Dva ipo muskarca. Time su scenaristi pokazali da su sujetni i da su govnari. Voleo bih da nastavim Sheen-a da gledam u nekoj verziji Dva ipo muskarca, ma kako se zvala. Od kada su se razisli, niti je on imao uspeha (Anger maangement je tesko sranje), niti su se oni proslavili sa Two and a half men. Nadam se da ce Sheen, ipak pokrenuti neku verziju Two and a half men, pod nekim drugim imenom. Koliko znam sa Cryer-om je dobrim odnosima. Berta, Evelin i ostali manje bitni likovi ne verujem da imaju nesto protiv njega i obrnuto, tako da bi to moglo da se organizuje. Dzejk je nesto prso koliko sam shvatio, tako da je on neka treca strana i on verovatno ne bi tu ucestvovao vise, a realno od kada vise nije klinac, nije ni zanimljiv, tako da mogu i bez njega. I da nadju neke dobre scenariste, jer Sheen je uzasan scenarista (on je valjda pisao vecinu scenarija za Anger management. Ovi scenaristi iz Two and a half men ne dolaze u obzir i zbog odnosa i zbog toga sto su posle njegovog odlaska totalno unistili seriju. I mogla bi to da bude super serija. Mozda ne bas kao Two and a half men u pocetku, ali dostojna da je nasledi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia krntija
Јој... пусти више ову серију да умре коначно.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
„Znam da je većina vas razočarana što nije videla Čarlija Šina u finalnoj epizodi. Čisto da se zna – mi smo ga pozvali. Naša ideja je bila da se pojavi u poslednjoj sceni, da pozvoni na vrata, pogleda pravo u kameru i da održi tiradu protiv korišćenja narkotika. Onda bi objasnio kako je droga opasna za prosečne ljude, ali da on nije prosečan čovek, već nindža ratnik sa Marsa i da je neuništiv. I onda bi klavir pao na njega. Mislili smo da je to smešno. On nije“, rekao je Lori.

Ma je li moguće da mu nije smešno  Smile
« Poslednja izmena: 21. Feb 2015, 22:51:49 od insideman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
epski glup predlog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Samsung SGH-E590
Pa nije predlog vec prozivka. Smile



Do jaja sto je gotovo! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.