Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:56:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TV fox  (Pročitano 10488 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
E, da su horori...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Sony 
Ljudi, ne volim da se ponavljam, ali me mrzi da kucam ponovo, a ovo sam dobro srocio na temi o Avali, pa da ponovim  Smile

ugasili su po konceptu i izgledu najmoderniju televiziju koja je postavila standarde ovde, a to je BK.
Zabole me cija je televizija, daj ti meni tacnost programa, nemoj da ti kasne emisije, hocu kvalitetnu sliku, ton, sve.Pa pogledajte kako rade Hrvati, kao Italijani, jebote, a nasa televizija Avala se emituje iz nekog hodnika Vesine zgrade ( Vesa comtrade ) sa rasvetom koja je malo jaca od mojih sijalica u stanu.

Jos jedan primer koliko nas prave debilima je FOX televizija:pustaju emisije o zivotinjama a u vrhu ekrana ide kajron kako ispituju pokrivenost signala!!! Smile

Alo bre, stoko bezobrazna, pa dokle cete bre ovaj narod da pravite ovcama.Ako je televizija prosla na tenderu, onda je morala da dostavi elaborat o pokrivenosti, tj. preciznu procenu strucnjaka koji prostor ce pokriti.Ej, dobili su NACIONALNU frekvenciju.Jebemti Srbiju...

Stvar je u tome sto oni ne da nemaju program, nego nemaju ni zgradu, jebote patak.Je l` shvatate ljudi kakve su to prevare i muljanja, taj Cekic i kojekakvi RRA strucnjaci?

Seru po Slobi, a ovi su brate tri puta veci prevaranti.Muka mi je od ove, kako kaze Cane iz Brejkersa, demoNkratije.Kaskamo mi za svetom dobrih 30 tak godina po svemu.Ali zato imamo burzuje koji sve pokupovase po Srbiji, poput onog Miskovica, jebote.Za dve godine ce i moj lift da kupi i lift u vasoj zgadi, pa cete morati voznju do svog sprata da placate dva dinara do 5-og, a posle 5,-og sprata 3 dinara karticom Intesa Banke.

A televizija-koji ce nam k...c televizija koja je kvalitetna, `ajte molim vas.

Ma zivela bre svetska revolucija, nataknem ih sve na djoku 
Gledam kabl i satelit i serem im se svima na signal 
Jebiga izvinjavam se na psovkama, ali popizdeo sam pa molim moderatorima da mi oproste ovaj put.Inace sam fin Smile
legenda  Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia N70,6303,K610...
Da li fox moze da se gleda sa obicnom antenom?? Ja imam fox ali preko kablovske. Inace slazem se ovo sa avalom bruka kao i to sto traze da se placa rts koji nije za kriv kurac! Treba lepo da bude ko hoce da gleda rts neka placa neka ga skrembluju... samo onda niko nebi placao za njega...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Wave
Treba lepo da bude ko hoce da gleda rts neka placa neka ga skrembluju... samo onda niko nebi placao za njega...

Bravo Smile Smiley


Sto se Fox-a tice... ipak je to jedna od vecih svetskih televizija i ako bude isla po svetskim standardima (a ne srpskim), trebala bi znatno da se istice... a tv avala... mislim... to je tako smesno i amaterski da ja stvarno ne znam kako oni mogu da dobiju nacionalnu frekvanciju a jedna ugledna televizija kao sto je RTL ne moze... al eto sve je kod nas moguce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ma mora fox da tera po nekim njihovim standardima
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Sony 
Ma mora fox da tera po nekim njihovim standardima
Ja se nadam da ce biti tako
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Na IKOM su danas stavili neki FOX CRIME.
Jel to ide i na probnom signalu naseg FOX-a ili oni to svojevoljno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 7
Da li će da puštaju ove filmove na Foxu? Puštaće na onom pravom,a na ovom našem će dokumentarce sa Discoveryja iz '95 o Majama i ostalim dogodovštinama.
A znate li možda koliko se dnevno daje film Aleksandar na Sinemaniji? Jedno dva,tri puta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia Lumia 1020
Na IKOM su danas stavili neki FOX CRIME.
Jel to ide i na probnom signalu naseg FOX-a ili oni to svojevoljno?
ima i fox crime i naš fox
i po ko zna koji put su promenili raspored kanala, avala, hallmark, studio b-ispremeštano je
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
imaju lepe crtane - grčka mitologija - između 19 -20
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:56:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.