Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:05:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: tuzna .... :cry:  (Pročitano 16513 puta)
29. Dec 2007, 20:42:49
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
bila sam nekoliko puta na ovom forumu, citala, ali nije me mnogo interesovalo da se registrujem, jer nije bilo potrebe.  
sad, kad mi se desilo ovo, odlucih da podelim sa vama, jer sama ne mogu.  prijatelji ko prijatelji, tese, ali ne mogu da mi pomognu.  
pricaju uvek istu pricu.  
da krenem ukratko ispocetka.  upoznali smo se na fakultetu.  zavrsavali smo fakultet.  ja sam bila slobodna, on imao dugo devojku, ali nije bio u dobrim odnosima s njom.  svadjali su se stalno.  trazio je razlog da raskine s njom.  poceli smo se intezivno druziti, bilo nam je super zajedno i naravno posle odredjenog vremena i smuvali se.  on je raskinuo s tom devojkom.  sve ukupno zajedno smo proveli oko 4 godine.  slozili smo se da necemo nista ozbiljnije dok se ne sredimo.  posle fakulteta posao, stan pa tek onda i nasa veza da krene u ozbiljnijem pravcu.  
te 4 godine bile su ok, slagali smo se u svemu, imali ista razmisljanja, voleli iste stvari, cak su nas i nervirale iste stvari.  sve je bilo u pravcu kako i sleduje.  onda on pocinje da se menja.  postaje, nemam pojma ni ja.  ljubomoran na mene.  sve sto uradim u svom zivotu, on postane ljubomoran.  
nalazi nekakva opravdanja koja ne dolikuju obrazovanoj, odrasloj osobi.  pocinje da mi govori da sve sto uradim, uradim iza njegovih ledja.  da se ja menjam.  da ga samo koristim, da ja hocu nesto drugo.  naravno, nista od toga nije istina.  jer ja nikad nisam nista uradila sto bi njega povredilo, nikad njemu iza ledja nista nisam uradila.  naravno nisam dozvoljavala neke stvari, ali to je potpuno normalno.  u svakoj vezi.  i tako se mi pocnemo svadjati i posle odredjenog vremena i raskinemo.  nista nije ni moglo drugo da se uradi.  taj nas poslednji razgovor se sveo na to da on ne moze da zivi bez mene, ali da nece sad nista od mene, kasnije hoce.  moje pitanje je bilo samo sta hoce od mene.  ja sam osoba kod koje nema sarenila, samo konkretne stvari, ne volim mnogo pricu od koje nema nista.  naravno, necu da se zavlacim jos dublje, bolje da prekinem sad, da sredim svoj zivot bez njega, nego da nesto pokusavam.  ako smo za te 4 godine dosli u ovu situaciju (bilo je tu uspona i padova, ali uvek ta ista zelja za zivotom, isti pravac nas je drzao zajedno), zasto da nastavljam opet.  ako me nije za 4 godine upoznao, bilo je mnogo, mnogo dokaza moje ljubavi prema njemu.  vise nego s njegove strane.  
boli, naravno, patim i tuzna sam, ali sta da radim.  ali sve mi to mozda ne bi palo toliko tesko, da mi nisu rekli da je poceo da se cuje sa bivsom devojkom.  da je poceo da je zove.  
i da nije nova godina.  sve se to desilo pre 2 dana.  

ovo i nije bas bilo ukratko, ali.  eto, ako neko hoce da nesto napise.  utehu, necu.  imam je dovoljno.  nego, samo da sto pre zaboravim i da nastavim zivot bez njega.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Citat
ako me nije za 4 godine upoznao,

Сама си дала одговор.
Ако те за то време није упознао и научио да цени шта има, нека иде....
Мораш више да цениш себе, да би те ценили други...
Главу горе. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Nikom nije lako kada se ljubav ugasi. Očito da je On prestao da te voli. Nema razloga da se javljaš i da sa njim nešto razglabaš, da mu se vraćaš i uvlačiš pod papuču jer te neće ponovo zavoleti. Samo može da te posle svega prezre i gazi.

Kako kaže Viktorija:

Od davnina ljubav ima rok trajanja
dve tri godine
budi mi dobar pođi dalje bez stajanja
da gospodine.

(nije baš neka filozofija, dešava se svaki dan. Proći će  brže što ga se ređe setiš.)

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jedno je sigurno; a to je da ne trebas ni tren potrositi zaleci za njim, jer to ponasanje ' ti se menjas, ja sam zrtva ' je, po meni, najneposteniji nacin da pokazes nekom da ti vise nije stalo do te osobe, bar ne kao nekad.

Ja verujem da je to sto ti se desilo veliko razocaranje, ali boze moj, glavu gore i nastavi dalje, vidis da je i on isto uradio.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
kad razmisljam o njemu, nije mi ga zao.  sve to nekako dodje na svoje.  svako dobije ono sto zasluzi.  na kraju sam rekla, ako je potrebno da sad patim, sutra da bih bila srecna u braku, onda cu rado ovako patiti.

ponekad kad tako razmisljam, hocu da placem, a suze ne idu.  

ali, sad imam nekakav strah.  hocu li upoznati drugu osobu, hoce li opet biti takva, ili ona prava.  e, onda pocnem da placem.  
takva mi je sudbina.  znam.  priznajem da sam izgubila samopouzdanje u tom emotivnom smislu.  da li ce biti sve u redu.
svo to drustvo koje smo imali, bilo je zajednicko.  sad mislim da treba sve ispocetka.  da li cu skupiti hrabrosti.  koliko vremena mi je potrebno da se povratim.  u nekim trenucima se osecam izgubljeno, kad tako razmisljam.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Ништа   ти немој бринути..наравно да ћеш наћи некога ко ће бити добар према теби, ко ће те волети и са ким ћеш бити срећна. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
ali, sad imam nekakav strah.  hocu li upoznati drugu osobu, hoce li opet biti takva, ili ona prava.  e, onda pocnem da placem. 
takva mi je sudbina.  znam.  priznajem da sam izgubila samopouzdanje u tom emotivnom smislu.  da li ce biti sve u redu.
svo to drustvo koje smo imali, bilo je zajednicko.  sad mislim da treba sve ispocetka.  da li cu skupiti hrabrosti.  koliko vremena mi je potrebno da se povratim.  u nekim trenucima se osecam izgubljeno, kad tako razmisljam. 

Ja verujem da se sve stvari desavaju sa razlogom i ko zna sto je dobro to sto ti se desilo ( pored onih razloga koji su ociti jelte ). Sad ce ti se iskristalisati i neke druge stvari, videces ko ce ostati uz tebe i ko ti je prijatelj; hrabrosti imas, dok tako realno pricas o vasoj vezi i dok si realno postavila stvari nakon 4 godine veze. Bices ok
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
nisam bas dete, da se pitam kako i zasto.
mislim da sam uradila sve sto sam mogla, da vidim je li to to, dala sam mu raznovrsnost u svakom pogledu.

da to i ja sama sebi govorim. ko zna zasto je to dobro. samo se bojim da predjem s konja na magarca.
on je to uradio, ako nastavi sa tom bivsom devojkom. ali, to je njegova stvar.
ja zelim samo nekog ko je bolji od njega. uvek je to tako kod mene islo. svaki put je svaki sledeci bio bolji od prethodnog (nije ih bilo puno, ali dovoljno da se primeti razlika). sad se bojim da tako ne bude. nisam opterecena nekim stvarima, ne radim nesto po svaku cenu.
ne zelim istu gresku da napravim.
a prijatelji. svi oni tese, kao puni razumevanja, a svi su bili ljubomorni. to znam od ranije, ali nisam pridavala veliku paznju. sad im je drago. i to znam. pa njima i necu da govorim neke stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
ako smo za te 4 godine dosli u ovu situaciju (bilo je tu uspona i padova, ali uvek ta ista zelja za zivotom, isti pravac nas je drzao zajedno), zasto da nastavljam opet.  ako me nije za 4 godine upoznao, bilo je mnogo, mnogo dokaza moje ljubavi prema njemu.  vise nego s njegove strane.  
boli, naravno, patim i tuzna sam, ali sta da radim.  ali sve mi to mozda ne bi palo toliko tesko, da mi nisu rekli da je poceo da se cuje sa bivsom devojkom.  da je poceo da je zove.  
i da nije nova godina.  sve se to desilo pre 2 dana.  

Draga budi srećna što si isplivala na površinu.
Zamisli da si se udala i rodila decu, patnja i bol bi bile daleko veće.
Sve njegove frke i ljubomore su u pozadini imale želju da se vrati staroj ljubavi ( verujem da će mu i to brzo propasti )
Očigledno da je taj gorki slatikiš sazdan od gomile kompleksa i unutrašnjih sukoba.

Citat
hocu li upoznati drugu osobu, hoce li opet biti takva, ili ona prava.  e, onda pocnem da placem.  
takva mi je sudbina.  znam.  priznajem da sam izgubila samopouzdanje u tom emotivnom smislu.  da li ce biti sve u redu.
svo to drustvo koje smo imali, bilo je zajednicko.  sad mislim da treba sve ispocetka.  da li cu skupiti hrabrosti.  koliko vremena mi je potrebno da se povratim.  u nekim trenucima se osecam izgubljeno, kad tako razmisljam.  

Naravno da hoćeš. Sumnjam da ćeš sebi dozvoliti da te neko sličan vrti u krug  par godina. Retko žena koja baš nije sklona kompromisima napravi istu grešku, a čini mi se da u tebi ima dooosta snage i čvrstine.
Ovaj tvoj post je samo trenutak slabosti

Društvo će se opredeljivati kao što ćeš i ti i on. Uostalom i drugi ljudi su oko tebe....širom otvori oči.
Ne razmišljaj o samoći
 Smile
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
ja zelim samo nekog ko je bolji od njega. uvek je to tako kod mene islo. svaki put je svaki sledeci bio bolji od prethodnog (nije ih bilo puno, ali dovoljno da se primeti razlika). sad se bojim da tako ne bude. nisam opterecena nekim stvarima, ne radim nesto po svaku cenu.
ne zelim istu gresku da napravim.
Koliko znam, nepisano je pravilo da je svaki novi bolji od prethodnog i da je svaki novi put upleteno vise emocija. Ako je dosad tako bilo,nema razloga da prekines srecni niz Smiley Jos uvek ti je sve to sveze, tek je dva dana proslo, sve ce ti se lepo posloziti. Kad znas da vredis, onda nema razloga da mislis da negde u nekom kutku ne postoji decko koji ce te usreciti.
Ne trebas trcati iz veze u vezu, to i sama znas, vec iskoristi ovo vreme samo za sebe. Razmisli o tome sta zelis, i ne pristaj na manje od toga.

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:05:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.