Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:44:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tumačenje natalnog horoskopa  (Pročitano 54625 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
Moram priznati da je jako zanimljivo. Videcemo sta buducnost donosi.
Andjela hvala
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
po svima i jedno pitanje u zadnja dva dana mi se javljaju preskakanja srca,i svremena na vreme mi se zalupa srce,stamislite zbog cega se to desava.evo bas jutros mie je probudilo iz sna ,a sve to sam imao pre i sada mi se opet vraca a rodjen sam 25.02.1973. u 00.10 u beogradu.i recite mi jel to opasno jako sam uplasen.
Tranzitni Uran,je u sazvezdju Riba i pojacava T kvadrat ,koji imas na dan rodjenja,u kom se nalaze tvoja dva svijetla(Sunce i Mjesec),nekoliko osoba ,koje poznajem,kojim sam bacila pogled na natalnu kartu,imaju slicne probleme ,ili sa srcem(moj brat) ili sa pritiskom...u svakom slucaju ,otidji kod doktora,ako treba terapija uzmi,dok negativne vibracije Urana ne prodju, a on je spora planeta.
Vladari tvog podznaka(Skorpije) su Mars i Pluton,a oni prave dobre aspekte sa tvojim svjetlima(Pluton sextil sa Mjesecom,a Mars sextil sa Suncem)sto na neki nacin jaca zdravlje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Molim vas i meni da pomognete,inace sam prilican skeptik sto se astrologije tice,ali od skoro ne znam sta da mislim,cak pocinjem da je istinski posmatram kao nauku i postujem.Rodjena sam 6. septembra 1989. u Pozegi oko 6 sati ujutro (ne znam tacno mozda 6.10 ;6.15),kakvi su izgledi ako to moze da se vidi,za moj prelazak u novu skolu u Beograd od septembra i za uspeh tamo,i kakvi su izgledi sto se autoriteta tamo tice,tj. profesora?
Puno vam hvala unapred,nadam se da cete odgovoriti  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Da li moze neko da mi pomogne? Ovo je jedna osoba koju nikako ne mogu da upoznam. Muskarac je u pitanju. Zanimaju me njegove osobine, sta voli, sta ne voli, sta mu je u glavi. ko mu odgovara za devojku. kakvih ce problema imati u zivotu. Drugovi smo bil dosta dugo, ali se onda nesto desilo, sto nas je razdvojilo. Vise ne mogu da ga provalim kada laze, a kada je iskren. Ako ima neko ko se razume u natalne karte, a ima sigurno, da li moze da mi kaze malo vise o njemu kakav je psihicki posto izgleda da ga ja uopste ne poznajem. Hvala unapred svakome ko makar pokusa da mi pomogne Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

achart_7hffileQpxNze-u1149026920.79741.19050.gif
(25.33 KB, 670x471)
« Poslednja izmena: 31. Maj 2006, 12:33:59 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Uranka

Ovaj tip ima 4 planete u zemljanim znacima,prizeman je,podznak i znak Jarac,ne bas previse topao,bitna mu je karijera i uspjeh.
Privlaci ga zena Rak i Bik.Moguce je da je sanjar,da idealizuje ljude oko sebe,zbog Neptuna,pa mozda i on da slaze.Nemamo tvoje podatke pa neznamo gdje si mu ti. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ako ce biti lakse,moja natalna,nadam se da cete mi odgovoriti,iko ko se barem malo razume,hvala jos jednom unapred  Smile,u prethodnom postu sam postavila pitanje  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

NATALNA.jpeg
(50.33 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Uranka

Ovaj tip ima 4 planete u zemljanim znacima,prizeman je,podznak i znak Jarac,ne bas previse topao,bitna mu je karijera i uspjeh.
Privlaci ga zena Rak i Bik.Moguce je da je sanjar,da idealizuje ljude oko sebe,zbog Neptuna,pa mozda i on da slaze.Nemamo tvoje podatke pa neznamo gdje si mu ti. Smile

Hvala ti.. to je sve tacno sto si rekla.... Fora je u tome sto sam ja neko vreme bila njegovo 5. polje (devojka)... Bili smo zaljubljeni.. bar je tako govorio.. ja sam njega iskreno volela, on mi je rekao da i on mene jako voli.... Ali onda posle nekog vremena, vise nismo bili zajedno... Poceo je da prica kako me nikada i nije voleo, i kako mu je samo broj bitan, kako mu u zivotu devojka nista ne znaci , i da mu ne treba devojka, niti drugovi... Bitan mu je novac, karijera, dobra kola... Sad, mene zanima sta je od svega toga istina. Da li me je makar malo voleo, ili mu je ipak samo broj bitan.... Znam da ima puno maski, i da voli da laze, bas zbog tog neptuna i merkura u 12.polju. Ali me zanima da li je moguce da je takva hladna osoba, ili u njemu ipak ima nesto dobro, ali da on to skriva od ostalih...
Ovo je moja natalna karta, pa ako jos neko ima misljene o ovoj mojoj prici, volela bih da cujem Wink HVALA u svakom slucaju... Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

achart_7hffileQpxNze-u1149026920.78115.10640.gif
(25.59 KB, 670x471)
« Poslednja izmena: 31. Maj 2006, 23:51:08 od Uranka_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Uranka
Mislim da te nije lagao,mozda sada laze sebe iz ko zna kojih razloga,novac mu je sigurno bitan i kola,pa to su sada i godine,one lude godine,kad momci zele da se dokazuju...pred sobom i pred drugovima... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
@Uranka
Mislim da te nije lagao,mozda sada laze sebe iz ko zna kojih razloga,novac mu je sigurno bitan i kola,pa to su sada i godine,one lude godine,kad momci zele da se dokazuju...pred sobom i pred drugovima... Smile Smile

Meni i dalje nije jasno zasto se sve to dogodilo, sto se dogodilo... Tacno je to da su godine u pitanju, i da zeli da se dokazuje... Ali stvar je u tome sto on nema drugova... takva je osoba, da i kada je imao pored sebe nekog ko mu je bio drug ili nesto vise, jednostavno je terao i gurao sve od sebe...Misli da mu niko i nista u zivotu nije potrebno... Volela bih da znam zasto je sve ono radio.. sigurno ima neki razlog...


@ andjela pizelly

Postavila sam svoje podatke.... Ali nikako da cujem tvoje misljenje  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jun 2006, 07:47:05 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Uranka

Ciao malena,bila sam odustna stalno neka trka,ovdje naletim na tren,a nekad se i zadrzim...
e moje misljenje,jarcevi su ti ,kako kaze Luminosa,hladni....i da ne ponavlja,cas te vole cas ne vole,ko ce ih znati.
Malo sam gledala Davison,pa nije lose vrh sedme kuce braka,u Raku,sa Mjesecom vladarom kuce Mjesecom u njoj(to je jedan metod kad se izbacuje samo jedan horoskop za dvije osobe)Posto je tranzitni Jupiter aktivirao jedan krak,vaseg zajednickog trougla u Vodenim znacima,vi ste i bili zajedno.Posto Jupiteru treba 4 god da se nadje na krakovima vaseg zajednickog trougla,moguce je da cete se povremeno i miriti,al ko zna da li ces ti tada htjeti njega...
Mislim da je on sigurno imao emociju prema tebe,a muskarci,ko ce ih razmjeti... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:44:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.207 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.