Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:15:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trudna i nesrecna  (Pročitano 5915 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
1. hormoni
2. promenjeno okruzenje koje ti ne prija bas sada kad si emotivno najosetljivija i najlabilnija
3. nespremnost za takav korak koji se ocekivao tamo nekog jednog dana, ali ne bas sada i ne na taj nacin

ti moras da se suocis sa svojom situacijom. dete je tu, za pola godine.
stosta vise nece bii kao sto je bilo pre. pritom ne mislim da vise neces biti zgodna i seksi, bices, pa osvrni se malo, masa mladih mama izgledaju prelepo i prezgodno Smile
radi se o tome da ces imati sasvim druge prioritete...

mozda bi bilo dobro da vidite da li postoje sanse da zivite sami.
svakako bi ti preseljenje kod njegovih tesko palo, jer je velika promena, i bez trudnoce...
pokusaj da malko racionalizujes stvari, razmisli sta bi zaista moglo da se ucini u datoj situaciji da se osecas bolje.

sto se hormona tice, ne zove se uzalud trudnoca 'drugo stanje'  Smile
ona to jeste, u svakom smislu i u punom smislu tih reci  Smile
telo se menja, pocinjemo da razmisljamo o kojecemu, da se plasimo... za sebe, za bebu, brinemo kako ce se sve to odvijati, kako cemo izaci na kraj sa drugacijim zivotnim scenarijem, kako cemo se postaviti kao roditelji, jesmo li kadri... na svaki tuzan prizor se rasplacemo kao nenormalni, preosetljivi smo kao nikad ranije... kao alisa u zemlji cuda, samo sto nas stosta plasi  Smile
neko to prihvati lakse, neko teze... otprilike je tesko u prvih par meseci zbog hormona i strahova, u drugom tromesecju smo se privikli na novo stanje tela i uma i ponovo smo u svojoj kozi, u trecem tromesecju smo prilicno otezali, blizi se porodjaj i ponovo se javljaju strahovi ... i trema od porodjaja Smile
to je normalno.
recimo da je meni jos uvek sveze to stanje, koliko-toliko, jer imam malo dete...
kada bih prijateljicama pricala kako se plasim, odgovarale su mi u fazonu 'pa ti si zelela to dete, sta ima da se plasis? treba da budes srecna... blablabla' dakle, nisu me bas razumele, nabacivale su mi dodatno jos i osecaj krivice Smile ako se pozalim da ne sijam uvek od srece sto sam trudna, da me razne misli muce, ispadalo je da sam buduca nemajka i da ne znam sta hocu... ali zato je tu bio internet, da se obavestim malo blize, a ne da mi se iscudjavaju osobe koje to stanje nisu iskusile Smile

tvoja nesigurnost je normalna, preispitivanje je normalno... normalno je i da ceznes za svojim domom, starimnacinom zivota, okruzenjem u kome si se osecala zasticeno i tetoseno.  Smile 
moras da se izboris sa svojim strahovima, ili pre da ih prihvatis, jer je vecina njih skopcana sa trudnocom...
ako ne zelis da zivis sa porodicom svog momka, to je vec neka druga prica! 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
MunkaZe ti je sve lepo objasnila...A ja cu,onako,muski(neko ce reci,balkanski)da dodam(ljutila se ti ili ne):nisu,bre,deca za svakoga!!!Krivi hormoni!?Ma,daaaaj...Sto,bre,lepo nisi abortirala na vreme,vratila se mami i tati u voljeni"centar",i njima u 50-toj bila sexy cera?... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Obracam vam se, jer imam jedan neresiv problem.  Imam 25 godina i odnedavno zivim sa svojim deckom (32 god. ) u njegovom stanu sa njegovom porodicom daleko od centra grada gde sam nekad zivela.  Razlog za to preseljenje je to sto sam zatrudnela i sada sam u cetvrtom mesecu trudnoce.  Iako je on ljubav mog zivota za koga sam zelela da se udam, sve mi je ovo doslo nekako prebrzo.  Depresivna sam, stalno placem i zbog najmanje sitnice, a kad god se setim svog stana, svoje mame i sestre, obuzme me neopisiva nostalgija i opet se rasplacem.  Sa prijateljima se jako retko vidjam, jer sad zivim daleko od njih.  Osim toga, ne mogu da podnesem svoje telo koje se sada menja, navikla sam da budem lepa, zgodna i mrsava, a sada ne zelim vise da izadjem iz kuce, jer sebi izgledam debela i odvratna i ne osecam se vise seksi.  Rezultat svega toga je da su odnosi izmedju mene i mog decka zahladneli, to jest bar sa moje strane.  Jos uvek ga volim ali ne mogu da se otrgnem utisku da sam upropastila i svoj i njegov zivot i da je sve ovo jedna velika greska.  Volela bih da se stanje stvari popravi i da opet oboje budemo srecni kao pre nego sto sam zatrudnela.  Molim vas, recite mi sta da radim.  Unapred zahvalna.

Ne bih da te uvredim, ali sam iz ovog tvog posta zakljucila da si razmazena i da definitivno ne znas sta zelis. Ocigledno nisi svesna koliko mladih zena ima problema sa sterilitetom, pa se u skladu sa tim podvrgavaju raznim ispitivanjima i lecenjima (zajedno sa partnerima), sto moze da traje i godinama... a da, na njihovu veliku zalost i nakon svega toga ne bude rezultata. Mislis li da bi zene sa takvim problemima razmisljale, ukoliko bi ostale u drugom stanju, da li su sexy, koliko ce se ugojiti... itd itd itd?

Razumem da ti trenutno hormoni divljaju, ali se ne bih slozila da su samo oni problem   Smile Nije sramota potraziti strucnu pomoc u savetovalistu za trudnice. Raduj se devojko, postaces majka. Deca su najveci dar prirode.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Samsung S7
Joj .....moja zena se 2000 puta razvodila u trudnoci.To je sasvim normalno,hormoni udaraju,promena sredine.........pa tako se krece u zivot.Mada kad budes presekla.....bice ti mnogo lakse.Ako ti bas nedostaju roditelji prijatelji....pa idi kod svojih na neko vreme.Nista to nije strasno........ja sam moju zenu slao kod njenih iz vise razloga......ali to je sasvim normalno.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile vidim da se komentari onih koji su imali posla sa trudnocom, ili makar trudnom zenom kraj sebe, uglavnom dosta razlikuju od svih ostalih... jedno je teorija, a trudno stanje nesto sasvim drugo  Smile

trudna i nesrecna cura se vise ne javlja...
nadam se da ce da prevazidje svoje strahove, usput shvati da su porodica sada ona, on i malo bepce na putu, a njena porodica gnezdo iz koga je vec izletela i u koje moze da se vrati samo kao dragi gost... otpocinje nova etapa u njenom zivotu.
zelim joj puno srece Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
Sto pre se pomiri sa sudbinom. Sve ostalo vodi u katastrofu.
Postoje stvari koje jednostavno ne mozes promeniti, a nisi ni jedina koja prolazi kroz tu fazu u zivotu, naprotiv.
Kao sto rece F, ne budi nezreli egoista. Imas 25 godina. Idealno doba za radjanje i zasnivanje porodice.
Zamisli da si ostala u drugom stanju sa osobom koju ne volis, u 18-oj godini i sl.? I, zar mislis da bi ti bilo lakse da se odvojis od svoje, sada sekundarne, porodice za 5, 10 godina? Ne bi. Samo bi ti tada bilo mnogo teze da zasnujes porodicu.
Ostanes li depresivna i budes li i dalje gledala stvari sa negativne strane, upropastices zivote svima. A razloga za tugu ne da nema, nego ces tek videti sta je najveca sreca u zivotu...
Ni taj covek, za koga kazes da ga volis, ni to dete, nisu zasluzili suprugu i majku kakvu im ti trenutno pruzas.
Moli se samo da sa detetom bude sve u redu. Vodi racuna o svojoj trudnoci, o ishrani, nervozi....jer sve to utice na plod.
Vreme je da odrastes.

dodatak:
Idi do grada, vidi se sa drugaricama, popricaj sa njima o svemu sto te muci....
Druzi se sa zenama od kojih mozes uciti o trudnoci. Pomaze...
....I bices sebi ponovo seksi, iako si svom muzu sigurno seksi i kao takva.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 13:48:18 od vrcomm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
nije planirala tu trudnocu, treba joj vremena da prihvati promene koje su se desile sve odjednom, na gomili  Smile
naravno, moze se postaviti pitanje zasto nije pazila da ne zatrudni, ako vec nije planirala... ali to je pitanje sad bespredmetno  Smile

kako bude rastao stomacic, postajace sve svesnija dolazece bebe, pa ce joj se i fokus izmeniti... bice sve ok, nije mala, nije nerazumna Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
Nadam se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ja sam nedavno gledala film firstborn. ostala sam u soku. zena rodi dete, ali pocne da halucinira, pocinju cudne stvari da joj se desavaju, strah hoce li s bebom biti sve u redu, hoce li biti dobra majka, je li gladna, zasto place, ... i poludi i na kraju ubije bebu. Hormoni.

Retko, ali se desavaju i takvi slucajevi.

S druge strane, to sto si ti zivela u gradu, a sad ne, ja to gledam na malo drugaciji nacin. Tvoji roditelji su tu ziveli, a ti s njima.

Ako zelis da imas zivot kao tvoji roditelji, onda moras i da se potrudis. Ti i tvoj muz.

Muz, dete, to je sasvim jedan novi zivot, potpuno nova organizacija, sve se menja. Zato, polako, organizuj sebe. Zabavi se i nemoj razmisljati o sitnicama nego zanimaj se necim.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
molim vas lepo, vec ipak Smile
Mirjanam svatim tvoju retoriku,al trudnoca nije horor, ovde negde sam pisao da to samo to znaci da zena porasta i po prirodu promeni se. I ovakvim zimskim danima bas je lepo zagrljavati sa zenom i gledati nista u toplotu, a posle kuvati neki domaci caj.
A vec mozete videti da ste uplasili  zenu Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:15:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.