Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:51:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trudim se = sve propada!  (Pročitano 10451 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
hahahahahahahahaha e kako ste me nasmejali svi odreda svaka vam cast hahahaha Smiley)))))) Kakvi sve komentari i izjave pa ovo nema nigde Smile Fenomenalni ste Smiley

U sustini ja treba da se promenim, ali ne treba. Treba da trazim drugi tip devojke, ali ni to ne treba, da budem gay, to nikako. ima jos stvari :DDDDD

Cinilo mi se kao da je ova bila za mene, ali na kraju nije. A zasto nije? Zasto je kreten od devojke i ne zna sta oce u svom bednom zivotu. To je moj zakljucak!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Tako je bre burazeru!

veruj, danas devojke pate samo za dzukelama... a i vi volite takve. Eto vidis-ona tebe zajebala i ti umesto da kazes -more mrs u pm ti ovde pitas zasto se to desava, sto je zivot nepravedan bla bla.

znaci samo ti njih kuliraj i ima da te jurcaju i salecu kao blesave.
i svaka riba koja ti bude rekla da kod nje ne pali kad je kuliras-laze kuja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Valiant ipak sačuvaj dobrotu, samo je daj postupno onoj koja je spremna da ti dobrotom uzvrati. Dobrota je najveća moć zato ona i plaši najviše ljude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
napunis kadu, skines se go, istrljas se sapunom i opet se dobro isplaces, i onda kreces sa deprozepamom, 2 tablete jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak na svakih sest sati. Znaci pijes pisas, pijes pisas cetiri nedelje i puno tecnosti to je stvarno vazno, pete nedelje pocinje stvar da se lomi, ili se obesis ili nastavis dalje. Ako resis da zivis dva vinjaka jedan deprozepam na svaka tri sata."

konacno na psidzi ... posle 5 godina... jedan koristan savet.  Smile

Mislim da sam se zaljubila  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
"Prvo se dobro isplaces bas dobro, k'o dete. Onda pozoves kuravu da ti dodje kuci, to njie problem to mogu ja da ti sredim, nista sex samo prica, a onda odes do apoteke i kupis ricinusovo ulje, dobro se isres onako da izbacis sve iz creva, napunis kadu, skines se go, istrljas se sapunom i opet se dobro isplaces, i onda kreces sa deprozepamom, 2 tablete jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak na svakih sest sati. Znaci pijes pisas, pijes pisas cetiri nedelje i puno tecnosti to je stvarno vazno, pete nedelje pocinje stvar da se lomi, ili se obesis ili nastavis dalje. Ako resis da zivis dva vinjaka jedan deprozepam na svaka tri sata."

Dr Love  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Da, univerzalni saveti kako preboleti nekoga od Dr. Love-a  Smile
« Poslednja izmena: 07. Jan 2011, 14:43:41 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I have a dream

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 509
Zastava Na dvoru Pape
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
I-mate /de si be
"Prvo se dobro isplaces bas dobro, k'o dete. Onda pozoves kuravu da ti dodje kuci, to njie problem to mogu ja da ti sredim, nista sex samo prica, a onda odes do apoteke i kupis ricinusovo ulje, dobro se isres onako da izbacis sve iz creva, napunis kadu, skines se go, istrljas se sapunom i opet se dobro isplaces, i onda kreces sa deprozepamom, 2 tablete jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak na svakih sest sati. Znaci pijes pisas, pijes pisas cetiri nedelje i puno tecnosti to je stvarno vazno, pete nedelje pocinje stvar da se lomi, ili se obesis ili nastavis dalje. Ako resis da zivis dva vinjaka jedan deprozepam na svaka tri sata."

Dr Love  Smile




Petar Bozovic legenda
IP sačuvana
social share
   "I am the happiest man alive.  I have that in me that can convert poverty to riches, adversity to prosperity, and I am more invulnerable than Archilles;  Fortune hath not one place to hit me." - Sir Thomas Browne
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
HTC One
napunis kadu, skines se go, istrljas se sapunom i opet se dobro isplaces, i onda kreces sa deprozepamom, 2 tablete jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak na svakih sest sati. Znaci pijes pisas, pijes pisas cetiri nedelje i puno tecnosti to je stvarno vazno, pete nedelje pocinje stvar da se lomi, ili se obesis ili nastavis dalje. Ako resis da zivis dva vinjaka jedan deprozepam na svaka tri sata."

konacno na psidzi ... posle 5 godina... jedan koristan savet.  Smile

Mislim da sam se zaljubila  Smile  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Mislim da sam se zaljubila  Smile  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Zasto je kreten od devojke i ne zna sta oce u svom bednom zivotu. To je moj zakljucak!

Takvih je 99%, bitno je da ti znas sta hoces da ne uzimas zdravo za gotovo njihove misli (pogotovo), i dela. Sto bi rekao jedan seduction guru "Who cares what they say, it's my way or highway."
« Poslednja izmena: 09. Jan 2011, 00:50:31 od Major_T »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:51:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.