Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trostruko ubistvo i samoubistvo u Surčinu  (Pročitano 6523 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia E71
sad bi rekla seljacka posla, ali ce me lincovati...

u svakom slucaju siroto dete ...
slazem se!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Bedna kukavica šta mu je dete bilo krivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Naravno, priroda ima resenje za sve  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson C902
Strasno. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Porodična tragedija u Surčinu - ubio rođaka, njegovog sina i unuče, pa sebe

Četvoro mrtvih, među kojima je i jedno dete, epilog su jutrošnje porodične svađe u beogradskom naselju Surčin.

Kako saznaje "Blic", stravična tragedija dogodila se u Ulici Palih boraca, kada je muškarac, rodom iz Bosne, hicima iz automatske puške ubio rođaka, njegovog sina i unuče, a zatim izvršio samoubistvo.

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura izjavila je da je ta služba prvi poziv dobila u 12.15, da je u Skojevskoj 25 upucano dete, koje je zatim prebačeno u ambulantu u Surčinu gde je konstatovana smrt.

 

“Oko 12.30 sati dobili smo poziv da se u Ulici Palih boraca dogodilo dvostruko ubistvo i samoubistvo”, rekla je Nada Macura.

 

Prema saopštenju beogradske policije, na licu mesta je utvrđeno da su "od posledica ranjavanja vatrenim oružjem smrtno stradali članovi porodice Mićić - Srećko (1956), Srđan (1982) i trogodišnje dete".

 

Nakon svađe, na njih je iz automatske puške pucao Cvijan Papulić (1954), iz Zvornika, (Bosna i Hercegovina), bivši pašenog Srećka Mićića, koji je nakon počinjenih ubistava, izvršio samoubistvo.

 

Uviđaj su obavili istražni sudija Višeg suda u Beogradu i specijalizovna služba Uprave kriminalističke policije PU za grad Beograd, a u toku je rasvetljavanje svih okolnosti ovog događaja, saopštila je policija.

Blic
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
bivsi muz suprugine sestre...  Smile

a pobio ih sve musko pa i dete...

zanimljivo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Sve, sve ali sto dete, stvarno otislo je sve... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone SE 2020
UBICA BIO NA KRŠTENJU MALOG ALEKSE!
(1)    Četvrtak, 24. Mart, 2011.| Autor: Miloš Ž. Lazić
Cvijan Papulić (57), koji je ubio Srećka (55), Srđana (29) i Aleksu (3) Mićića, pre godinu dana veselio se na proslavi u kući žrtava

BEOGRAD - Najavio masakr!
Cvijan Papulić (57), koji je u utorak ubio tri člana porodice Mićić, Srećka (55), Srđana (29) i Aleksu (3), pa izvršio samoubistvo, u krvavi pohod krenuo je u šest sati ujutru. Telefonom je pozvao Dragana, brata svoje nevenčane supruge Ružice Pejić iz Zvornika. Inače, Ružica je sestra žene ubijenog Srećka.

- Rekao je da ide da napravi „katastrofu“ i da će ubiti i sebe zato što ga je Ružica ostavila. Kazao sam mu da se smiri, ali on nije slušao. Zvao sam pokojnog Srđana i rekao mu da se pazi i da upozori Ružičinog sina iz prvog braka Mićka, kome je već pretio. Srđan je rekao da će otići kod njega u Bijeljinu. Onda se ubica pojavio ovde... A sećam se kao da je juče bilo kad je bio na krštenju malog Alekse i veselio se. Dolazio je u ovu kuću nekoliko puta, sedeo, jeo, gostio se - kaže Dragan.

Ubica je pre zločina automobilom nekoliko puta kružio oko kuće, a kad je video da deda Srećko sa unukom Aleksom izlazi u dvorište, parkirao se i istrčao s „kalašnjikovim“.

- Nije bilo svađe, nije bilo prepirke. Oterao je Aleksu i Srećka u suteren. Prvo je pucao u dete, pa u dedu. Srđan se odmarao na spratu i strčao je, ali je ubica pucao i u njega, a potom se ubio. Zašto ih je ubio? Zašto dete? - u neverici se pita jedna od rođaka.

Prema Draganovim rečima, Cvijan Papulić je maltretirao njegovu sestru. Navodno je pretio ubistvom njenih najdražih.

- Prijavljivala je policiji nekoliko puta sve to, ali čovek nijednom nije osuđen - kaže ogorčeni Dragan.

Sin ubice: žao mi je

- Žao mi je porodice koja je stradala i želim da im izjavim saučešće. Ne znam šta se dešavalo. On je živeo sa mnom i s mojoj majkom u Novom Sadu do pre deset godina, ali je onda otišao u Zvornik, zbog posla. Sve ređe i ređe je dolazio, ali nikad se nije žalio na posao ili nešto drugo. Bio je nasmejan i ničim nije pokazivao šta će uraditi. Nismo imali nikakav uvid u njegov život u Zvorniku, a on nije ništa pričao. Kad se dogodila ova užasna tragedija, čuli smo da je imao ženu i u Zvorniku. Nemam reči kojima bih opisao šta osećam - rekao je u izjavi za Kurir Mladen Papulić, sin Cvijana Papulića.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.