Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trogodišnjak digao na noge policiju (happy end)  (Pročitano 682 puta)
18. Jan 2007, 12:47:00
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Trogodišnjak digao na noge policiju

BEOGRAD - Nestašluk trogodišnjeg S, iz Ulice Maksima Gorkog, izazvao je juče pravu paniku među njegovim komšijama i podigao na noge beogradsku policiju i vatrogasce.

Dok je dečakova majka N. B. spavala čvrstim snom, ne sanjajući šta se oko nje dešava, komšije su oko 11 sati pozvale policiju jer su videli malog S. kako s prozora stana u Ulici Maksima Gorkog 27 baca sve što mu padne pod ruku. Na ulicu su sletali tanjiri, šolje, „pampers“ pelene, odeća, obuća, pa čak i daljinski upravljač televizora. Ubrzo su se ispred zgrade pojavili pripadnici Policijskog odeljenja Vračar i odmah otrčali do stana porodice B.

- Zvonili smo i lupali na vrata, ali niko nije otvarao. Pomislili smo da je dečak sam u stanu. Odmah smo obezbedili lice mesta i pozvali Odeljenje za maloletničku delinkvenciju PU Beograd jer nismo znali šta se dešava unutra - kažu policajci.

Nedugo posle njih, u Ulicu Maksima Gorkog došlo je i vatrogasno vozilo sa pet vatrogasaca. Oni su se odmah popeli u stan iznad i konopcima se spustili do prozora ove porodice na drugom spratu.

Scena pred kojom su se tada vatrogasci našli, verovatno je poslednje od od onoga što očekivali da će ugledali u stanu. Majka dečaka N. B. je mirno spavala na krevetu, dok se mali „krivac“ ugnezdio pored nje.

Probuđena iz čvrstog sna, majka je ugledala nepoznatog čoveka na prozoru. Iskočila je iz kreveta da pozove policiju i pojurila ka vratima. Međutim, kada ih je otvorila ispred nje je već stajalo nekoliko pripadnika MUP-a.

- Ništa mi nije bilo jasno... Uopšte nisam ni čula da mi neko zvoni na vrata. Razmišljala sam šta je moglo da se dogodi, ali je moj sin, koji obično pravi probleme, u momentu kada sam se probudila mirno ležao pored mene - priča za „Blic“ N. B.

Dok traži čizme po kući, N. B. dodaje da S. lupa stvari po kući otkako se rodio. Kaže da je navikla na njegove nestašluke i na to je vremenom prestala da obraća pažnju.

- Tražim nešto da obučem, kako bih sišla dole da pokupim stvari, iako me je sramota od ovih ljudi - kaže N. B.

Onda je pogledale u svog trogodišnjeg sina i više za sebe ga upitala: „Crni sine, vidiš šta si mi uradio?“

Mališa je samo pogledao mamu i mirno ponovio za njom: „Crni sine, sta si uladio“ i produžio u svoju sobu.

Dok je komšiluk uznemireno prepričavao događaj, majka N. B. je slegala ramenima i objašnjavala da „ne zna šta da radi“. Sve to nije uspelo da pokvari raspoloženje trogodišnjem S. koji se samo smeškao, dok je majka nastavila da ga juri po kući.

B. J.- D. O.

    Mali nestaško

    Komšijama su njegovi nestašluci već uveliko poznati.

    - Nije ovo prvi put da nas „bombarduje“. Srećom, do sada se ništa loše nije desilo. Ali, svaki put kada dolazim na posao, prvo pogledam u prozor za svaki slučaj - kaže radnik menjačnice koja se nalazi ispod stana u kom živi S.B.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.